vela
16.07.08,19:59
Ahojte všetci!!! Koncom augusta chcem vycestovat na dovolenku do Talianska. Doprava po vlastných, ubytko cez RENY travel. Máte niekto skúsenosti s touto cestovkou. Prosím napíšte svoje postrehya hlavne skúsenosti. Vďaka už teraz....
ansle
31.07.08,10:38
Bola som s touto cestovkou v júni v Taliansku v Cavalline a všetci sme boli spokojní. Čo je hodné obdivu - vedia nielen predať dovolenku, ale sú schopní aj ihneď riešiť prípadné problémy. Podľa mňa sa nemusíš sa ničoho báť, zostáva Ti už len sa tešiť na dovolenku.
kkllc
07.05.10,05:57
Má niekto skúsenosť s CK Reny travel?
katrine
08.05.10,12:08
Má niekto skúsenosť s CK Reny travel?

no my sme cez nich isli asi pred tromi rokmi do talianska autobusom a moc som spokojna nebola....vyhodili nas asi o 7:00 pred tou ich cestovkou, ktora nas mala ubytovat a vsetko okolo toho, lenze ju otvarali az asi o 9:00, takze sme tam po celej noci v buse sedeli na taskach s malymi detmi dve hodiny ako bezdomovci...ked ju otvorili, tak nam oznamili, ze nas mozu ubytovat az poobede okolo 16:00, tak nam navela nakoniec nechali aspon tasky u nich, nakoniec nas ubytovali nnaozaj az navecer...pri ceste naspat to bolo asi tak isto...rano sme museli vypratat apartman a autobus nam isiel az vecer, takze sme prevlacovali tasky cely den...hroza...no ja osobne neodporucam
kkllc
09.05.10,16:36
My ideme vlastným autom a oznámili nám, že nas ubytujú o 16 hodine a vypratať apartmán máme do 10:00 hod.
zembla1
22.06.11,12:17
ja by som s CK Reny Travel uz nikdy nevycestovala!
Zuzana Bašnáková
23.04.12,19:40
akože ,ste vobec nevycestovala z dovolenky.ako mam tomu pochopiť?možete mi to prosimvysvetliť?dakujem.