Marsyl
16.07.08,20:39
Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadom takejto veci. Užívam antikoncepciu yadine a expiračná doba na krabičke je do augusta 2008. Znamená to teda, že môžem bez obáv využívať ešte aj v auguste alebo už nie?
Modroocko
16.07.08,19:52
Áno, môžeš aj v auguste.
ludmilla
16.07.08,19:53
Ak je expiračná doba do augusta znamená to, že antikoncepciu môžeš brať ešte v auguste, ale v septembri už nie.
pasuliatko
17.07.08,13:21
Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadom takejto veci. Užívam antikoncepciu yadine a expiračná doba na krabičke je do augusta 2008. Znamená to teda, že môžem bez obáv využívať ešte aj v auguste alebo už nie?


samozrejme,že ano:)
Marsyl
17.07.08,16:15
Diky moc. Uzivam ju prvykrat a istota je istota :)
Este jedne otazka: ked chcem oddialit menzes, tak nemam vynechat tych sedem dni, ale uzivat dalsie balenie. To som pochopila:) Ale ucinkuje antikoncepcia aj v takom pripade?
Modroocko
17.07.08,16:28
Samozrejme, že účinkuje. Ale túto násilnú formu oddialenia menzesu gynekológovia neradia používať viac ako 1 - 2 krát do roka. Ak máš práve v tom čase dovolenku, skús vyskúšať napríklad menštruačný pohárik, funguje ako zátka. Existuje jednorazová verzia aj viacnásobne používateľný. To je rozhodne lepšie riešenie ako pchať si do tela ďalšie hormóny navyše.
Marsyl
17.07.08,17:11
To pocujem prvykrat. Ako to funguje, aby bol zachovany v tom case aj antikoncepcny ucinok.
Marsyl
17.07.08,17:13
Ano, idem vtedy na dovolenku. O tom, co pises ppcujem prvykrat. Ako to funguje? Je pri tom zachovany aj antikoncepcny ucinok?
pasuliatko
17.07.08,17:17
Ano, idem vtedy na dovolenku. O tom, co pises ppcujem prvykrat. Ako to funguje? Je pri tom zachovany aj antikoncepcny ucinok?

nie je to zdrave ale ak doberieš jedno balenie nemáš týždennú pauzu ale berieš hned dalšie balenie.ale dá sa to aj thak,že zájdeš ku gynekológovy a on ti môže dať na to určené pirulky.fakt zájdi k nemu ak to berieš len krátko on ti poradí;)
Modroocko
17.07.08,17:23
No - podľa mňa - menzes je tá najlepšia antikoncepcia :D:D:D
A tabletky budeš brať tak, ako obyčajne. Žiadne dve dávky hneď po sebe.
Ak chceš link na stránku s podrobnosťami, daj vedieť, tu to dávať nebudem. Aby to niekto nepovažoval za neplatenú reklamu.
pasuliatko
17.07.08,17:24
No - podľa mňa - menzes je tá najlepšia antikoncepcia :D:D:D
A tabletky budeš brať tak, ako obyčajne. Žiadne dve dávky hneď po sebe.
Ak chceš link na stránku s podrobnosťami, daj vedieť, tu to dávať nebudem. Aby to niekto nepovažoval za neplatenú reklamu.


a ked sa chce kúpať a bude mať svoje ,,oblúbené,, dni čo ma robiť?vieš si predstaviť čo je to za otravu mať to na dovolenke?:confused:
Modroocko
17.07.08,17:49
a ked sa chce kúpať a bude mať svoje ,,oblúbené,, dni čo ma robiť?vieš si predstaviť čo je to za otravu mať to na dovolenke?:confused:

Áno viem, som žena :)

Pozri sa do schránky. Máš tam súkromnú správu.;)
Marsyl
17.07.08,18:08
Precitala som si nieco o tych menstruacnych poharikoch a neviem. Pri tom sa asi sexovat moc neda, ze?
pasuliatko
25.11.09,21:54
No - podľa mňa - menzes je tá najlepšia antikoncepcia :D:D:D
A tabletky budeš brať tak, ako obyčajne. Žiadne dve dávky hneď po sebe.
Ak chceš link na stránku s podrobnosťami, daj vedieť, tu to dávať nebudem. Aby to niekto nepovažoval za neplatenú reklamu.

ale ak sexuješ počas toho tak tiež môžeš otehotnieť :---