lenkav
20.04.05,12:28
Priatelia porady,

mám na Vás otázočku - vie mi niekto poradiť? Hľadáme nového pracovníka do našej firmy - dva týždne nám bežia inzeráty v novinách. A už prebehli aj neaké konkurzy, ale pán riaditeľ by chcel každého uchádzača odfotiť. Je to v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov?

Vie niekto o školení, ktoré je zamerané na Zákon o ochrane osobných údajov. Nikde na internete nemôžem nájsť nič v Žilinskom kraji.

Ďakujem za akýkoľvek príspevok

;-) lenkav
Jaruš
21.04.05,06:39
Ahoj Lenkav, aj ja som sa pýtala na školenia a niekto mi poradil jedno tuším v Trenčíne, skús pozrieť odpovede na moju otázku 12.04.2005. Ja som z Blavy a už som nejaké školenia u nás našla.
stanca
21.04.05,07:11
5. 5. 2005 bude školenie o ochrane osobných údajov v Žiline.
Jana,Za
22.06.05,10:54
ahoj, v Žiline je školenie v Dome Techniky dňa 27,06,05 t.č. na organizátorov je 041/5654673 tam získaš všetky info
mbielik
11.11.05,17:11
Priatelia porady,

mám na Vás otázočku - vie mi niekto poradiť? Hľadáme nového pracovníka do našej firmy - dva týždne nám bežia inzeráty v novinách. A už prebehli aj neaké konkurzy, ale pán riaditeľ by chcel každého uchádzača odfotiť. Je to v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov?

Vie niekto o školení, ktoré je zamerané na Zákon o ochrane osobných údajov. Nikde na internete nemôžem nájsť nič v Žilinskom kraji.

Ďakujem za akýkoľvek príspevok

;-) lenkav
(chce pán riaditeľ viac chlapcov alebo dievčatá :) )
ale teraz vážne, ak chcete priložiť fotku k podkladom, ktoré vám dodá uchádzač, napr. žiadosť s CV a pod. , potrebujete od neho písomný súhlas.
Tweety
11.11.05,17:19
[QUOTE=mbielik](chce pán riaditeľ viac chlapcov alebo dievčatá :) )
Musím uznať, toto nemá chybu! :rolleyes: :rolleyes:
P.S: chcela by som fotečku toho riaditeľa. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Heni
12.11.05,06:37
Napríklad aj do Kauflandu bola priložená fotka súčasťou dotazníka s osobnými údajmi...
Janka6685
12.11.05,08:24
Napríklad aj do Kauflandu bola priložená fotka súčasťou dotazníka s osobnými údajmi...
Tak to sa už škaredý človiečik nikde nezamestná?:confused: :D
A kto má tie kritériá, že kto je pekný a kto nie?:confused: :o :) ;) :D
ajobs
12.11.05,08:30
Tak to sa už škaredý človiečik nikde nezamestná?:confused: :D
A kto má tie kritériá, že kto je pekný a kto nie?:confused: :o :) ;) :DVeru Janka, zamestná sa už iba mladý, krásny, múdry a bohatý. A taký, čo má fotku.:) :D
Manual
12.11.05,08:32
Veru Janka, zamestná sa už iba mladý, krásny, múdry a bohatý. A takž, čo má fotku.:) :D Ešte doplním:
Že sekretárkou môže byť žena, čo má do 25 rokov, má aspoň 15 rčnú prax a odrastené deti.
Janka6685
12.11.05,08:40
Veru Janka, zamestná sa už iba mladý, krásny, múdry a bohatý. A taký, čo má fotku.:) :D
Aj ja doplním:
...a ten, čo má známosti...
Janka6685
12.11.05,08:41
Ešte doplním:
Že sekretárkou môže byť žena, čo má do 25 rokov, má aspoň 15 rčnú prax a odrastené deti.
Spĺňam jednu podmienku, xixi.