GumiDek
17.07.08,09:57
Zdravim dalsia chyba ked zapne pocitat vyskoci mi Nasiel sa novy hardver a taka tabulka. Potom kliknem instalovat software automaticky a dalsi...akonahle to kliknem tak mozem cakat do rana na to pretoze to ako keby nedokazalo najst...furt to hlaada taka lupa kruzi okolo obrazovky.

:confused::confused::confused::confused:
GumiDek
17.07.08,07:59
Takto to ukazuje
GumiDek
17.07.08,08:01
A ked to zrusim Ctrl+Alt+Del a dam UKoncit Program tak ked to skocni vyskoci toto ==>
Chobot
17.07.08,08:04
Zdravim dalsia chyba ked zapne pocitat vyskoci mi Nasiel sa novy hardver a taka tabulka. Potom kliknem instalovat software automaticky a dalsi...akonahle to kliknem tak mozem cakat do rana na to pretoze to ako keby nedokazalo najst...furt to hlaada taka lupa kruzi okolo obrazovky.

:confused::confused::confused::confused:

Noo, problém je zrejmý. PC nájde nový komponent a opýta sa ťa, či má nainštalovať ovládače. V prvom rade hľadá vo svojej predinštalovanej databáze, či náhodou nenájde ovládač k tomuto zariadeniu. To hľadnie môže byť dlhé.

Pravdepodobne ale nemá k nemu ovládače, preto zamrzne pri hľadaní.

Predpokladám, že k zariadeniu si dostal aj nejaké CD s ovládačmi, tak ak sa ťa systém opýta, či má inštalovať ovládače, daj to zrušiť a naištaluj ovládača z toho CD ručne.

Ak nemáš CD, choď na stránku výrobcu a tam by mali byť dostupné ovládače - treba ich stiahnuť a nainštalovať ručne.
GumiDek
17.07.08,08:20
myslim ze v tom chyba nie je pretoze este pred tyzdnom ked sa ma to pytalo tak som to dal a naslo to v pohode.. nechapem preco to teraz nejde!?!?
Chobot
17.07.08,08:33
myslim ze v tom chyba nie je pretoze este pred tyzdnom ked sa ma to pytalo tak som to dal a naslo to v pohode.. nechapem preco to teraz nejde!?!?

Tak načo to potom inštaluješ znovu?
GumiDek
17.07.08,08:58
neviem proste mi to tu vyskakuje nechaapem tiez..:cool:
Chobot
17.07.08,09:12
neviem proste mi to tu vyskakuje nechaapem tiez..:cool:

Tak skús ten hardvér odobrať softvérovo (odinštalovať ovládače, ak sú) a aj harvérovo - vybrať ho z PC. Naštartovať PC bez neho, vypnúť PC, následne vložiť zariadenie a zapnúť PC, nech si ho načíta celé od začiatku. Neviem, či to pomôže, ale pred kladivoliečbou treba všetko skúsiť.
GumiDek
17.07.08,10:04
ok diki:D