chandler
17.07.08,14:28
Velmi by ma zaujimalo preco ste sa rozhodli robit na svojom dome montovany strop, namiesto klasickeho zelezobetonoveho monolitickeho.
Podla mna je monotovany strop drahsi, vacsi, zo statickeho hladiska horsi, jednoducho same negativa. Preto ma zaujima kto a ako vas presvedcil ze montovany strop je lepsi.
Vopred dakujem za spolupracu pri mojom vyskume :)
Pavol44
20.07.08,16:52
montovaný srop má tieto výhody:
žídne mokré procesy, žiadne debnenie, žiadne armovanie, židen dovoz betónovej zmesy a pod.
chandler
20.07.08,17:59
no ja viem ake ma vyhody, a chapem ze ak si niekto svojpomocne stavia malu chatku tak ten monotvany strop je jednoduchsi.... mna ale zaujima kto zacne presvedcovat ludi co idu stavat ze montovany strop ma tieto vyhody.
lebo ako investora by ma ani na sekundu nezaujimalo ako si stavebna firma dovezie beton... a keby som mal este zato platit viac tak to by som ich niekam poslal.
a v skutocnosti je to takto:
mokre procesy - su tam ide tam betonova zalievka
debnenie - vlastne ten strop je stratene debnenie
armovanie- vystuz do zalievky musi ist tiez
dovoz betonu by som ako vyhodu uznal
tefaldon
10.03.09,18:57
Dobrý deň.
Ďakujem za postrehy a názory, ktoré ste tu prezentovali. Výhody montovaného stropu, ktorý sa nezalieva a nepodopiera nájdete na www strop. sk
Marián Farkaš, BAU-IMPEX s.r.o., Štúrovo, majiteľ
220870
10.03.09,19:27
montovaný srop má tieto výhody:
žídne mokré procesy, žiadne debnenie, žiadne armovanie, židen dovoz betónovej zmesy a pod.
Celý tento príspevok je nesprávny, zavádzajúci.