obroni
17.07.08,14:55
Prosim Vas vedeli by ste mi poradit aky softver kupit pre firmu zaoberajucu sa internetovym predajom.
Potrebujeme:
- podvojne uctovat
- fakturovat
- viest sklad
- prepojenie fakturacie so skladom
- pokladna
.....
Nemame zamestnancov.
Firma je platcom DPH.

dakujem moc za rady
ekopo
17.07.08,12:58
obroni
17.07.08,13:01
dakujem za rychlu odpoved, skor by som potrebovala odporucanie, ktory z nich je naozaj cenovo a funkcne dobry. Ake mate skusenosti.
ekopo
17.07.08,13:05
Budeš mať odpovede od 10 poradákov, každý pracuje s iným sw a každý Ti odporučí ten svoj. Musíš vyskúšať demo verzie a ktorý Ti sadne najlepšie, ten si kúpiš.
obroni
17.07.08,13:07
Tak jasne, ale ono vela napriklad zavazi aj komunikacia s predajcom, aktualizacie, celkova spokojnost.
Kedze nemam ziadnu skusenost a nie je to zalezitost za tisic korun, nerada by som kupit blbost a potom menit. :-(
ekopo
17.07.08,13:20
Najviac rozšírené sú programy od KROSu, MRP, POHODA (Stormware), Money (Cígler software), SofTip,


www.kros.sk
www.mrp.sk
www.pohoda.sk
www.money.sk
,,,,,,,,,,,
endrju
17.07.08,19:48
Prosim Vas vedeli by ste mi poradit aky softver kupit pre firmu zaoberajucu sa internetovym predajom.
Potrebujeme:
- podvojne uctovat
- fakturovat
- viest sklad
- prepojenie fakturacie so skladom
- pokladna
.....
Nemame zamestnancov.
Firma je platcom DPH.

dakujem moc za rady


dakujem za rychlu odpoved, skor by som potrebovala odporucanie, ktory z nich je naozaj cenovo a funkcne dobry. Ake mate skusenosti.
Pri tejto kombinacii vstupnych udajov je dost narocne trafit spravnu odpoved. Okrem popisu funkcnosti je nutne uviest, napriklad, aj informacie o pocte poloziek. Napriklad, softver zvladajuci "lavou zadnou" 1 novu skladovu polozku pridavanu 1 krat za tyzden sa nemusi dokazat rovnako lahko vysporiadat s 1 skladovou polozkou pridavanou kazdu minutu.
To iste plati o pocte faktur, pocte obratov cez pokladnu a t.d.
Takychto poziadaviek je dost vela a treba ich formulacii venovat pozornost este skor ako zacnete vyberat ten "vas" softver.