maria73
18.07.08,12:54
Nemá niekto kontakt na ubytovanie v Brele? Tri rodiny (6 dospelí a 2 deti). Potrebovali by sme tri apartmány, s možnostou varenia. Niečo čisté, kludné a hlavne lacné.
Dakujem.
Marika
AnikoAd
20.07.08,05:15
Pripájam sa k otázke.Aj ja potrebujem pre 6 osob.Dakujem
zalobaba
20.07.08,11:46
Dnes som sa vrátila z dovolenky v HR. Nielen v Brele, ale v Dalmácii vôbec nemáš problém s ubytovaním. Apartmány zoženieš aj u ľudí, ktorí tam postávajú a posedávajú pri ceste s tabuľkami APARTMANI - SOBE....:D
AnikoAd
20.07.08,15:48
Dakujem za odpoved,už tolko vypisujem priamo majitelom,ktorí sú na webe, každý ma obsadené. Potešila si ma. Dúfam,že si sa mala dobre a oddychla si si.
zalobaba
20.07.08,16:03
Dakujem za odpoved,už tolko vypisujem priamo majitelom,ktorí sú na webe, každý ma obsadené. Potešila si ma. Dúfam,že si sa mala dobre a oddychla si si.

Ďakujem AnikoAd, bolo super, ja chodievam takmer vždy na overené miesto, apartmány priamo pri vode a aj počasie vyšlo. Neviem, na akých stránkach hľadáš, v ktorej lokalite a v akej cenovej hladine, skús napísať viac. Popri ceste je tých čakajúcich ubytovateľov skutočne dosť, takisto napr. v Splite pri prístave čakajú s tými cedulečkami v ruke, ceny však neviem, takisto ani úroveň ubytovania a vzdialenosť od pláže. A ešte jedna rada: ak uvádzajú na tých stránkach vzdialenosť od mora, pamätaj na to, že MORE nerovná sa PLÁŽ. Myslím, že na toto sú Chorváti experti a dosť našich ľudí sa na tomto už nachytalo......
Rozalka
20.07.08,16:19
Dnes som sa vrátila z dovolenky v HR. Nielen v Brele, ale v Dalmácii vôbec nemáš problém s ubytovaním. Apartmány zoženieš aj u ľudí, ktorí tam postávajú a posedávajú pri ceste s tabuľkami APARTMANI - SOBE....:D
Ak prídete k takýmto ľuďom domov a na dome nemajú modrú tabuľku s posteľou a nápisom APARTMANI alebo SOBE, ubytovanie je riskantné. Videla som v chorvátskej TV reportáž o tom, že 50 hostí muselo ubytovacie zariadenie do 24 hodín opustiť, lebo boli ubytovaní práve u takého ubytovateľa. Ak totiž na dome nie je tabuľka, ubytováva bez povolenia a inšpektori sú veľmi prísni, po 24 hodinách takýto dom aj zapečatia.
To, že mali zaplatené za ubytovanie na týždeň vopred, nezaujímalo nikoho.
zalobaba
20.07.08,16:23
Ak prídete k takýmto ľuďom domov a na dome nemajú modrú tabuľku s posteľou a nápisom APARTMANI alebo SOBE, ubytovanie je riskantné. Videla som v chorvátskej TV reportáž o tom, že 50 hostí muselo ubytovacie zariadenie do 24 hodín opustiť, lebo boli ubytovaní práve u takého ubytovateľa. Ak totiž na dome nie je tabuľka, ubytováva bez povolenia a inšpektori sú veľmi prísni, po 24 hodinách takýto dom aj zapečatia.
To, že mali zaplatené za ubytovanie na týždeň vopred, nezaujímalo nikoho.
Myslím, že v HR nie je jazyková bariéra, treba zájsť v príslušnej lokalite do turistickej a ubytovacej agentúry, prihlásiť sa na pobyt a zaplatiť pár drobných. V prípade ak ubytovateľ nie je registrovaný, rýchlo na to prídeš práve tam......;)
ekopo
20.07.08,16:33
Uroven poskytnuteho ubytovania cakajucimi pri ceste je horsia ako u tych ktori svoje ubytovanie ponukaju cez internet, resp. cez agentury. Ale väcsinou s privretym okom postacuje.
AnikoAd
21.07.08,07:03
Najradšej by som bola priamo v Brele,hladala som priamo www.brela.hr , aj na www.ubytovanívchorvatsku.cz.Vlani sme boli na Krku v Baške,cez ich ubyt.agenturu sme našli super bývanie, no to bolo začiatkom septembra.Teraz chceme íst od 09.08. zato mám obavy.
Ivula
21.07.08,07:16
Dobrý deň, my sme mali objednané ubytko priamo pri mori, bol to ap. 2+3 a pár metrov ďalej ap. 3. Avšak sme to museli odvolať, nakoľko som zostala na rizikovom. Ak by ste chceli kontakt, pošlem možno by to ešte /v termíne od 2.8.-9.8./ mali voľné. Na osobu to vychádza 20,- Eur. Objednávali sme to ešte v januári, a v marci sme pre známych mali problém tam už ubytko zohnať
AnikoAd
22.07.08,15:00
dakujem,ale ja potrebujem od 09.08.2008
hankaa
24.07.08,15:13
my sme sa 15.7.08 vratili z Brely ubytovanie bolo dobre,kuchynka,wc,sprcha asi 60m od mora,124 schodov ale v pohode sa to da zvladnut 50eur na tri osoby na noc,z terasy vidiet more,prijemny majitel, villa Zlata tel.+38521618692 ahoj anicka
zalobaba
24.07.08,19:47
my sme sa 15.7.08 vratili z Brely ubytovanie bolo dobre,kuchynka,wc,sprcha asi 60m od mora,124 schodov ale v pohode sa to da zvladnut 50eur na tri osoby na noc,z terasy vidiet more,prijemny majitel, villa Zlata tel.+38521618692 ahoj anicka

Môj názor: 50,- Euro 60 m od mora je veľa. za 50,- Euro bývam už niekoľko rokov priamo na pláži.
AnikoAd
25.07.08,16:20
Dakujem ti hankaa za to tel číslo aj za ochotu.