Čučoriedka 5
18.07.08,13:47
Ahojte poraďáci, možno sa Vám bude zdať moja otázka blbá ale je už piatok
ta sa nečudujte, asi som prepracovaná.
Keď mám v pracovnej zmluve, že zamestnanec nastúpi do zamestnania 21.7.2008 - dnes som ho nahlásila do soc. poisťovne .
Môže byť dátum vystavenia PZ 21.7.2008 ???? alebo má byť dátum 18.7.2008!
Srdečná vďaka
VERONIKA6
18.07.08,11:49
Ahojte poraďáci, možno sa Vám bude zdať moja otázka blbá ale je už piatok
ta sa nečudujte, asi som prepracovaná.
Keď mám v pracovnej zmluve, že zamestnanec nastúpi do zamestnania 21.7.2008 - dnes som ho nahlásila do soc. poisťovne .
Môže byť dátum vystavenia PZ 21.7.2008 ???? alebo má byť dátum 18.7.2008!
Srdečná vďaka
Dátum máš správne, ide o to, aby si ho do sociálky nahlásila pred nástupom do práce.
Čučoriedka 5
18.07.08,11:59
Veronika, vďaka .
Jano23
06.08.08,06:02
Mám otázku.Na čo netreba zabudnúť , ak chceme prijať novú zamestnankyňu do hlavného pracovného pomeru. Doteraz bola na
rodičovskej dovolenke viac ako 5 rokov /tej predlženej/.
Predpokladám, že sa má sama odhlásiť zo soc. poisťovne a zdravotnej poisťovne .Potom by som ja mal ju nahlásiť do zdravotnej poisťovne a v sociálnej poisťovni vypísať Registračný list FO.
Sociálna poisťovňa chce aj pracovnú zmluvu, alebo ju nepotrebuje? Načo nemám zabudnúť pri prijatí nového zamestnanca? Netreba niečo nahlásiť aj na daňový úrad?
MIRKA111
06.08.08,06:14
Hlavné je prihlásiť na soc. a zdrav. poisťovňu, dohodnúť pracovnú zmluvu, teraz je dôležitá aj vstupná prehliadka a zápisník bezpečnosti práce(poučiť ho o BOZP a PO), po nástupe dať podpísať vyhlásenie ak si bude uznávať nezdaniteľnú časť základu dane, prípadne aj daňový bonus.

Na soc. post. potrebuješ len RLFO, a na daňový úrad nič nehlásiš.
VERONIKA6
06.08.08,06:14
Mám otázku.Na čo netreba zabudnúť , ak chceme prijať novú zamestnankyňu do hlavného pracovného pomeru. Doteraz bola na
rodičovskej dovolenke viac ako 5 rokov /tej predlženej/.
Predpokladám, že sa má sama odhlásiť zo soc. poisťovne a zdravotnej poisťovne .Potom by som ja mal ju nahlásiť do zdravotnej poisťovne a v sociálnej poisťovni vypísať Registračný list FO.
Sociálna poisťovňa chce aj pracovnú zmluvu, alebo ju nepotrebuje? Načo nemám zabudnúť pri prijatí nového zamestnanca? Netreba niečo nahlásiť aj na daňový úrad?
Pracovná zmluva do sociálky sa neprikladá. Na daňový úrad sa nenahlasuje nič pri prijatí nového pracovníka.
evrankova
06.08.08,06:22
Jano 23 má pravdu.
invest
20.11.08,09:19
môžem prijať zamestnanca do pracovného pomeru aj v sobotu??? Ide o to, že v priatok jej končí poberanie RP no a v prípade, že ju prijmem až v pondelok na ZP jej vzniknú 2 dni samoplatiteľstva.
ZlaticaB
20.11.08,09:22
Môžeš.