Orim
20.07.08,02:49
Môže niekto poradiť dobrú firmu v Bratislave na úpravu kúpeľne?
Predpokladané práce
Výmena vane, inštalovať sprchový kút, nové kachličky, elektrika
lilana74
25.07.08,11:34
mám pre vás len jedno čisielko ale neolutujete 0911 186 322 dobrá cena ochota profesná odbornosť,ak neveríte prídite sa pozrieť na moju kúpelňu
Helenama
25.07.08,18:18
Ahoj Lilana.
ja taktiez zhanam niekoho na prerabku kupelne a wc ale mam velmi drahy obklad a dlazbu. Je to byt Petrzalke.To cislo ma aj nejaku web stranku?Zhanam nejakeho sikovneho obkladaca a aby mal peknu pracu.Dakujem.Helena
Orim
27.07.08,13:22
mám pre vás len jedno čisielko ale neolutujete 0911 186 322 dobrá cena ochota profesná odbornosť,ak neveríte prídite sa pozrieť na moju kúpelňu

Ďakujem za informáciu. Ak by bolo možné ukázať foto rád ba som si ho pozrel.
kevinteractive
12.08.08,13:45
odporucam juskal.sk
rekonstrukciu mi dokoncili tyzden pred terminom, presnost, spolahlivost...

ale odporucam taktiez kontrolovat robotnikov aj bez ohlasenych kontrol...
palo134Ba
02.10.15,14:16
My sme si nechali spravit prerabku vo firme juskal, po skusenostiach by sme firmu neodporúčali. Prístup a komunikácia je na úrovni, tak ako sa píše vo všetkých komentároch. Problémy sú niekde inde. Do predu nám bola oznámená dĺžka prerábky na 3 týždne s tým že 4 týždeň ako rezerva. Rekonštrukcia aktuálne trvá 5 týždňov,a podľa posledných informácii od firmy potrvá aj šiesty. Murári sú síce šikovný ale že by sa išli neako pretrhnúť kvôli spleneiu termínov, to pochybujem. Navyše posledné 2 dni tu vôbec nikto nebol, a pritom chýba spraviť kompletne podlaha v predizbe. Rovnako sme neboli informovaný o tom že radiátor, kvôli ktorému sa predlžuje dorábka kuchyne, bol atypický a musí sa naň čakať. Vďaka ďalším chybám architekta neprišla správna batéria, a takmer sa zle namontoval radiátor (podotýkam že to sme si všimli náhodou). Za tie peniaze ktoré si firma vypýtali, si myslím že sa absolútne neoplatí a všetko malo byť hotové v termíne, keby boli o 30-40% lacnejší vedeli by sme to tolerovať, ale v takomto prípade by som tú istú chybu 2krát nespravil.
Mirka Mrazikova
27.11.15,06:59
Rekonstrukciu kupelne sme si nechali realizovat firmou Juskal (www.juskal.sk). Ocenujem chapavy ludsky pristup, rychle reagovanie na otazky a poradenstvo pri vybere materialov a zariadenia. Priebeh prac bol bezproblemovy s dodrzanim casoveho harmonogramu, vdaka comu sme sa do bytu mohli nastahovat v planovanom termine bez zbytocnych stresov. Z vlastnej skusenosti mozem firmu Juskal dalej odporucat.