ola
20.04.05,20:37
Tak toto je tá naozajstná pravda?
Zuzka
20.04.05,18:45
Oli, bez komentára :eek:
henika
20.04.05,18:49
tak to mate uplnu pravdu..je to nieco ... :eek: :( na zaplakanie....
Jozef Mihál
21.04.05,05:41
Kačica.

Nájdite si Eleonóru Mojsejovú v živn.registri, podniká od roku 1992.

www.zrsr.sk (http://www.zrsr.sk)
Luna
21.04.05,05:59
Ja som si kúpila 1x časopis tuším sa volá Priateľka a čítala som tento článok,moje pocity boli rôzne ale potom som si uvedomila že je to riadna kačica.Presne tak ako píše p.Mihál,Nora podniká od roku 1992 a Braňa si pamätáme z čias keď sa snažil spievať.Noru si už pamätám,keď spolupracovala s Rezešovcami. Takže tento článok je riadna kačica.
JanaF
21.04.05,05:59
Mne tato relacia pripada ako ta, ktora bezala na madarskej televizii. Vybrali si mladych ludi, ktori zili v jednom dome, vsade boli kamery a snimali ich charaktery. Nakoniec vyhrali pekne peniazky.

Je to zaujimave uz len z toho hladiska, co su ludia schopni urobit pre peniaze a aku taktiku si zvolia na protihracov. Viem, ze vela ludi tuto relaciu neznasa, ale podla mna je v pohode. Ked v tej TV uz nic poriadne ani nejde....:)

Clanky o nich radsej necitam, lebo novinari su schopni kvoli kariere uverejnit hocico, len aby mali postup v praci. Tak ako uverejnovali kacice o superstar, tak isto uverejnuju aj o tejto relacii. Jednoducho povedane, su ludia ako my, len maju o troska viac penazi...:)
pyton
21.04.05,06:41
JanaF, pekne si to napísala, tiež si tak myslím.:)

Luna, ale veď Nora v telke vravela, že ona s Rezešovcami nikdy nespolupracovala, že ich ani nepozná, to potom kecá?

/tú linku, čo doporučil pán Mihál som pozrela, páčil sa mi tam ten faktoring a forfaiting.../
Miruška
21.04.05,07:05
Ahojte. Môj názor je taký, že herci sú naozaj vynikajúci. Či už sú profesionály, alebo nie. Ale skúsme sa pozrieť do zadu. Ešte predtým ako sa rozprúdila horúčka okolo Mojsejovcov, tak Beňo redaktor z Markízy bol u nich cez STV v domácej horúčke. Nejak mi to neladí. Myslím si , že tiež je to kačica.
Miruška
21.04.05,07:05
Ahojte. Môj názor je taký, že herci sú naozaj vynikajúci. Či už sú profesionály, alebo nie. Ale skúsme sa pozrieť do zadu. Ešte predtým ako sa rozprúdila horúčka okolo Mojsejovcov, tak Beňo redaktor z Markízy bol u nich cez STV v domácej horúčke. Nejak mi to neladí. Myslím si , že tiež je to kačica.
miriza
21.04.05,07:09
Sú otrasní hlavne Braňo, včera vypadol ako keby niekto bábike Barbie utrhol prsia.
Evanka
21.04.05,07:15
Kačica.

Nájdite si Eleonóru Mojsejovú v živn.registri, podniká od roku 1992.

www.zrsr.sk (http://www.zrsr.sk)To som si vyhľadala dávnejšie. Mňa však zaujalo to, ako sa dá zbohatnúť na predaji pracích práškov alebo papierenskom či farmaceutickom tovare. Asi to bol trocha iný farmaceutický tovar, na ktorom zbohatli. Túto činnosť prevádzkovala iba rok. Od apríla 93 do septembra 94 nemá uvedenú žiadnu činnosť. Potom má pauzu a v roku 94 zistila, že by mohla robiť účtovnícke práce. Ako sa dá na nich zbohatnúť, to viete sami. Škoda, že svojimi vedomosťami neprispieva do Porady. Takže ja mám na spôsob získania a vôbec na nich svoj názor. Včera som to pozerala prvý krát (predtým som to po pol minúte prepla), lebo sa neviem zapojiť do žiadnej debaty o tomto seriáli, a musela som sa prinútiť, aby som neodišla. V mojom názore, že je to úbohé, som sa však iba utvrdila. Nechápem ako môže niekto povedať, že tí dvaja sú v pohode? Ten článok je kačica, ktorá im iba pomohla zvýšiť popularitu. A že oni sami zarobia na tomto projekte viac ako tie dva milióny je asi jasné. Norika vraj pochádza z rodu olašských cigánov. (Tvrdí moja známa, ktorej známa tú rodinu pozná.) Toto však nemusí byť pravda, keďže informácia prešla cez niekoľkých ľudí a nakoniec nie je vôbec podstatná.
Zita5
21.04.05,07:16
Strašne u nich hlavne u Noriky vidieť takú nadradenosť , panovačnosť , povýšeneckosť . Iné nemá v papulke " len tie dva milióny " . Ale to nepovedia , že 2 melóny vyplatia a možno 10 mel..získajú . Národ slovenský je už z toho všetkého " osprostiený" . Mne sa najviac páči , keď Nora povie , že keď sa hnevá so sudedom , tak ho aspoň pozdraví a usmeje sa na neho , tak prečo potom s úsmevom nevyprevadila aj Mejkpísovú ? HA ?

Na Noriku som si ťažko zvykala , potom sa mi páčila , ale teraz mám zmiešané pocity .
evina
21.04.05,07:26
To som si vyhľadala dávnejšie. Mňa však zaujalo to, ako sa dá zbohatnúť na predaji pracích práškov alebo papierenskom či farmaceutickom tovare. Asi to bol trocha iný farmaceutický tovar, na ktorom zbohatli. Túto činnosť prevádzkovala iba rok. Od apríla 93 do septembra 94 nemá uvedenú žiadnu činnosť. Potom má pauzu a v roku 94 zistila, že by mohla robiť účtovnícke práce. Ako sa dá na nich zbohatnúť, to viete sami. Škoda, že svojimi vedomosťami neprispieva do Porady. Takže ja mám na spôsob získania a vôbec na nich svoj názor. Včera som to pozerala prvý krát (predtým som to po pol minúte prepla), lebo sa neviem zapojiť do žiadnej debaty o tomto seriáli, a musela som sa prinútiť, aby som neodišla. V mojom názore, že je to úbohé, som sa však iba utvrdila. Nechápem ako môže niekto povedať, že tí dvaja sú v pohode? Ten článok je kačica, ktorá im iba pomohla zvýšiť popularitu. A že oni sami zarobia na tomto projekte viac ako tie dva milióny je asi jasné. Norika vraj pochádza z rodu olašských cigánov. (Tvrdí moja známa, ktorej známa tú rodinu pozná.) Toto však nemusí byť pravda, keďže informácia prešla cez niekoľkých ľudí a nakoniec nie je vôbec podstatná.
Evanka, Nora raz v nejakom časopise alebo v TV sama povedala ako sa dá zbohatnúť na účtovnícch prácach. Vraj tak, že robila od rána do večera a ani si nestihla popri tej robote všimnúť ako jej pribudol na účte jeden milon SK potom ďalší a tak... /Chodím odvtedy do banky častejšie pozerať a stále nič:(/

Dnes už účtovníctvo vraj nerobí /povedala to raz v TV s opovrhujúcim výrazom tváre/ dnes už len robí tzv. výklad zákonov :D:D:D a ona povie na začiatku cenu, že 100 tisíc a oni jej platia lebo vedia, že je dobrá. Evanka tak keby si náhodou nevedela tak takto sa dám zbohatnúť na našej práci.

P.S. Aj z takýchto "inteligentných" rozhovorov nám asi navrhujú 5 000 SK za vedenie PÚ vo firme s 10 zamestnancami, lebo si myslia, že už máme dosť, keď to robíme dva a viac rokov.
Evanka
21.04.05,07:33
Mali by sme ju pozvať na Poraďácke Superstretko, určite by sme sa viac dozvedeli... :D :D :D :D
marianna
21.04.05,07:34
Mne sa páčilo ako keď boli v Tatrách a na vypadajúcu "Barbie" povedala, že je inteligentná, neviem čo rozumejú pod inteligenciou, keď ani "Barbie" ani Norike z úst inteligentné slová veľmi nevychádzajú. O Braňovi nehovoriac. Ale oni sa aspoň netaja tým, že sú bohatí, ako veľa našich vysokopostavených "spoluobčanov". Nora je jednoducho šikovná a vie ako na to. Zaoberá sa niekto tým, ako získal svoje milióny Kaník, atď? A k tomu článku, ten časopis sa môže hanbiť, že uverejňuje články typu JPP (jedná baba povedala).
evina
21.04.05,07:35
Mali by sme ju pozvať na Poraďácke Superstretko, určite by sme sa viac dozvedeli... :D :D :D :D
To je dobrý nápad Evanka, lebo vidíš koľkých nás svojím umom preskočila :D:D:D
Luna
21.04.05,07:43
Ja som si všimla,že keď ukazujú jej kanceláriu nikde nemá počítač.Žeby to všetko robila ručne.A ručná práca je lepšie platená!! Ozaj,ona vyberá zálohy v EUr,lebo jej naplatili,to si zoberme ako príklad!
Gabr
21.04.05,07:52
Ja som to včera tiež prepla na 5 min. a môj 11-ročný syn prestal večerať so slovami: Keď vidím tých slizkých, ani mi nechutí. Mám dcéru Noriku a verte, odkedy bežia Mojsejovci, nemá to v škole ľahké. Posmešky, posmešky. Ale berieme to športovo. Veď oni raz odídu. Dúfam.
A ten článok? Pobavila som sa, ale veriť tomu rozhodne nebudem. S takým hereckým výkonom by musela byť Nora nominovaná na Oskara. Kde sa hrabe taký Dustin Hoffman so svojim výkonom v Rainmanovi? Prajem pekný deň!
ayya
21.04.05,09:34
No, nerada by som bola, keby som bola považovaná za ich fanúšika, ale ... aby sme boli spravodliví:
- keď som si čítala poradu o certifikácii, tak som sa preklikala na túto stránku - a priznam sa, zmenila som si názor na to, či je Nora hlúpa, alebo nie je :)
http://www.suvaha.sk/ma_cert_2st.html
mosat1
21.04.05,09:48
No ak je to v tom zozname ona, tak uz zacinam pochybovat o objektivnosti certifikacie... Mne sa nezda, ze by to zvladla svojimi vedomostami...
ayya
21.04.05,09:52
No ak je to v tom zozname ona, tak uz zacinam pochybovat o objektivnosti certifikacie... Mne sa nezda, ze by to zvladla svojimi vedomostami...
:) Aj Cenigová Božena je tam, všimla si si? :)
Luna
21.04.05,09:53
Ja si myslím,že Nora ma čosi do seba,aj keď som sa predchvíľou o nej ironický vyjadrovala.Svetčí o tom ten certifikát.Ale ten jej Braňo?????
Monika
21.04.05,09:59
Pekný deň všetkým.

Tiež rada prispejem klebetou, čo sa týka Noriky Mojsejovej - počula som, že vraj vlastní všetky pozemky pod VSŽ-tkou Košice a prenájom nieje určite zanedbateľná čiastka peňazí za predpokladu, že táto klebeta je pravdivá.
Ale či je to pravda, tak to neviem :-(

AHOJTE
Monika
babetka
21.04.05,10:00
Možno, že sa z tych zakonov všetci tak raz zblbneme a najdeme si nejakého toho Braňa.
ata
21.04.05,10:06
Práve na ich správaní ,sa dá potvrdiť pravidlo ,čím menej inteligentnejší ,tým bohatší.....Cha ..Cha Aspoň je vidieť ako vysoko dokáže niektorých šťastlivcov vyniesť ľudská hlúposť ...
Zuzana210
21.04.05,10:20
Niekde som čítala niečo v tom zmysle, že Mojsejovci si touto reláciou urobia ohremne lacnú reklamu svojej osoby. Vraj výroba normálneho 30 sek. reklamného spotu stojí 2 mil.Sk a jedno odvysielanie cca 100tis.Sk. Takže Mojsejovci majú za 2 mil. reklamu, ktorá by hocikoho iného stála desiatky miliónov.
Evanka
21.04.05,10:35
Ja si myslím,že Nora ma čosi do seba,aj keď som sa predchvíľou o nej ironický vyjadrovala.Svetčí o tom ten certifikát.Ale ten jej Braňo????? Za peniaze je všetko možné. Na tomto by som nestavala.
Shaman
21.04.05,10:57
Presne to som chcel napísať Evanka.
Súvaha je obyčajná sročka, ktorá je založená za účelom zisku.

Inak - zaujímalo by ma skôr čo si myslíte o Súvaha, sro. Aké máte skúsenosti a názory.
Pretože ja som mal skúšku z účtovníctva práve u jedného z konateľov tejto sro a podľa toho mám aj na celú firmu svoj názor.

Ale na to by bolo treba založiť asi samostatnú tému, akurát neviem do ktorej PORADY ju zaradiť. Pomôžeš Róbert?
Evanka
21.04.05,11:07
Shaman, myslel si asi Richarda :). Asi by ti navrhol tiež sem, teda - Po Porade
Shaman
21.04.05,11:18
Hehe, jasne ze Richarda. Radsej ale pojdem najskor na obed : ))))
Evanka
21.04.05,11:19
:) Aj Cenigová Božena je tam, všimla si si? :)Ayya a kto to je, poznáš ju? Ak si maly na mysli autorku kníh o účtovníctve, to je Ing. Cenigová Anna. Nejaká Mgr. Cenigová Božena je absolventkou katedry pastorálnej teológie (1997). Ale môže to byť úplne iná Božena.
ayya
21.04.05,14:27
Ayya a kto to je, poznáš ju? Ak si maly na mysli autorku kníh o účtovníctve, to je Ing. Cenigová Anna. Nejaká Mgr. Cenigová Božena je absolventkou katedry pastorálnej teológie (1997). Ale môže to byť úplne iná Božena.
jeeeeeeeeeeezis ! tak to sa mi podarilo zas niečo :D
Prepáč, nechcela som zavádzať. Nepoznám ani jednu ani druhú. :D
mv66
23.04.05,01:10
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):)
Velmi pekne ste to okomentovali, davno som sa tak dobre nenasmiala, vyhlasujem to za najveselsiu debatu na Porade, ak viete o veselsej, dajte link.
Mne sa vidia taki zlatucki jak z reklamy na telenovelu. Mohla by byt 497-dielna a Norika by v kazdom dieli objasnila daky uctovnicky jav a sposob zbohatnutia. Spolu by sme im tu mohli napisat scenar. Urovnou by sme to mali napisat tak, aby to pochopil i Brano a na zaver kazdeho dielu zrekapituloval, o co go.
Monika Kováčová
23.04.05,10:11
Muška
23.04.05,10:23
Ermon, ja už tomu fakt nerozumiem. Žeby bol niekto taký múdry a tak dôkladne to vedel skrývať?
Monika Kováčová
23.04.05,10:31
netvrdim ze by bola mudra... mam totalne neutralny nazor na nu, lebo si netrufam hodnotit jej spravanie, kedze netusim, ako by som sa ja chovala v jej situacii.... maju vsetko okrem deti, tak si neviem predstavit čo by som ja robila...??? moznoze to iste, neviem.
pyton
23.04.05,14:28
ermon, ako to sleduješ tých Mojsejovcov? :D
oni deti majú, každý svoje /Nora hovorí o synovi už dospelom a Braňo má tiež syna 14 ročného/...
Vevey
24.04.05,09:21
:D :D :D
kuš! baba jedna!
vôbec, ale vôbec sa mi nepáči, že si ma strčila do jedného vreca s Norikou ... teda: do jedného príspevku
:D :D :D
Myslela som to ako kompliment, ze som mala pocit, ze by to bolo dost dobre pre narocnu Noriku a dost vtipne pre nas, ktori sme natolko z tych zakonov este nezblbli, ze sme si nejakeho Brana nenarazili:-))

Pyton, vdaka za info o detoch, to som nevedela, tiez som rozmyslala nad tym, ake maju starosti bez deti, ale teda deti maju a uz velke. Co sa tyka jej veku, kolko asi moze mat rokov?
pyton
24.04.05,09:52
Nora má 47 a Braňo 36 /teraz vyzerám ako znalec na Noru a Braňa:D/

a Braňo má oficiálnu stránku na www.branomojsej.sk (http://www.branomojsej.sk)

a dnes večer idú Mojsejovci, bude švanda:D
Vevey
24.04.05,10:18
Nora má 47 a Braňo 36 /teraz vyzerám ako znalec na Noru a Braňa:D/

a Braňo má oficiálnu stránku na www.branomojsej.sk (http://www.branomojsej.sk/)

a dnes večer idú Mojsejovci, bude švanda:D
dakujem, chcela som vediet, kolko casu mam na zarobenie tolkych milionov:-))) ale asi to nestihnem, aj ked casu dost, ale zatial neviem ako. zatial neponukli ziaden navod, a preto to kukam, lebo dufam, ze to tam zistim:-)))))))
pyton
24.04.05,10:25
to je know how, čo narobíš:D

tu sú ešte nejaké fotečky:

http://www.kalerab.sk/article.php?articleid=37
Vevey
24.04.05,10:36
to je know how, čo narobíš:D

tu sú ešte nejaké fotečky:

http://www.kalerab.sk/article.php?articleid=37
:-)) len aby to nebolo how know.
mv66
26.04.05,06:50
... Norika vraj pochádza z rodu olašských cigánov. (Tvrdí moja známa, ktorej známa tú rodinu pozná.) Toto však nemusí byť pravda, keďže informácia prešla cez niekoľkých ľudí a nakoniec nie je vôbec podstatná.
Tiez som to pocula a vobec to nie je irelevantna informacia, ak to tak je, vela veci to vysvetluje. Oni su velmi sudrzni a navzajom si pomahaju.
Vraj sa teraz rodi rovnako vela Romov ako Neromov, nase vnucky Neromky mozno uz budu v mensine. Az sa budu rozhodovat, komu dat viest uctovnictvo a zevrit svoje peniaze, ako sa asi rozhodnu?:-)
pyton
27.04.05,16:32
Nezabudnite pozerať dnes večer Big Brother - Mojsejovcov :) :D
Zuzka
27.04.05,16:36
Preboha a prečo :eek: je aj lepší program - Banánové rybičky :)
bepo
27.04.05,16:58
Nie každý chytá CT.
Vevey
30.04.05,20:35
Preboha a prečo :eek: je aj lepší program - Banánové rybičky :)
Lebo Halina Pawlowska je nutene vtipna. Mojsejovci su nenutene nevtipni. Preto:cool: .

Bepo, zober si lyzicku, alu pugacevu cislo 13, pyton, banany v cokolade a pridite na tie 'rybicky':-))) :) :rolleyes: :D
Janca
01.05.05,12:41
Ze mam zmiesane pocity z Mojsejovcov musim priznat aj ja. Najprv som ich tak trochu odsudzovala, potom pri zaberoch pri spievani Brana som videla v policiach sanony od Verlagu Dashofer o danich (mozno to bola len dekoracia o Norinom vzdelani a praci).
Myslim si, ze pravda bude niekde v strede. Je mi jedno kto z "klietky" vyhra, kazdy tam ma svoje plusy aj minusy. Co mna osobne najviac zaujima su doklady, ktore zverejni na konci notarka. Lebo tam je pravda ukryta. Uz len preto si pockam na zaver, lebo ostatne je len a len vec rezie a dobreho obsadenia na oboch stranach.
anto
01.05.05,18:12
Ukazujú to, po čom ľudia, i keď si to nechcú priznať, tajne túžia. Ohliadnúc od všetkého, čo ukazuje televízia, vidno ľudí chudobných duchom, ktorí za peniaze urobia všetko. Aj to je podnikanie.
ola
02.05.05,04:30
Pauli, čo sa čertíš :)
Však Nórika pochádza z rovnakej branže, naša milá kolegynka :D:D:D
Jara
02.05.05,06:46
Robím účtovníčku 27 rokov, teda aj ekonómku a všetky práce od vzniku firmy včetne daňových priznani a ledva prežívam. Robím viacero firiem... Nuž čo Kdo umí ten umí... A že sa tu našla táto téma na porade? Presne tak že je to naša kolegyňa a mala by nám radiť ako zarobiť, veď je to poraďačka ale v uvodzovkách... Bola som na daňovom úrade minulý týždeň a minimálne hodinu čo som tam bola tak sa debatilo o Mojsejovcoch, no tak sme my o niečo menej? Pokecajme si aj my a poklebeťme veď ani keď sa budeme pracovne trhať tak nedokážeme čo Nórika...
Ľudia,nemala ona nejaký bordel? Alebo drogy? Inak poctvivou prácou k peniazom dnes človek nedospeje. Poznám skvelým auditorov, účtovníkov a daniarov a sú ako kostolné myši... :D :D :D
Timcsi
02.05.05,09:26
A to ste počuli, že hráči ani nie sú celý deň v Košiciach? Sú ubitovaní v jednom hoteli v Dunajskom Klátovi, neďaleko od Dunajskej Stredy.
Vera
02.05.05,10:01
Danuska
02.05.05,13:15
Robím účtovníčku 27 rokov, teda aj ekonómku a všetky práce od vzniku firmy včetne daňových priznani a ledva prežívam. Robím viacero firiem... Nuž čo Kdo umí ten umí... A že sa tu našla táto téma na porade? Presne tak že je to naša kolegyňa a mala by nám radiť ako zarobiť, veď je to poraďačka ale v uvodzovkách... Bola som na daňovom úrade minulý týždeň a minimálne hodinu čo som tam bola tak sa debatilo o Mojsejovcoch, no tak sme my o niečo menej? Pokecajme si aj my a poklebeťme veď ani keď sa budeme pracovne trhať tak nedokážeme čo Nórika...
Ľudia,nemala ona nejaký bordel? Alebo drogy? Inak poctvivou prácou k peniazom dnes človek nedospeje. Poznám skvelým auditorov, účtovníkov a daniarov a sú ako kostolné myši... :D :D :D
Ak ste počúvali, čím sa Nora zaoberá, tak Vám nemohlo újsť, že spracúva podklady pre banky pre firmy, ktoré si žiadajú úvery. Podotýkam, že veľké. Toto je v ekonomike najlepšie platená práca, vedieť poradiť čo v podkladoch treba opraviť, kde pridať a kde ubrať, aby Vám banka úver dala. Ak robí na % úveru, rýchlo si zrátate, koľko dostane z 25mil. úveru ak žiada len 1%, čo nie je veľa.
pyton
04.05.05,10:52
Tu je nejaký článoček, koľko zarábajú niektorí ľudia mesačne, však Noru porazí.:) :D


http://www.blesk.cz/Clanek51251.htm
anto
07.05.05,18:40
Tu je iný pohľad na nich.:
janaGT
19.07.05,08:00
nemáte náhodou niekto pesničku V dome v mp3 formáte? ak áno, pošlem mailovú adresu cez SS.
Janka6685
19.07.05,09:04
nemáte náhodou niekto pesničku V dome v mp3 formáte? ak áno, pošlem mailovú adresu cez SS.Ja mám tú pesničku. Neviem prečo, ale už sme to sťahovali x-krát z viacerých zdrojov a vždy tam chýba pár sekúnd na začiatku. Keď chceš, pošlem ti.

Btw, tú pesničnku sme zháňali pre moju svokru. Lebo ja si o nich myslím svoje. Ale to nie je podstatné...
janaGT
19.07.05,09:21
Ja mám tú pesničku. Neviem prečo, ale už sme to sťahovali x-krát z viacerých zdrojov a vždy tam chýba pár sekúnd na začiatku. Keď chceš, pošlem ti.

Btw, tú pesničnku sme zháňali pre moju svokru. Lebo ja si o nich myslím svoje. Ale to nie je podstatné...
Ja si tiež myslím svoje, ale vysvetli to mojej 7 ročnej dcére, ona ju chce a chce. No čo si pomôžem?
Janka6685
19.07.05,09:44
Ja si tiež myslím svoje, ale vysvetli to mojej 7 ročnej dcére, ona ju chce a chce. No čo si pomôžem?
Vsak to....

Svokra si to nahrala na video a minule som ju pristihla pri tom ako si to púšťa dookola nespočetne veľa krát. Je toto normálne? Toto chceli Mojsejovci dokázať....aby sa celé Slovensko zbláznilo?
pyton
12.09.05,14:44
Berna
25.01.07,16:07
KONEČNE ICH NIEKTO DOSTAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to sú vraj priami, nehrajú žiadne divadlo... a čo to robil Braňo pri tom aute? To nebolo divadlo?
Tiež som za priamu reč, ale toto, čo oni robili, to bol hnus. Akí sú čistí, úprimní a hlavne "dokonalí". Každý normálny slušný človek predsa musí vedieť, čo kedy a ako povedať a pritom to vôbec nemusí byť pretvárka. Predsa sme nejaký kultúrny národ. Ich IQ je veľmi nízke. Konečne som s radosťou pozerala "Mojsejovcov" a to niesom škodoradostná. Veď oni nevedia ani prehrávať, nepoznajú žart, pritom si samy z národa uťahujú.
anto
25.01.07,16:36
A ja mám krásneho psa, ktorý sa volá Nora, celkom sa na ňu podobá . checheche............
Simonab
25.01.07,17:28
Tonko prilep sem fotku, nech sa trošku potešíme aj my. Len mi je ľúto toho psíka.
Tweety
25.01.07,17:33
Tonko prilep sem fotku, nech sa trošku potešíme aj my. Len mi je ľúto toho psíka. Moja dcéra má labradorku, a už teraz sa tešííí, že možno budú raz malé kusajčatká:--- To bude dedenie.:---
Braňo
17.06.09,18:26
došiel na psa mráz allias Norine "legálne" zarobené milióny :
http://www.topky.sk/cl/10/490217/Nora-Mojsejova-Zatykac-Sedi-v-cele-
bv_alexandra
17.06.09,18:43
došiel na psa mráz allias Norine "legálne" zarobené milióny :
http://www.topky.sk/cl/10/490217/Nora-Mojsejova-Zatykac-Sedi-v-cele-
DOšiel na psa mráz:rolleyes:Pravdu máš. TO bude asi názor viacerých ľudí.
Stanislav 1975
17.06.09,18:49
došiel na psa mráz allias Norine "legálne" zarobené milióny :
http://www.topky.sk/cl/10/490217/Nora-Mojsejova-Zatykac-Sedi-v-cele-
Opravím, ťa brańo- na nikoho zatiaľ neprišiel mráz- nebolo ešte ani vznesené obvinenie a platí prezumpcia neviny a do 2 dní je Nora doma...;)-sobotňajší obed už papá doma.
Braňo
18.06.09,05:33
Stanislav, obvinenie závisí od prokuratúry a orgánov činných v trestnom konaní - avšak "bez vetra sa ani lístok nepohne".
tutiola
18.06.09,10:46
To že ju zadržali, ešte nie je to pravé orechové. Tak ako píše Stanislav. To že polícia zozbierala dôkazy a Noru zadržali je málo. Od chvíle, keď polícia zozbiera dôkazy a niekoho zadrží pre podozrenie z tr. činnosti po uloženie vyšetrovacej väzby je ešte dlhá cesta. Nehovoriac o ceste k odsúdeniu. Kým nie je právoplatne odsúdená stále platí prezumpcia neviny. Žiaľ. Ktovie, koľký kus cesty prejde Nora. Či to bude len na políciu, alebo prokuratúru alebo po vyšetrovaciu väzbu.....
buchač
18.06.09,10:52
To že ju zadržali, ešte nie je to pravé orechové. Tak ako píše Stanislav. To že polícia zozbierala dôkazy a Noru zadržali je málo. Od chvíle, keď polícia zozbiera dôkazy a niekoho zadrží pre podozrenie z tr. činnosti po uloženie vyšetrovacej väzby je ešte dlhá cesta. Nehovoriac o ceste k odsúdeniu. Kým nie je právoplatne odsúdená stále platí prezumpcia neviny. Žiaľ. Ktovie, koľký kus cesty prejde Nora. Či to bude len na políciu, alebo prokuratúru alebo po vyšetrovaciu väzbu.....


Mojsejovú včera krátko po 17. hodine odviezli na výsluch v policajnom aute. Je možné, že sa policajnému výsluchu podrobí až v Banskej Bystrici. Polícia ďalšie informácie neposkytla, prípadom sa zaoberá Prezídium Policajného zboru v Bratislave.

http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/06/nora-mojsejova-vo-vazbe.html

O niečom to svedčí , niekoho musela veľmi nasrať ...doslova a do písmena ...
Barbara
18.06.09,11:09
Opravím, ťa brańo- na nikoho zatiaľ neprišiel mráz- nebolo ešte ani vznesené obvinenie a platí prezumpcia neviny a do 2 dní je Nora doma...;)-sobotňajší obed už papá doma.


aj ja som o tom presvedčená, že za chvíľku je vonku,keď vôbec je niekde / vnútri/. môj názor je, že za túto scénku a za ten scenár, Mojsejovci dobre zaplatili, lebo však o nich už dávno nebolo počuť, a potrebovali sa zviditeľniť, aby sme na nich náhodou nezabudli. To je od nich iba ďalšie predstavenie, a nikto ma nepresvedčí o opaku.
Jedine keby to bola pravda a uvidím ju v base na vlastné oči.;)
hovorím na vlastné oči:D a to nemyslím to, že v telke ju ukážu za mrežami, lebo všetko sa dá nafingovať, natočia to a potom pekne odpeškujú domov.:mad:
Braňo
18.06.09,11:18
Muška
18.06.09,11:23
Brani, obeduje už dnes:
Dnes už obvinená Eleonóra M. a Dušan K. boli prepustení v týchto hodinách a budú vyšetrovaní na slobode.

a toto sa mi najviac páči:
Nora Mojsejová by sa teda trestu vyhnúť nemala.

Tak a môžeme stávkovať
Barbara
18.06.09,11:26
:D:D:D Braňo, ale však píšu, že v týchto hodinách ich prepustili, a budú ich vyšetrovať na slobode:D:D:D
prišlo na moje slová, no nehovorila som, že ešte ani nie je v base a už je tam fotka ako keby už bola za mrežami:D:D:D
Barbara
18.06.09,11:30
.............. a rozprávky je koniec:D
Stanislav 1975
18.06.09,11:43
Stanislav, obvinenie závisí od prokuratúry a orgánov činných v trestnom konaní - avšak "bez vetra sa ani lístok nepohne".

Brani,nic v zlom,ale este nemusi byt vinna a aky poprask urobili policajti v pripade toho pravnika Valka a Rehaka??a nakoniec sa im este omluvili...ja viem ze nieje neviniatko,ked robila ucto sanimu r.,ale neboj,ked sa kosicki policajti porozpravaju s bratislavskymi-potom uvidime,este sa je ospravedlnia...
elpka
18.06.09,11:45
Moja fikcia: normálne ma napadlo či si tu kauzu nejako sama nevykonštruovala, aby sa zase ocitla na prvých stranách bulváru....
Braňo
18.06.09,11:50
tak zase nič :o
tutiola
18.06.09,11:51
Všetko je možné a nič nie je nemožné. Takže Nora na svojej ceste dorazila akurát na políciu. Prepustil ju už prokurátor na slobodu, alebo až sudca?
misomiso
18.06.09,11:53
Mna dost zaraza, ze az teraz si prislusne organy vsimli, ze by bolo vhodne preverit, odkial ma ta osoba take prijmy. To musela prist az kriza a hrozba, ze nebude z coho vyplacat dochodky, aby si stat zacal vsimat takychto veci?
Anja111
18.06.09,11:53
buchač
18.06.09,12:06
Brani,nic v zlom,ale este nemusi byt vinna a aky poprask urobili policajti v pripade toho pravnika Valka a Rehaka??a nakoniec sa im este omluvili...ja viem ze nieje neviniatko,ked robila ucto sanimu r.,ale neboj,ked sa kosicki policajti porozpravaju s bratislavskymi-potom uvidime,este sa je ospravedlnia...

Toto nemyslíš vážne .....či ...?
Ja osobne ani korunu , € by som jej nedal k dispozícii ....


Vie sa, že v minulosti pracovala pre Alexandra Rezeša. Jeho dcéra Eva Varholíková bola svedkom na svadbe Mojsejovcov.
http://realityshow.sme.sk/c/2457133/mojsej-ponukol-markize-reality-sou-a-dva-miliony.html
Pracovala , ale to tvrdila / tvrdí / len ona ....
No na druhej strane , hm , aj upratovačka je práca .

Podotýkam - bez urážky na tie pracantky , ktoré si svoje oddrú .


Na zasmiatie ..

http://www.branomojsej.sk/buloroka.php?itemid=54

http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Braňo_Mojsej

http://www.google.com/search?client=opera&rls=cs&q=Mojsejov%C3%A1+Nora+%C3%BAdaje&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
Monika Kováčová
18.06.09,12:10
toto je najkrajšie: Vysvetlenie Braňa:
„Celá vec je postavená údajne na tom, že Nora vykonávala ekonomické služby pre určitých klientov, ktorí jej za to riadne zaplatili a následne oni týmito dokumentami spôsobili banke vysokú škodu.

:D:D:D:D
Marianna01
19.06.09,06:53
mňa pobavila ešte jedna vec:

citujem:
"...Jediné, čo ma zarazilo a myslím, že nebolo úplne korektné, je, že nám zaistili všetky finančné prostriedky (pozn. red.: približne 200-tisíc €, čo predstavuje viac ako 6 miliónov korún). ... Sú to aj moje peniaze, keďže máme spoločný trezor. Tie potrebujem na vyplácanie právnikov a na živobytie."
koniec citácie

no, ľudkovia moji, ja tiež potrebujem približne 200tis. EUR na živobytie, ale kurník šopa, ešte sa nenašiel nikto, kto by za moje účtovnícke služby bol ochotný zaplatiť 200tis. EUR. Asi sa pohybujem v zlej spoločnosti...

na druhej strane u mňa ráno o 6tej neklopú policajti, že áno? :D
Stanislav 1975
19.06.09,06:56
mňa pobavila ešte jedna vec:

citujem:
"...Jediné, čo ma zarazilo a myslím, že nebolo úplne korektné, je, že nám zaistili všetky finančné prostriedky (pozn. red.: približne 200-tisíc €, čo predstavuje viac ako 6 miliónov korún). ... Sú to aj moje peniaze, keďže máme spoločný trezor. Tie potrebujem na vyplácanie právnikov a na živobytie."
koniec citácie

no, ľudkovia moji, ja tiež potrebujem približne 200tis. EUR na živobytie, ale kurník šopa, ešte sa nenašiel nikto, kto by za moje účtovnícke služby bol ochotný zaplatiť 200tis. EUR. Asi sa pohybujem v zlej spoločnosti...

na druhej strane u mňa ráno o 6tej neklopú policajti, že áno? :D
K tej poslednej tvojej vete- ešte možu začať klopať, a dokonca aj o 5 hod.-:D:D:D
Stanislav 1975
19.06.09,06:59
K tej poslednej tvojej vete- ešte možu začať klopať, a dokonca aj o 5 hod.-:D:D:D
Ale nie, bez srandy, lepšie si je svoju robotu robiť poctivo a žiť si kľudne ako zarábať velké peniaze a báť sa pomaly vyjsť na ulicu- aj keď je strašne ťažké odolať, keď na stole leží obálka s 200 tis. skk- všelijaké pochody som mal v hlave, bolo to ťažké rozhodnutie...:confused:
Marianna01
19.06.09,06:59
K tej poslednej tvojej vete- ešte možu začať klopať, a dokonca aj o 5 hod.-:D:D:D

ahaho - ranená hus zagágala :D:D:D

ináč, presne to ma napadlo, hneď ako som to dopísala :D ale nekŕkajme a vieš ako sa hovorí - pánboh s nami a my preč :D (viem že zlé, toto je citácia z Radošinkého naivného divadla - to len aby sme sa vyhli nedorozumeniam ;) )
Stanislav 1975
19.06.09,07:01
ahaho - ranená hus zagágala :D:D:D

ináč, presne to ma napadlo, hneď ako som to dopísala :D ale nekŕkajme a vieš ako sa hovorí - pánboh s nami a my preč :D (viem že zlé, toto je citácia z Radošinkého naivného divadla - to len aby sme sa vyhli nedorozumeniam ;) )
Ja nekrkam- nie som žaba...-:D:D:D
Marianna01
19.06.09,07:04
Ja nekrkam- nie som žaba...-:D:D:D


by som napísala, že bosorka, ktorá sa učí od svojej ropuchy, ale čo s Tvojím pohlavím? :D

...už zase mrník :rolleyes: :D
anto
19.06.09,07:04
Môj krásny pes, ktorý sa podobá na Noru, bol doteraz uviazaný na reťazi a hneď včera som ho pustil nech si pobehá na slobode. Ten pes, ktorého mám rád, sa volá tiež NORA. Keď som ho kúpil, tak som mu dal takéto meno, pretože som si myslel že je sa vyrovná tej dvojnohej Nore. Aj ju predčí inteligenciou. Ten pes je kaukazský ovčiarský pes a je náš rodinný miláčik, nie však tá dvojnohá Nora, ktorú nemôžeme cítiť.
mgm
19.06.09,07:05
no, ľudkovia moji, ja tiež potrebujem približne 200tis. EUR na živobytie, ale kurník šopa, ešte sa nenašiel nikto, kto by za moje účtovnícke služby bol ochotný zaplatiť 200tis. EUR. Asi sa pohybujem v zlej spoločnosti...

:D

Asi by sa trebalo poradiť s Norou, kde ich treba hľadať ...

Ale práve uvažujem, či potrebujem až 200 000 EUR na živobytie ...?!!!!
Stanislav 1975
19.06.09,07:06
Môj krásny pes, ktorý sa podobá na Noru, bol doteraz uviazaný na reťazi a hneď včera som ho pustil nech si pobehá na slobode. Ten pes, ktorého mám rád, sa volá tiež NORA. Keď som ho kúpil, tak som mu dal takéto meno, pretože som si myslel že je sa vyrovná tej dvojnohej Nore. Aj ju predčí inteligenciou. Ten pes je kaukazský ovčiarský pes a je náš rodinný miláčik, nie však tá dvojnohá Nora, ktorú nemôžeme cítiť.
Ale keď už ide o to-tak určite radšej Noriku, ako Branka-:D:D:D
Kazu
19.06.09,07:07
Ale nie, bez srandy, lepšie si je svoju robotu robiť poctivo a žiť si kľudne ako zarábať velké peniaze a báť sa pomaly vyjsť na ulicu- aj keď je strašne ťažké odolať, keď na stole leží obálka s 200 tis. skk- všelijaké pochody som mal v hlave, bolo to ťažké rozhodnutie...:confused:

Čoooo, tebe núkali za účtovníctvo 200 tis.???:eek: Ssssa máš :D Ja som už dosť stará, aj som už všelikde robila, ale toto sa mi ešte nestalo, normálne ti závidím :D:D:D
Marianna01
19.06.09,07:07
Asi by sa trebalo poradiť s Norou, kde ich treba hľadať ...

vieš čo, nechám to radšej na ňu. Do B.Bystrice radšej pôjdem do pamätníka SNP ako na políciu ;)
Stanislav 1975
19.06.09,07:09
Čoooo, tebe núkali za účtovníctvo 200 tis.???:eek: Ssssa máš :D Ja som už dosť stará, aj som už všelikde robila, ale toto sa mi ešte nestalo, normálne ti závidím :D:D:D
Ja neeeejsom účtovník...:)
V najhoršom prípade len ukladám bločky, podľa dátumu-také pomocné práce vykonávam , prosím pekne...:---
Marianna01
19.06.09,07:10
Ja neeeejsom účtovník...:)
V najhoršom prípade len ukladám bločky, podľa dátumu-také pomocné práce vykonávam , prosím pekne...:---


...manželke :)
Stanislav 1975
19.06.09,07:17
...manželke :)
:rolleyes::cool::---
Muška
19.06.09,08:25
Aj ja chcem za pomocné práce ....tú obálku :D:D
Barbara
19.06.09,08:37
Teda tá Nora je fakt frišká, ledva ju prepustili, a včera o pol ôsmej na Jojke v TN mali besedu:D ako to všetko stíha ????:rolleyes::rolleyes:

nevidel to nikto z Vás? :rolleyes::rolleyes:

ja teda nie !!!!!!!!!!
Muška
19.06.09,08:39
Ja som pozerala TV JOJ, lebo vraj exkluzívne iba pre nich odpovie.
Ale celé čo tam bolo, že odpovedala cez okienko v aute, že sa to určite vysvetlí :eek:, veď je samozrejme nevinná
evina
19.06.09,08:40
Aj ja chcem za pomocné práce ....tú obálku :D:D
To ja chcem v takom prípade robiť už iba pomocné práce ...:D
evina
19.06.09,08:43
Asi by sa trebalo poradiť s Norou, kde ich treba hľadať ...

Ale práve uvažujem, či potrebujem až 200 000 EUR na živobytie ...?!!!!
Ona už raz pred pár rokmi - ako začala podnikať v oblasti účtovníctva povedala, že kde....

Na otázku v tom zmysle ako sa jej podarilo tak zarábať, odpovedala. Ja som robila od rána do večera /vtedy účtovníctvo/ a ani som si nestihla poriadne všimnúť ako na účet prišiel prvý milión, druhý a ďalšie...
Takže priatelia choďte sa pozrieť do banky. Ja som už síce bola niekoľkokrát a furt nič...:mee:
evina
19.06.09,08:52
http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/06/nora-mojsejova-z-peresa-na-deres.html

takže treba začať s DP taxikárov a hokejistov...
Barbara
19.06.09,09:17
Ja som pozerala TV JOJ, lebo vraj exkluzívne iba pre nich odpovie.
Ale celé čo tam bolo, že odpovedala cez okienko v aute, že sa to určite vysvetlí :eek:, veď je samozrejme nevinná


no jasne, že len pre nich exkluzívne, / a určite odpovedala len tak zadarmo;)/ veď u nich bežala aj tá relácia minulý rok, či kedy, akože sa to volalo????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
už si to nempamatam:cool:

To mohlo byť jedine tak, že buď zaplatila ona im, alebo oni jej:D;)
Zita5
19.06.09,09:36
Citujem z linku , ktorý pripojila evina ............

Nora si svoju lásku k peniazom pestovala odmala. Už počas školy pracovala na rôznych brigádach a po strednej škole sa zamestnala v oblasti výpočtovej techniky. „Nikto mi nič nedal zadarmo, nič som neprivatizovala a ani sa nevydala za bohatého muža, aj keď som mohla. Začala som podnikať v roku 1990, keď som odišla zo Slovenskej sporiteľne. Dala som sa na ekonomiku a účtovníctvo, robila som daňové priznania pre taxikárov a hokejistov.
Už v roku 1991 som dokázala zarobiť 50-tisíc, postupne som si získavala ďalších klientov, väčšie firmy a s nimi aj väčšie peniaze,“ vyjadrila sa pred časom Nora. Neskôr začala robiť analýzy a ratingy pre firmy v Bratislave, čo jej prinieslo aj patrične viac zárobku, na to si však musela dopomôcť štúdiom, pretože tu vraj protekcia neplatila. „Teraz som milionárka, ale stále pracujem, lebo bez toho jednoducho neviem žiť. Obdivujem ženy, ktoré sú desať rokov doma, úplne závislé od manžela. Každej radím, aby sa postavila na vlastné nohy, lebo práca prináša ovocie,“ vyhlásila.
------------------------------------------------------------------------
Môj komentár :
Podnikám tiež pár rokov od roku 1993,bez práce nie že by som nevedela žiť , ale by sme asi "pokapali" :D milonárka však zo mňa nie je , som rada ,že sa ako tak držíme na hladinou a prežijeme .A pracujeme celá rodina do nemoty,lenže tie milióny nám akosi unikajú;)

Nuž čo , asi nie som taká šikovná ako Mórika :D:D
Muška
19.06.09,09:38
Nuž čo , asi nie som taká šikovná ako Mórika :D:D
Zitka, čo už :cool:.....vitaj v klube :D
Barbara
19.06.09,09:44
Dievčatá a čo keby sme si od nej vypýtali návod na použitie:D:D ako treba tie milióny získať v praxi. hádam nebude škrob a poradí aj nám:cool:
teóriu už poznáme, tak nám chýba len tá prax.:confused:
buchač
19.06.09,09:55
Citujem z linku , ktorý pripojila evina ............

Nora si svoju lásku k peniazom pestovala odmala. Už počas školy pracovala na rôznych brigádach a po strednej škole sa zamestnala v oblasti výpočtovej techniky. „Nikto mi nič nedal zadarmo, nič som neprivatizovala a ani sa nevydala za bohatého muža, aj keď som mohla. Začala som podnikať v roku 1990, keď som odišla zo Slovenskej sporiteľne. Dala som sa na ekonomiku a účtovníctvo, robila som daňové priznania pre taxikárov a hokejistov.
Už v roku 1991 som dokázala zarobiť 50-tisíc, postupne som si získavala ďalších klientov, väčšie firmy a s nimi aj väčšie peniaze,“ vyjadrila sa pred časom Nora. Neskôr začala robiť analýzy a ratingy pre firmy v Bratislave, čo jej prinieslo aj patrične viac zárobku, na to si však musela dopomôcť štúdiom, pretože tu vraj protekcia neplatila. „Teraz som milionárka, ale stále pracujem, lebo bez toho jednoducho neviem žiť. Obdivujem ženy, ktoré sú desať rokov doma, úplne závislé od manžela. Každej radím, aby sa postavila na vlastné nohy, lebo práca prináša ovocie,“ vyhlásila.
------------------------------------------------------------------------
Môj komentár :
Podnikám tiež pár rokov od roku 1993,bez práce nie že by som nevedela žiť , ale by sme asi "pokapali" :D milonárka však zo mňa nie je , som rada ,že sa ako tak držíme na hladinou a prežijeme .A pracujeme celá rodina do nemoty,lenže tie milióny nám akosi unikajú;)

Nuž čo , asi nie som taká šikovná ako Mórika :D:D


Môj komentár :

Teraz neviem , či sa chválila alebo sťažovala .....

Toľko som ja zarobil za pol roka .....čestne ....popritom som nebol " ekonóm " ;)
Martasch
19.06.09,11:07
Dievčatá a čo keby sme si od nej vypýtali návod na použitie:D:D ako treba tie milióny získať v praxi. hádam nebude škrob a poradí aj nám:cool:
teóriu už poznáme, tak nám chýba len tá prax.:confused:


Vyšetrovateľ Úradu boja proti korupcii z policajného prezídia obvinil z podvodu košickú podnikateľku Noru Mojsejovú (51) a Dušana Koňu (45) z Nitry. Od decembra 2006 do apríla 2007 mali okradnúť faktoringovú spoločnosť prostredníctvom jej klienta Martina G. o 760-tisíc eur (22,9 milióna Sk).
Ako konateľa spoločnosti v Banskej Bystrici ho presvedčili, že podpisom faktoringovej zmluvy získa jeho firma peniaze na projekt, ktorý oni navrhli. Vystavili však falošné dodávateľské faktúry, a tým faktoringovú spoločnosť okradli o spomínanú sumu. „Po získaní peňazí ich previedli na účet banskobystrickej spoločnosti,“ povedal prezident Policajného zboru Ján Packa. Tie sa tam dlho neohriali, odčerpali ich na účty svojich firiem. Polícia preveruje aj mieru zodpovednosti Martina G. „Ak sa mu preukáže vina, na súde pravdepodobne zohľadnia poľahčujúce okolnosti, keďže pomáhal polícii,“ vysvetlil Packa.

http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/06/nora-mojsejova-hrozi-jej-15-rokov.html
Marianna01
19.06.09,11:13
Môj komentár :

Teraz neviem , či sa chválila alebo sťažovala .....

Toľko som ja zarobil za pol roka .....čestne ....popritom som nebol " ekonóm " ;)

to ja som bola v 95 účtovníčka a zarobila som to za 8 mesiacov :eek: - a to mi vraveli, že slušne zarábam
tak teraz neviem - oklamali ma?!?!?! :eek::eek:
:D:D
pepsikova
19.06.09,16:33
...a nemáte náhodou niektorá šatočky z dielne Nory Mojsej?...že by sme kukli,čo to za krásu produkuje...))
Monika Kováčová
19.06.09,17:06
...a nemáte náhodou niektorá šatočky z dielne Nory Mojsej?...že by sme kukli,čo to za krásu produkuje...))
http://www.norafashion.07.sk/index.php?nav=1030&dep=168
Muška
19.06.09,17:11
http://www.norafashion.07.sk/index.php?nav=1030&dep=168
Teda kolegyňka :eek:.....nejako Vám to zamestnanie vynáša :D
Luna
19.06.09,17:12
Pozerala som tú stránku. Čím sú tie modely také výnimočné??:eek:
Zita5
19.06.09,17:23
Ani stránka nie je extra výnimočná ;) , ako keby ju robil Braňo.
Paula
19.06.09,17:24
Pozerala som tú stránku. Čím sú tie modely také výnimočné??:eek:


Možno znesú v pracom zariadení prítomnosť aj niečoho z papiera ....ušetrí sa zároveň napr. na energii, vode, bielych koňoch.....:cool:. A je to!
Lenka1979
19.06.09,17:45
Tie modely sú o ničom. Za tie peniaze by som chodila taká vyparádená ako z bývalej Burdy...:D:D:D
buchač
19.06.09,18:19
Pozerala som tú stránku. Čím sú tie modely také výnimočné??:eek:

Na modely som sa ani nepozrel , nie je to moja parketa ....

Ale skôr som sa pozastavil nad tým , ako je tá stránka " VÝNIMOČNÁ " , teda nic moc na takú celúvriťu ....
pepsikova
20.06.09,05:24
Pozerala som tú stránku. Čím sú tie modely také výnimočné??:eek:...

..no asi cenou..lebo inak nič moc a ani modelom by som to nenazvala...fakt záleží na vkuse...
svetluška
20.06.09,06:58
Pripadá mi to ako cigánske modely farebne aj strihovo a o manekýnke ani nehovorím.Materiál vyzerá ako od činčunčunov a ceny ako od Diora.ALE MNE TAKý NáKUP NEHROZí V žIADNOM PRíPADE.
Zuzka
20.06.09,08:36
Pozerala som tú stránku. Čím sú tie modely také výnimočné??:eek:

Modely sú výnimočné cenami a gýčovým vkusom, resp. nevkusom pani majiteľky. Rada prezentuje svoj nevkusne zariadený byt, nakoniec ani ona sama neovlýva žiadnou eleganciou, ale skôr nevkusom a o jej "kočišskom" vyjadrovaní je škoda sa aj zmieniť. Zariadenie jej bytu mi pripomína strašidelný zámok. :eek: