Martina CF
21.07.08,08:41
Ahojte. Možno táto téma nie je vhodná na rozoberanie na porade, ale predsa sa o to pokúsim.
Spoznala som super chalana. Stretli sme sa, bolo nám spolu fajn, cítila som sa pri ňom veľmi príjemne a myslím, že aj on pri mne. Povedal mi však, že nie je ešte schopný dať mi to čo by som ja chcela. Pre upresnenie obidvaja sme mali dlhoročné vzťahy, môj stroskotal pred 2 rokmi (medzitým som mala známosti, nič dlhodobejšie), jeho pred 2 mesiacmi. On má 28, ja 25.
Aj napriek jeho slovám cítim, že to má zmysel, že má zmysel bojovať za náš vzťah.
Prosím poraďte ako sa zachovať, či teraz sa ho snažiť dobiť, alebo skôr ja mám začať hrať šípkovú ruženku. Budem vďačná za každú radu. :rolleyes:
pasuliatko
21.07.08,17:43
Ahojte. Možno táto téma nie je vhodná na rozoberanie na porade, ale predsa sa o to pokúsim.
Spoznala som super chalana. Stretli sme sa, bolo nám spolu fajn, cítila som sa pri ňom veľmi príjemne a myslím, že aj on pri mne. Povedal mi však, že nie je ešte schopný dať mi to čo by som ja chcela. Pre upresnenie obidvaja sme mali dlhoročné vzťahy, môj stroskotal pred 2 rokmi (medzitým som mala známosti, nič dlhodobejšie), jeho pred 2 mesiacmi. On má 28, ja 25.
Aj napriek jeho slovám cítim, že to má zmysel, že má zmysel bojovať za náš vzťah.
Prosím poraďte ako sa zachovať, či teraz sa ho snažiť dobiť, alebo skôr ja mám začať hrať šípkovú ruženku. Budem vďačná za každú radu. :rolleyes:



čas ukáže,podla mna je o vzťah vždy dobré bojovať, viem čo vravím.ani ten moj čo trvá už rok a pol sa nezdal najprv,že vôbec niečo bude,len som sa snažila aj on a vyšlo to. a to by nikto nepovedal :) vravím určite sa oplatí bojovať o niekoho na kom ti záleží.držím palce:)
Martina CF
22.07.08,05:00
čas ukáže,podla mna je o vzťah vždy dobré bojovať, viem čo vravím.ani ten moj čo trvá už rok a pol sa nezdal najprv,že vôbec niečo bude,len som sa snažila aj on a vyšlo to. a to by nikto nepovedal :) vravím určite sa oplatí bojovať o niekoho na kom ti záleží.držím palce:)
Ja som odhodlaná do toho ísť, len sa trošku bojím prehry. Veď to poznáte, kto rád prehráva.
pasuliatko
22.07.08,19:40
Ja som odhodlaná do toho ísť, len sa trošku bojím prehry. Veď to poznáte, kto rád prehráva.

to nemôžeš vedieť...a pokial to neskúsiš možno budeš lutovať.držím palce :)
legolas
23.07.08,07:48
Ja som odhodlaná do toho ísť, len sa trošku bojím prehry. Veď to poznáte, kto rád prehráva.

Pozri, aj v maratóne je tiež len jeden víťaz, tak prečo sa bojíš prehry? V celom našom živote sú aj víťazstva a prehry. Čo Ty na to?:confused:
linko1
23.07.08,07:55
bojovať sa oplatí ale len za človeka, ktorý stojí za to, treba mať vysoké nároky, pretože s ním budeš tráviť celý život tak nech stojí aj za to:)
Karas Milan
23.07.08,08:09
Aj napriek jeho slovám cítim, že to má zmysel, že má zmysel bojovať za náš vzťah.
Prosím poraďte ako sa zachovať, či teraz sa ho snažiť dobiť


Ahoj Martinka.

Keď to cítiš , choď a bojuj - (podrobnejšie napr. v "nevere").
Len dávaj pozor , aby si ho pri dobývaní nedobila.

Ahoj
Ka Mil
Gabi03
23.07.08,08:11
Len dávaj pozor , aby si ho pri dobývaní nedobila.


mimotemy :D :D :D
Tanče
23.07.08,09:12
Ahojte. Možno táto téma nie je vhodná na rozoberanie na porade, ale predsa sa o to pokúsim.
Spoznala som super chalana. Stretli sme sa, bolo nám spolu fajn, cítila som sa pri ňom veľmi príjemne a myslím, že aj on pri mne. Povedal mi však, že nie je ešte schopný dať mi to čo by som ja chcela. Pre upresnenie obidvaja sme mali dlhoročné vzťahy, môj stroskotal pred 2 rokmi (medzitým som mala známosti, nič dlhodobejšie), jeho pred 2 mesiacmi. On má 28, ja 25.
Aj napriek jeho slovám cítim, že to má zmysel, že má zmysel bojovať za náš vzťah.
Prosím poraďte ako sa zachovať, či teraz sa ho snažiť dobiť, alebo skôr ja mám začať hrať šípkovú ruženku. Budem vďačná za každú radu. :rolleyes:

zaujala ma veta, ktorú som zvýraznila. Po prvé: ako vie čo by si ty chcela?
Po druhé: ty po ňom checeš, aby ti niečo dával?

Nie je lepšie žiť s partnerom v harmónii, namiesto pocitu dlhov a nárokov, čo ti kto nechce alebo nemôže dať alebo pocitov čo musíš vrátiť lebo ti niekto niečo vo vzťahu dal ?

Čo tak mu objasniť, že si nanárokuješ aby ti niečo dával, jednoducho nech ti dovolí ho milovať, čo by detto platilo aj opačne!
Martina CF
23.07.08,09:20
zaujala ma veta, ktorú som zvýraznila. Po prvé: ako vie čo by si ty chcela?
Po druhé: ty po ňom checeš, aby ti niečo dával?

Nie je lepšie žiť s partnerom v harmónii, namiesto pocitu dlhov a nárokov, čo ti kto nechce alebo nemôže dať alebo pocitov čo musíš vrátiť lebo ti niekto niečo vo vzťahu dal ?

Čo tak mu objasniť, že si nanárokuješ aby ti niečo dával, jednoducho nech ti dovolí ho milovať, čo by detto platilo aj opačne!
Ďakujem Vám. No rozprávali sme sa... Hlavne o tom či sa dokážeme mať radi, lúbiť, milovať. Dokážeme, chce to len čas.... Samozrejme ja nežiadam aby mi niečo dával, chcem len, aby ma miloval, aby pri mne stál, aby sme sa spolu delili o svoje radosti a starosti.... A chcem aby bol úprimný, myslíte, že žiadam veľa?
dadkapo
23.07.08,09:29
Martinka, určite nežiadaš od neho veľa. Veď po tom túži skoro každá baba:)
a chcem ti len povedať, že jednoznačne o ňho bojuj. Ja som tiež začala chodiť s tým mojim asi 2 mesiace po rozchode jeho dlhodobého vzťahu. Zo začiatku bol ešte taký oťapený, nevedel čo chce, proste bol dezorientovaný. A teraz už sme spolu vyše roka a je nám fajn. Potom daj vedieť ako spolu pokračujte ďalej. Držím palce
inkamia
23.07.08,10:07
aj ja si myslím, že bojovať sa oplatí.
len to netreba prehnať, aby to potom nebol len boj z tvojej strany o niečo, čo teba bude ubíjať a ťahať z teba energiu a život.
Treba do vzťahu investovať, ale len čo začneš mať pocit, že to je len z jednej strany, tak by som vycúvala a čakala na človeka, čo ma "dobije" láskou, resp. navzájom:).
Martina CF
27.08.08,12:58
Ahojte. Takze po nejakej tej dobe som sa rozhodla napisat ako to pokracuje dalej. Kedze som po par dnoch zistila, ze jeho recicky boli naozaj len recickami a ze sa o nieco snazim len ja a on sa hra na "superhrdinu" tak som sa rozhodla, ze z toho radsej vycuvam skor ako by malo byt neskoro. V tomto pripade sa neoplatilo bojovat.
Ale clovek sa uci na vlastnych chybach a ja uz teraz viem, ze to tak malo byt. Pretoze som stretla jedneho uzasneho cloveka, ktory mi dokaze dat to po com tuzim, ktory ma dokaze pochopit, ktory ma dokaze mat rad taku aka som. A ja som mu nesmierne vdacna za to, ze ma opat naucil mat rad, lubit, milovat.
jaros5
17.09.08,21:55
mimotemyAké to krásne vzplanutia, prehry, víťazstvá ....
za päť dní, život naruby .....:)
kukučka
17.09.08,22:16
ostáva len dúfať, že to nebude falošný poplach a popriať ti, aby to tentoraz vyšlo :D :) :)
mimotemy jaros, nauč sa počítať, ušiel ti mesiac :D
jaros5
17.09.08,22:57
ostáva len dúfať, že to nebude falošný poplach a popriať ti, aby to tentoraz vyšlo :D :) :)
mimotemy jaros, nauč sa počítať, ušiel ti mesiac :D

:eek:Kukana dakujem za upozornenie - idem to frisko zrátat!:D
mimotemyesteze mi neuslo insie !;)
bobino38
18.09.08,04:48
...ja by som len radšej počkal či sa baba neozve zas za päť dní a mesiac.-)))))
RomčaKK
18.09.08,09:39
Ahoj.
Myslím si, že vždy má cenu za niečo bojovať, ale s rozumom. Musíš si však uvedomiť, že nič, čo by malo mať budúcnosť a má vytrvať netreba siliť. Krásne môžu byť aj Vaše rozhovory, spoločné záujmy. Potom, keď si budete obaja istý, že si môžete navzájom dôverovať, povedať jeden druhému aj to, čo by ste možno nikdy nikomu nepovedali. Vo vzťahu dvoch musí byť na prvom mieste úprimnosť, dôvera a nádej, potom to všetko prerastie v krásnu lásku. Musíte to však cítiť obaja. Zrazu si aj jeden aj druhý uvedomí, že si navzájom chýbate, potrebujete. Viem o čom píšem, lebo podobné prežívam aj ja.
Držím palce, ale nezabudni, že silením nič nezmôžeš. Buď mu na Tebe začne záležať, alebo ten NIEKTO na Teba ešte len čaká.