Pohar
21.07.08,12:21
Prosím som spoločník s.r.o. menil som trvalé bydlisko. čo som povinný kde nahlásiť? Hlavne chcem všetko urobiť písomne (problémy s komunikáciou so spoločníkmi....). Prosím odpíšte kde všade mi treba tento údaj nahlásiť.
Pohar
21.07.08,10:55
prosím odpovie mi niekto? viem že ste tu zbehlí v týchto veciach......kam všade treba nahlásiť zmenu bydliska? spoločníkom? okr. súdu? ako to urobiť?
zuziku
21.07.08,11:04
Na obchodný register na formulári, ktorý je zverejnený na stránke www.orsr.sk, k tomu sme prikladali overené čestné prehlásenie o zmene bydliska, nič viac.
Pohar
21.07.08,11:30
Na obchodný register na formulári, ktorý je zverejnený na stránke www.orsr.sk (http://www.orsr.sk), k tomu sme prikladali overené čestné prehlásenie o zmene bydliska, nič viac.
a treba aj tej s.r.o. - čke?
pošleme to doporučene pre istotu? oni to automaticky zmenia?
zalobaba
21.07.08,11:37
Prosím som spoločník s.r.o. menil som trvalé bydlisko. čo som povinný kde nahlásiť? Hlavne chcem všetko urobiť písomne (problémy s komunikáciou so spoločníkmi....). Prosím odpíšte kde všade mi treba tento údaj nahlásiť.

Nenapísal si, či si v uvedenej SRO aj konateľom - v tom prípade treba zmenu bydliska zapísať najprv do OR na tlačive, ktoré je zverejnené + priložiť overené čestné prehlásenie o zmene trvalého bydliska (môžeš priložiť aj fotokópiu OP s novým bydliskom) + kolok v hodnote 2.000,- Sk. Návrh do OR (tlačivo) podpisuje pred notárom konateľ, a keďže neviem, či si ním aj ty??? Ak si, je potrebné po zápise zmeny bydliska v OR túto zmenu nahlásiť aj Živnostenskému registru.
Pohar
21.07.08,11:42
Nenapísal si, či si v uvedenej SRO aj konateľom - v tom prípade treba zmenu bydliska zapísať najprv do OR na tlačive, ktoré je zverejnené + priložiť overené čestné prehlásenie o zmene trvalého bydliska (môžeš priložiť aj fotokópiu OP s novým bydliskom) + kolok v hodnote 2.000,- Sk. Návrh do OR (tlačivo) podpisuje pred notárom konateľ, a keďže neviem, či si ním aj ty??? Ak si, je potrebné po zápise zmeny bydliska v OR túto zmenu nahlásiť aj Živnostenskému registru.
vdaka za info
volala som teraz na obchodný register.....
manžel je len spoločníkom. potrebujem vraj tlačivo č.8, potvrdenie o zmene bydliska a 2000 sk kolok.
ten formulár treba podpisať pred notárom?