chlap
21.07.08,19:20
Nemá niekto skúsenosť s týmto zariadením ? Mal by to byť adaptér do zapaľovača, do ktorého sa strčí USB kľúč (MP3 prehrávač, pamäťová karta) s hudbou a ktorý prehráva hudbu ako vysielač na istej frekvencii a keď si autorádio naladím na túto frekvenciu, tak si môžem prehrávať hudbu z USB kľúča.

Zaujíma ma predovšetkým kvalita prehrávania, či počas jazdy nie je prehrávanie niečím rušené - napr. mobilom a pod.

Vďaka.
pingino
21.07.08,19:34
Pripojis kablik transmittera do sluchatkoveho vystupu mp3 prehravaca, na trasmitteri naladis frekvenciu a tu istu naladis na autoradiu. Pouzivam toto riesenie uz takmer 3 roky, zvuk nie je nic extra, ale je to pouzitelne. Ja som nenasiel ziadne ine riesenie ako pripojit prehravac k mojmu autoradiu. Vyhodou je, ze kedze jazdim aj na 2 autach mozem transmitter + prehravac medzi nimi prenasat.
Rusenie od mobilu je v pripade prichadzajuceho hovoru alebo SMS, prip. ked sa preklapam z O2 do TM alebo naopak. V pripade prichadzajuceho hovoru to rusenie pride celkom vhod pretoze prichadza par sekund pred hovorom, takze aspon mam cas zajst ku kraju cesty alebo nasadit HF.
Problem su skladby v ktorych su dlhsie trvajuce tiche pasaze, vtedy si transmitter "mysli" ze prehravac sa vypol tak sa vypne aj on.
Transmitter mi celkom posluzil, ale pri vymene auta za nove budem preferovat audiovstup.
Martin Mocko
22.07.08,05:07
Existujú dva typy týchto transmitterov.

http://www.mp3doauta.okshop.eu/fm-digital-transmitter-01-p-1.html

a

http://www.mp3doauta.okshop.eu/fm-digital-transmitter-02-p-2.html

Prvý použiješ iba so "zdrojom hudby", ktory ma audio vystup. Druhy mozes pozivat ako MP3player. Má to kartu alebo vlastnú pamäť. Nabúchaš do toho hudbu a zasunieš do zapaľovača. Samozrejme, že kvalita u obidvoch je určite nižšia, ako keď hráš napriamo. Ale treba si uvedomiť, že už MP3ka je dosť osekaná a nekvalitná oproti CDA formátu.
padro
02.10.08,17:34
to chlap: keby si mal este nejake otazky tak sa mi ozvi aj ked asi si to uz poriesil... to machinak: dik ze robis reklamu mojmu shopu:)
salonecka
06.01.09,17:31
hm.. vie mi niekto poradit, ako mam vediet, aku frekvenciu mam naladit na mp3 a radiu? viem, ze ma byt rovnaka.. ale ako ju zistim? :) dakujem...
Chobot
06.01.09,18:08
hm.. vie mi niekto poradit, ako mam vediet, aku frekvenciu mam naladit na mp3 a radiu? viem, ze ma byt rovnaka.. ale ako ju zistim? :) dakujem...

A v návode nemáš napísané, ako sa nastavuje frekvencia na transmitteri? Alebo nie je tam nastavená pevná frekvencia?
salonecka
16.01.09,18:30
noo.. ved to ze nemam.. nebol k tomu ziadny navod..len kablik a na tom papieriku, co k tomu bol, bol len obrazok :(
margotka154
26.10.09,07:35
zdravim
mozte mi poradit : kupil som transmitter imgs.inkfrog.com/pix/beetleonline/Car_MP3-HX004D.jpg , a vsetko v pohode islo asi cca 2 tyzdne. potom z neznameho dovodu nechytim na radiu hudbu z toho zariadenia. tvari sa ze mp3 prehrava, mozem aj prepinat pesnicky, menit frekvencie, ale na radiu sa neda chytit.

stretol sa uz niekto s tymto problemom?
(margo154@seznam.cz)

dik
kovet
10.03.12,21:43
dobrý den ja mam problem vtom že ked ho dam do zapalovača tak sa mi na Fm tranmistteri zobrazi číslo 6 a to je všetko. máte niekto stým skusenosť??