pohoda62
21.07.08,20:37
Dobrý deň, skutočne nie sú v okrese Skalica a blízkom okolí spoľahlivý murári, ktorí by zvládli drobné murárske práce okolo rodinného domu? Doporučte mi niekoho, prípadne firmu, ktorá okrem toho zvládne aj položenie zámkovej dlažby. Ďakujem.
Monika Kováčová
21.07.08,19:08
spoľahlivý í murári sa odsťahovali do Humpolca (VB a ÍRSKO)
endrju
21.07.08,19:21
:eek: ach jaj :confused: ... a na Slovensku zostali iba "nespoľahliví muráry" :rolleyes: :D
Monika Kováčová
21.07.08,19:27
:eek: ach jaj :confused: ... a na Slovensku zostali iba "nespoľahliví muráry" :rolleyes: :D

zasa som im dala všetkým tvrdý miesto mäkkého :)
kukučka
21.07.08,20:22
vymeníš murára s postavením za murára s postaveným? :eek:

a či si tiež nepochopila význam družstevnej maštale a robíš tu mrník? :D :D :D

http://www.porada.sk/777813-post60.html
Monika Kováčová
21.07.08,20:55
vymeníš murára s postavením za murára s postaveným? :eek:

a či si tiež nepochopila význam družstevnej maštale a robíš tu mrník? :D :D :D

http://www.porada.sk/777813-post60.html

ja mám doma murára betka, tak preto mi tam ide ten ypsilon... :D:D:D
lilana74
25.07.08,11:29
skúste kontaktovať 0911 186 322-Uhrinec,je z Gbelov a z vlastnej skúsenosti môžem vrele odporučit
MichaelaMA
24.01.09,19:58
Ak by ste ešte potrebovali, poznám dvoch šikovných majstrov. Robia aj kompletné rekonštrukcie bytov-domov a tak. Neviem, či vedia aj zámkovú dlažbu (treba sa spýtať),ale napríklad obkladať, pokladať podlahy a tak sú dobrí. Skúste. Sú zo Záhoria, neviem či by aj do Skalice išli. Veď skúste- 0948 017 141.
martina0203
29.01.09,12:03
Taktiež poznám spoľahlivých murárov, ktorí robia všetko. No teda hlavne strojové omietky, ktoré sú nádherné a za skvelé ceny. Sú z Trnavy, čo je dosť ďaleko. Treba skúsiť : 0949571393.
Lozin
07.02.09,20:02
Narazil som na túto tému asi dosť neskoro,ale nedá mi to.Ešte nie sú všetci schopní murári a stavbári vonku.Skúste firmu Kalman z Kopčian-robia všetko,čo sa týka drobných stavieb,fasád,dlažieb,obkladov,zateplenia atď.To sa dnes už nevidí,robia veľmi kvalitne a poctivo a vôbec nie draho.Skromní chlapíci prídu na starom Tranzite,ich šéf príde v montérkach / žiadna kravata,notebook a mercedes;žiadny obchodný zástupcovia a sekretárky/.Platíte fakt len tých ľudí,ktorí Vám odvedú prácu.Kontakt na nich : 0904 833285
comodo
07.02.09,20:51
Asi neexistuju. Vid cerstvy zaber z mojej kupelne. Poopravujem si to radsej sam.
durisovad
07.02.09,22:05
A co tak reklamovat a ziadat opravit? Ked budeme k panom majstrom benevolentni a ich chyby poopravujeme sami, nikdy sa nenaucia poriadne robit.
branislavp
08.02.09,02:37
Asi neexistuju. Vid cerstvy zaber z mojej kupelne. Poopravujem si to radsej sam.
Máš pravdu, ak chceš, aby si to mal precízne urobené, tak si to radšej oprav sám. Poteším Ťa v tom, že to je malý nedostatok oproti tomu, čo bolo odvysielané v nedeľnej LAMPÁRNI. Nemenovaná žilinská stavebná firma zobrala od stavebníka 180 tis. s tým, že urobí základy podľa projektu a platňu. Pozri si archív LAMPÁREˇN.
janosk
05.03.10,08:52
Je pravda, že značna časť spolahlivych chlapcou v obore murar
je za vodou, ale je to len otazka času kedy sa rozhodnu vratiť.
Ja osobne som to skusil a možem povedať že aj u nas sa podmienky dosť zlepšili čo sa tyka financovania. pekny den
zednik
05.03.10,09:55
najblisie bi boli zo senice su sikovny a dasa snimi dohodnut aj na cene.vedia robit vsetko t.c.(0915773098)
Oliverka
05.03.10,13:11
Ach jaj... Snáď im murárčina ide lepšie než slovenčina...

Ešte dám do placu pre pobavenie - včera nám boli zámočníci vymeriavať bránu do dvora a najprv jeden z nich hlásil šírku "2,50 m" a o minútu sa opravil - už to bolo "3,2 m". Všetci sme sa zasmiali - keby ale prišli s bránou užšou skoro o meter, asi by nám do smiechu nebolo...
Laco-monter
05.03.10,14:18
Zober vodováhu a každý kváder, každú tehlu daj do roviny a do kolmice !

Hlavne na rohoch.

Medzi rohami natiahni šnúrku a MURUJ !

Nepotrebuješ žiadných "murárov", aby z Teba CICALI peniaze !


VIEŠ si všetko vymurovať aj sám .
ski555
05.03.10,17:33
najblisie bi boli zo senice su sikovny a dasa snimi dohodnut aj na cene.vedia robit vsetko t.c.(0915773098)
žeby čakali od roku 2008?:cool:
martina0203
29.03.10,17:52
Dnes to vyzerá asi tak : stretnú sa traja v šenku a rozmýšľajú, čo budú robiť. Jeden povie : ja mám lopatu
druhý povie : ja mám miešačku
tretí povie : ja mám kelnu

a čo s tým? No hádajte.

Tak to potom vyzerá, česť výnimkám. Priateľ robí strojové omietky už dlhé roky a do dnešného dňa mal jednu reklamáciu. Všetko sa snaží robiť precízne, aby sa na stavbu nemusel vracať. Niektorí ľudia si myslia, že za málo peňazí im niekto bude robiť precíznu prácu. Samozrejme, že to nemôže byť precízna robota, lebo ľudí treba zaplatiť a je lepšie zobrať takých, ktorím netreba dať veľa peňazí. No tak to potom vyzerá, keď nevedia, čo majú robiť, všetko nabúchajú na steny, bez sieťky ( tam kde patrí ), nepoužívajú veci, ktoré sú naozaj potrebné. Omietku máte predsa na dlhé roky a ľudia sa nechajú oklamať. Mám taký pocit, že to asi robia takým štýlom, že prednesú nizsku cenu, všetko spravia rýchlo a počas práce si vypýtajú ďalšie peniaze.

Je neuveriteľné, čo si dovolia. Keď príde k reklamácií, číslo neexistuje. Na každú zákazku jedno číslo. Verte, že takých je veľa.
ski555
31.03.10,15:09
Dnes to vyzerá asi tak : stretnú sa traja v šenku a rozmýšľajú, čo budú robiť. Jeden povie : ja mám lopatu
druhý povie : ja mám miešačku
tretí povie : ja mám kelnu

a čo s tým? No hádajte.

Tak to potom vyzerá, česť výnimkám. Priateľ robí strojové omietky už dlhé roky a do dnešného dňa mal jednu reklamáciu. Všetko sa snaží robiť precízne, aby sa na stavbu nemusel vracať. Niektorí ľudia si myslia, že za málo peňazí im niekto bude robiť precíznu prácu. Samozrejme, že to nemôže byť precízna robota, lebo ľudí treba zaplatiť a je lepšie zobrať takých, ktorím netreba dať veľa peňazí. No tak to potom vyzerá, keď nevedia, čo majú robiť, všetko nabúchajú na steny, bez sieťky ( tam kde patrí ), nepoužívajú veci, ktoré sú naozaj potrebné. Omietku máte predsa na dlhé roky a ľudia sa nechajú oklamať. Mám taký pocit, že to asi robia takým štýlom, že prednesú nizsku cenu, všetko spravia rýchlo a počas práce si vypýtajú ďalšie peniaze.

Je neuveriteľné, čo si dovolia. Keď príde k reklamácií, číslo neexistuje. Na každú zákazku jedno číslo. Verte, že takých je veľa.
je to kus pravdy,ale niekomu zbytočne vysvetľovať:)
martina0203
31.03.10,18:48
Tiež myslím,ale čo už?
hanusvas
05.05.10,07:10
Ake ..zbytocne vysvetlovat? To vysvetleei bol popis reality. Ale ziadny navod na riesenie bezvychodiskovej situacie. A ty si tiez ziadny nedal/a. Tak tie silne slova - niekomu zbytocne vysvetlovat - su asi iba prejavom tvojej jesitnosti