Míšatko
22.07.08,01:25
Kto by vedel poradiť ubytovanie v Bratislave pre kamaráta a jeho brata, ktorí si tam našli prácu od augusta?
Fairy
22.07.08,03:10
Skús nájsť na internete ubytovne. Je ich dosť. Myslím, že za posteľ by mohli počítať okolo 3-3,5 tisíca. Nepíšeš, v ktorej časti mesta budú pracovať, tak sa ťažšie radí. Môj priateľ býval na ubytovni na Odborárskej a bol veľmi spokojný. Čisto a kľud. Ak sú dvaja, majú to jednoduchšie. Nemusia sa báť, koho dostanú na izbu. Alebo som videla minule aj ubytovanie mimo BA. V Stupave tuším pýtali 120,- na deň.
Martin Mocko
22.07.08,04:40
Kto by vedel poradiť ubytovanie v Bratislave pre kamaráta a jeho brata, ktorí si tam našli prácu od augusta?

http://www.reality.sk

Tam sa dá nájsť i prenájom izby..i prenájom celého bytu. Odporúčam však zistiť najprv polohu práce, naštudovať spôsoby cestovania až potom hľadať ubytovanie...
Míšatko
18.09.08,10:23
Ahojte, potrebujem poradiť zas pre seba, idem na tyzden s kolegynou na skolenie do BA a chcela by som vás poprosit, ak viete o nejakých ubytovniach s primeranou cenou. Ďakujem.
Míšatko
18.09.08,10:30
Este som zabudla dopisat, že to školenie máme na Mlynarovičovej ulici, takže niekde nie moc daleko od toho.