m.b.
22.07.08,12:31
Ahojte! Môže mi niekto poradiť?
Máme dohodára, ktorý je evidovaný na úrade práce ako nezamestnaný. Za mesiac odpracuje iba toľko hodín a dostane iba taký plat, aby zostal v evidencii. Ako máme riešiť to, že pracuje stále na inom mieste (ako pomocný robotník v stavebníctve)? Má nárok na stravné? A čo je praktické uviesť v dohode ako miesto výkonu práce: miesto podnikania živnostníka (zamestnávateľa, ktorý nemá zriadenú prevádzkareň) alebo miesto bydliska dohodára?
Ďakujem za odpovede!
HUPKA64
22.07.08,11:07
Miesto by som uviedla toto, kde skutočne pracuje.
Nárok na stravné lístky má zamestnanec, viď Zákonník práce, § 152

Ak je vo firme kolektívna zmluva, dá sa stravovanie "dohodárov" upraviť v tomto predpise.
m.b.
28.07.08,10:44
ďakujem za odpoveď, ale toľko som vedela aj ja
ide o to, že zamestnávateľom je živnostník, ktorý nemá prevádzkareň. Nemôžem uviesť miesto, kde skutočne pracuje, lebo skoro každý deň pracuje inde. Napr. teraz pri Senci, minulý týždeň v Tatrách, predtým na východe...
Kolektívna zmluva neexistuje, ide o živnostníka...
Hepi
28.07.08,10:52
Ja väčšinou píšem do dohody ako miesto výkonu: stavby firmy. No a so stravným sme to vyriešili tak, že sme do dohody pripísali, že na základe dohody medzi zamestnávateľom a zamestnancom sa mu bude poskytovať aj stravné. A odsúhlasil nám takého znenie aj daňový poradce. Takže myslím, že by sa to dalo vyriešiť týmto spôsobom.