monika-s
22.07.08,16:10
Prosím o váš názor,

zamestnanec dňa 16.06.2008 závažne porušil pracovnú disciplínu. Písomne sme ho upozornili na toto porušenie (máme všetko ošetrené aj v pracovnom poriadku).

Do písomného upozornenia som dala vetu - citáciu § 68 ods. 2 ZP. Ale priznám sa, že tomu celkom nerozumiem.

Ide o to, že toho človeka sme nevyhodili s okamžitou platosťou - i keď sme mohli. Teraz - po mesiaci by sme ho chceli v súvilosti s porušením prac. disicplíny dňa 16.06.2008 "okamžite" vyhodiť.

Umožňuje to zákon? Konkrétne mi nie je jasný ten § 68 ods. 2.

Ďakujem za všetky dobré rady
migelovci
23.07.08,06:51
V § 63 ZP v prvom bode pismeno e) je napisane ze zamestnavatel moze dat zamestnancovi vypoved iba z dovodu ak,: e)su u zamestnanca dovody, pre ktore by s nim zamestnavatel mohol okamzite ukoncit pracovny pomer, alebo pre menej zavazne porusenie pracovnej discipliny, pre menej zavazne porusenie pracovnej discipliny mozno dat zamestnancovi vypoved, ak bol v poslednych siestich mesiacoch v suvislosti s porusenim pracovnej discipliny pisomne upozorneny na moznost vypovede. To znamena ze vy ste vsetko splnili, oznamili ste mu ze porusil pracovnu disciplinu, je to aj pisomne, z toho dovodu mu mozete dat okamzitu vypoved.
monika-s
23.07.08,11:16
Som rada, že sa našiel niekto, kto mi poradil. Veľmi pekne ďakujem.

Monika