snehulienka
22.07.08,14:11
Naša spoločnosť, ktorá je platcom DPH, chce zákazníkom vyfakturovať úroky z omeškania na faktúry, ktoré sú po splatnosti. Myslím, že to má byť bez DPH, hovorím správne? Ak áno, ktorý § to konkretne hovorí? Ďakujem
Tweety
22.07.08,14:16
Naša spoločnosť, ktorá je platcom DPH, chce zákazníkom vyfakturovať úroky z omeškania na faktúry, ktoré sú po splatnosti. Myslím, že to má byť bez DPH, hovorím správne? Ak áno, ktorý § to konkretne hovorí? Ďakujem
Áno, úroky nie sú predmetom dane podľa §2 Zákona o dph.