majkla
23.07.08,11:39
Dosla mi fa z CR kde je datum vystavenia 18.7.2008 a datum uskut.zdan.plnenia je 14.7.2008.S akym datumom mam urobit samozdanenie?
Milan Benka
23.07.08,11:41
Dosla mi fa z CR kde je datum vystavenia 18.7.2008 a datum uskut.zdan.plnenia je 14.7.2008.S akym datumom mam urobit samozdanenie?

§ 20 / 1 b; zák. 222/2004 Zz
18.7.
majkla
23.07.08,12:17
Dakujem