marrcci
23.07.08,12:27
dobrý dník, chcela by som si do obývačky dať aj manželskú posteľ...poradí mi niekto?...mám už aj nejakú predstavu (pod podium), ale neviem, ako to zrealizovať... za každú radu ďakujem :)
Martin Mocko
23.07.08,10:49
dobrý dník, chcela by som si do obývačky dať aj manželskú posteľ...poradí mi niekto?...mám už aj nejakú predstavu (pod podium), ale neviem, ako to zrealizovať... za každú radu ďakujem :)

Moj kamarat ma takto riesenu obyvacko-spalnu. Sklapacia postel. Celkom sa mi pacilo toto riesenie...

http://www.hajana.sk/Sk/sk_dvojlozkaDVE.htm
feron
23.07.08,11:04
Riešili sme aj my tento problém, aj keď len teoreticky, sú viaceré varianty rozkladacích postelí, nám sa páčili riešenia na internete pravan cz, majú zastúpenie v Lučivnej pri Poprade, niečo mali aj v BlackWhiteRed nábytku, ale sú aj rozkladacie sedačky, treba sa ale pýtať na tie, čo sú určené na každodenné spanie, majú strunový matrac. Efektné riešenie je pod pódiom, ak nevadí ležanie takmer na zemi, len to vyžaduje naozaj veľkú izbu jednak z praktického hľadiska, akm sa vysunie lôžko a jednak z estetického. My sme zavrhli toto riešenie kvôli malej veľkosti izby a kvôli malým deťom (riziko úrazu).
Fabiana
13.10.08,16:59
Tweety
07.04.14,15:35
Reaguješ na takmer 6 rokov starý príspevok
peterch211
08.04.14,12:46
dva roky sme fungovali podobne, vyriešili sme to stolárom, ktorý nám vyrobil vyklápaciu posteľ...
misoft
08.04.14,13:25
Nič nevidím - ibaže by to bolo invisible.....