33andrea
23.07.08,14:32
Ahojte,

chcem vas poprosit o radu. Potrebovala by som poslat subor o velkosti 120 MB. Uschovna je len do 100 MB, tak isto aj e-disk pre neregistrovanych. Potrebujem to poslat len raz, tak sa mi nechce platit za objednanie sluzby na e-disku, aby som mohla zaslat vatcsi subor. Viem, ze existuje aj nejaky program, ktory dany subor rozlozi na viac casti a touto formou sa moze poslat. Neviem vsak jeho nazov a nehladala som to na web. strankach typu stahuj,...atd.... Subor by som chcela poslat cez "nieco take" ako je uschovna alebo e-disk, existuje este nieco take ???

DAKUJEM
Pidgey
23.07.08,12:37
Skus jendoducho dany subor spakovat napr vo winrare do mnohonasobneho archivu a nastav max velkost jedneho suboru napriklad na 100MB (alebo na 2x 60=120MB) a tak to posli.Prip sa da dany subor rozdelit cez total commander,ale myslim ze winrar je lepsi, lebo ti zaroven skomprimuje dany subor na co najmensiu velkost (aj ked pri videu a pod ti to nepomoze)
Chobot
23.07.08,12:44
Ahojte,

chcem vas poprosit o radu. Potrebovala by som poslat subor o velkosti 120 MB. Uschovna je len do 100 MB, tak isto aj e-disk pre neregistrovanych. Potrebujem to poslat len raz, tak sa mi nechce platit za objednanie sluzby na e-disku, aby som mohla zaslat vatcsi subor. Viem, ze existuje aj nejaky program, ktory dany subor rozlozi na viac casti a touto formou sa moze poslat. Neviem vsak jeho nazov a nehladala som to na web. strankach typu stahuj,...atd.... Subor by som chcela poslat cez "nieco take" ako je uschovna alebo e-disk, existuje este nieco take ???

DAKUJEM

Choď na www.upload.skvely.sk, po krátkej bezplatnej registrácii môžeš uploadovať súbory až do veľkosti 1 GB.
33andrea
23.07.08,12:48
SUPER:):):)

Dakujem a idem to hned aj urobit.