cowboyka
23.07.08,17:01
Má niekto z Vás skúsenosti s liekom NAVELBINE tabletová forma - používa sa pri liečbe zhubných nádorov.
cowboyka
26.07.08,07:02
to nepozná nikto tento liek???
JarkaL
27.07.08,14:45
V stredu ma prijmú na Klenovú, vo štvrtok ma budú operovať, opýtam sa tam na to.
durisovad
27.07.08,15:27
Prajem, aby operacia dobre dopadla.
amazoncanka
27.07.08,19:52
Ahoj, ten liek nepoznam, ale ak ideš na Klenovu do BA, tak nech ťa to netrýpi, ja som tam vlani chodila na chemoterapiu a radioterapiu, sú tam dobrí odborníci, ale hlavne sa neboj!!! Viem, ľahko sa to hvorí a zdraví človek ani netuší čo prežívaš, ale som po onkologickej operácii aj onkologickej liečbe, tak viem o čom hovorím. Psychyka je najdôležiteľia. DRŽ SA!!!
cowboyka
28.07.08,06:41
V stredu ma prijmú na Klenovú, vo štvrtok ma budú operovať, opýtam sa tam na to.
ďakujem, už som si zistila o aký druh lieku sa to jedná. Je to klasická forma monoterapie, nie je taká drastická ako lieky podané infúznou formou klasická chemoterapia. Teraz ideme na buď alebo - uvidíme hlavne, či to vydrží srdiečko, nakoľko otec je po transplatnácií srdca.

Tebe držím palčky a ak sa smiem opýtať, kde tam ideš na onko?
JarkaL
28.07.08,09:59
Idem na chirurgiu. Operovali ma tam minulý rok (hr.črevo), liečili ma rádioterapiou aj chemoterapiou (Dr.Šálek) a teraz mi našli nejaké hrčky v brušnej stene a útvar na pečeni, takže to skúsia povyberať. Potom bude zrejme zas nasledovať liečba. Ďakujem, že mi držíte palce.
VladoaKatka
28.07.08,15:11
cowboyka
29.07.08,07:04
Idem na chirurgiu. Operovali ma tam minulý rok (hr.črevo), liečili ma rádioterapiou aj chemoterapiou (Dr.Šálek) a teraz mi našli nejaké hrčky v brušnej stene a útvar na pečeni, takže to skúsia povyberať. Potom bude zrejme zas nasledovať liečba. Ďakujem, že mi držíte palce.
Dr. Šáleka poznám aj osobne, je to fajn človek.
cowboyka
29.07.08,07:06
Ak ti pomôže aspoň toto:

http://www.nobel.sk/SPC.aspx?what=spc&code=98197
ďakujem, ale to sa týka infúznych foriem podanej chemoterapie a to je dosť odlišné.

Ale pomohlo, preštudovala som aj to - ešte raz veľká vďaka