carribean
23.07.08,21:21
Casto sa mi stane ze mi zrazu uplne zamrzne pocitac. Je to iba kvoli tomu ze mam malo RAMky (512MB) alebo je to nieco ine?
chlap
23.07.08,19:27
Tak na toto sa naozaj nedá odpovedať :o ...... to je rovnaká otázka ako "Občas mi prestane fungovať auto - je to iba preto, lebo mám málo benzínu alebo je v tom aj niečo iné ?".

Na to potrebujeme ďaleko viac info - aký máš WIN, aký procesor, aké programy sú spustené ..... a pod.
Chobot
23.07.08,19:40
Casto sa mi stane ze mi zrazu uplne zamrzne pocitac. Je to iba kvoli tomu ze mam malo RAMky (512MB) alebo je to nieco ine?

A tiež, čo je to často? Pokiaľ zamrzne 2-3x do týždňa (pri používaní 8 hodín denne), nie je to nič nezvyčajné. Ak by ti zamŕzal každú hodinu, to by som považoval za "často".

V kapacite RAM to na 95% nebude, pre Win XP postačuje 512 MB RAM. Ale záleží, aké aplikácie používaš, či náročné na pamäť, či hraješ hry a pod.
endrju
23.07.08,19:57
Mam podozrenie na nevypnute "indexovanie" disku, ktore sa v operacnych systemoch od jednej nemenovanej "oknovej" firmy zvykne prejavit "stuhnutim" vsetkeho az na niekolko minut vo velmi pravidelnych intervaloch.
Fero11
24.07.08,04:36
Casto sa mi stane ze mi zrazu uplne zamrzne pocitac. Je to iba kvoli tomu ze mam malo RAMky (512MB) alebo je to nieco ine?
A ako ti to zamrzne, ze musis urobit tvrdy restart, alebo ti to na chvilu stuhne a po chvili ti to ide dalej ? Fakt malo info, my to od teba nebudeme tahat ako z chlpatej deky, daj viac info o stroji, OS, spustenych aplikaciach .....