ranko
24.07.08,06:19
zdravim, chcem vas poprosit o pomoc. totiz akosi mi prestal pracovat adobe reader ver.8.1, vobec mi neotvara PDF subory. horsie ja ze ho neviem ani odinstalovat pise"subor alebo adresar je necitatelny alebo poskodeny" ak sa o to cez pridanie/odstranenie programov pise"Pri pouzivani trasformacii sa vyskytla chyba. overte platnost zadanych transformacnych ciest." nechapem, akoby tam nebol.pls help
Fero11
24.07.08,04:25
Skus ho odstranit hrubou silou (vymazat s programy files) ak nepojde, tak zrejme je jeho sucast spustena ako sluzba, musis v ovladacom panely ist do do nastroje pre spravu a sluzby, tam ho skus vyhladat a vypnut ho. Potom ho skus vymazat. Neviem ci ti to pomoze (ja nemam adobe, pouzivam foxit reader) ale za pokus to stoji
ranko
24.07.08,04:45
z program files sa neda odstranit, dokonca po najazde mysitkom na zlozku sa tvari ako prazdna. :( v nastrojoch na spravu sa nenachadza. ale dik. skusal som aj cez avenger ale asi ho neviem dobre pouzivat"zadat cestu"
Fero11
24.07.08,04:47
Tak si daj zobrazit aj skryte a systemove subory a potom sa pozri do adresara kde mas adobe v programy files
ranko
24.07.08,05:27
no neviem, stale vyhadzuje hlasky typu poskodene data alebo zo zdrojoveho kodu sa neda citat, idem este preskenovat antivirom, sa mi to neak nezda.. zatim
ranko
24.07.08,09:28
hm, bude to asi horsie nod mi vobec nepreskenoval particie D\ a E\ odbil ich ako "chyba pri otvarani (odmietnuty pristup) asi nieco v systeme,dalej mi oznacuje chybovu zlozku odkazuje na chkdsk,:confused: tak idem otravovat na odbornejsiu stranku. dik zatim