Fero11
24.07.08,08:40
cau
Vo worde moc nerobim a potreboval by som zrkadlovo obratit text, bohuzial ani google nepomohol a ani on-line help vo worde, poradi niekto ?
robin78
24.07.08,06:57
Obavam sa, ze bezny text vo worde asi zrkadlovo neobratis (ak sa mylim, tak ma prosim opravte), rovnako je problem zrkadlo obratenie textovych poli, t.j. textovych ramikov.

Jedina moznost je pouzit WordArt, t.j. vlozis WordArt objekt, vpises donho text. Okolo tohto objektu sa nachadza ramcek, treba uchopit niektoru znacku na tomto ramceku a dany objekt prevratit, t.j. tahat to na opacnu stranu. T.j. objekt zmensujeme ale po zmenseni sa zacne znovu zvacsovat na opacnej strane. Dufam, ze som to zrozumitelne popisal.
Fero11
24.07.08,08:04
Cez word art to ide v pohode, dik je to vyriesene, ale aj tak by ma zaujmalo, ci ide prevratit text
Chobot
24.07.08,08:55
Cez word art to ide v pohode, dik je to vyriesene, ale aj tak by ma zaujmalo, ci ide prevratit text

Takú funkciu vo Worde nepoznám, myslím, že prakticky to nikto nepotrebuje. AK potrebuješ otočiť celú stranu zrkadlovo, ja by som to urobil tak, že by som hotovú stranu textu uložil v nejakom graficom formáte (.tiff, .jpg) a v graficom editore by som to zrkadlovo preklopil cez zvislú os.
Fero11
24.07.08,08:58
Potreboval som spravit len jednu sablonu s fontom impact, ale muselo to byt zrkadlovo otocene, OK wordart to vyriesil
robin78
24.07.08,09:35
Cez word art to ide v pohode, dik je to vyriesene, ale aj tak by ma zaujmalo, ci ide prevratit text

priama cesta neexistuje, len cez ten wordart pripadne nejake dalsie nepriame cesty, skusil som si to overit na internete a priamo microsoft pise na svojej stranke (http://support.microsoft.com/kb/189940), ze to nejde, len cez wordart.
Fero11
20.10.08,11:31
Nechcem zakladat novu temu, co sa tyka office, som v tom velka lama....
Ako sa da v excely pridat harok 4,5,6,7 ...... n
Pidgey
20.10.08,11:38
Neviem teda ci spravne chapem,ale jednoducho cez menu Vlozit/Pracovny harok
Fero11
20.10.08,11:41
Chapes dobre :D
ja som laidak :D
Stevo5
20.10.08,12:23
Nechcem zakladat novu temu, co sa tyka office, som v tom velka lama....
Ako sa da v excely pridat harok 4,5,6,7 ...... n

Alebo inak - klik pravým dolu na "uško" , / vložiť / pracovný hárok ...