Zúfalka
24.07.08,12:01
Prosím vás poraďte mi, čo darovať k 50. narodeninám svojej bývalej kolegyni v práci. Poznáme sa už cca 10 rokov, ja som potom ochorela a už 5 rokov som doma., navštevuje ma asi každé 3 mesiace a na narodeniny a meniny. Teraz robí oslavu v práci a tiež ma pozvala - prosím poraďte čo... Je mi srdcu blízka, milá, ochotná vždy pomôcť. Aj teraz príde po mňa na aute a odvezie ma aj domov. Prosím raďte.
Soňula
24.07.08,10:41
ja si myslím, že najlepšie by bolo sa normálne opýtať. Napr. "chcem Ti urobiť radosť, nemáš niake tajné želanie, čo by si chcela", väčšinou tá dotyčna povie, že nič nepotrebuje, ale keď budeš vyzvedať....
Ja som prekvapená jednej mojej známej. Nikdy by som to na ňu nepovedala, že túži po "stacionárnom bicykli". V sobotu oslavuje 60 - tku, vie o tom, že dostane od nás ten bicykel, /prekvapko to nebude/, ale myslím, že sa naň teší. Dopredu mi nanápadne volala, aký chce....Tak skús.
ZDENIELA
24.07.08,10:45
Ak má neaké hobby - na prvom mieste určite niečo v tom zmysle ... ak nemá, niečo pekné do bytu, samozrejme tu musí mať človek prehľad o tom, čo sa jej do bytu hodí.
Potom ma už len napadá neaký šperk alebo ozdoba, ale na to človek musí aj mať prašule (eurá) ;)
Ale na kúpenie darčeka musím človeka najprv dobre poznať, ak nejde samozrejme o neosobné biznis pozornosti.
A hlavne z tvojej otázky je cítiť, že chceš niečo skôr osobné a to sa cudziemu moc radiť nedá.
Fairy
24.07.08,10:54
Myslím, že každú ženu poteší napríklad poukaz na masáž alebo do nejakého skrášľovacieho štúdia. Alebo víkendový pobyt v nejakom kúpeľnom centre, kde ju budú rozmaznávať. :D
Ono je aj dôležité, koľko do toho chceš investovať.
Kazu
24.07.08,12:30
Sestra dostane zájazd do Paríža
Zúfalka
25.07.08,13:16
Díky za rady, boli inšpiratívne
kitky
25.07.08,13:31
Sestra dostane zájazd do Paríža

od byvalej kolegyne?;):)
Kazu
25.07.08,16:15
od byvalej kolegyne?;):)

Niééé :D Od detí a odo mňa :---
Tak som sa začítala do odpovedí, že podstata otázky mi úplne unikla :)
kitky
25.07.08,16:30
Niééé :D Od detí a odo mňa :---
Tak som sa začítala do odpovedí, že podstata otázky mi úplne unikla :)



Tusim by som chcela byt tvoja sestra.:)
Kazu
25.07.08,16:36
Tusim by som chcela byt tvoja sestra.:)

Ale keby som mala dve sestry, zaplatila by som vám len Viedeň :D