Ithares
24.07.08,15:40
Ahoj poradaci chcel by som sa spytat ako si mozem ako student vysokej skoly vybavit zivnost pre pracu v realitke , kde mi uz medzicasom drzia flek :D, aku zivnost by som si mal vybavit resp aky predmet podnikania? lebo sprostredkovanie predaja, prenajmu a kupi nehnutelnosti ako som zistil nespada medzi volne zivnosti a 5 rocnu prax nemam, je nejake riesenie alebo cely tento system je postaveny na hlavu (jak ma clovek ziskat prax v realitach ked ho v ziadnej realitke nezamestnaju bez zivnosti?)
biaaa
25.07.08,07:48
Skus sa pozret tu: http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=654 a zaroven sa poradit priamo na ZU. Oni vedia najlepsie - pokial ja viem je na to samostatna zivnost ale ze by mala vyzadovat nejaku prax resp. ci je niako viazana som si neni vedomi...
Ithares
25.07.08,08:36
no problem je ze na ZU mi prave povedali ze ta zivnost je viazana a ze teda to nemozem vykonavat kym nemam patricne vzdelanie alebo prax, otazne je ci neexistuje nejaky iny sposob pretoze ta pani na ZU nebola moc ochotna mi tieto veci vysvetlovat a na moju otazku ci teda neni nejaky sposob mi len stroho zamavala hentym zoznamom zivnosti a poslala ma kadelahsie...:mad: dnes som si prezeral zakon a je tam spomenute nieco ako zodpovedny dozor ale moc tomu nerozumiem co nato treba.
Filip Glasa
25.07.08,09:24
zamestnaj zodpovednú osobu, ktorá podmienka spĺňa. Inak to nejde.
Ithares
25.07.08,09:31
aha takze s tym asi nepohnem no tak teda dik za pomoc idem si hladat inu pracu :mee: