beba13
24.07.08,17:18
Prosím vás viete mi niekto poradiť, čo mám robiť aby mi kvitol ľadenec. Ked som ho kúpila tak mal kvietka no potom odkvitol a už sa len rozrastá a nekvitne má niekto skúsenosť s touto rastlinou mám ju prvýkrát a ked nebude kvitnúť tak asi aj poslednýkrát.:confused:
wagner
24.07.08,16:34
Neviem čo je to za kvet, taký názov ja nepoznám. Hoď fotku, budem múdrejšia, možno to poznám pod iným názvom:)
beba13
26.07.08,12:35
Takto mi kvitol zo začiatku a teraz nič
wagner
26.07.08,15:04
Ja som ho tiež mala vlani a za celé leto mi nezakvitol, tak som ho vyhodila a tento rok ho už nemám. Výhonky boli dlhé pomaly dva metre a kvet žiadny. Takže Tvoj problém bol aj môj problém. Neviem poradiť, lebo som ho hnojila ako iné kvety a všetky kvitli. Iba on nie :(
beba13
27.07.08,11:26
No super takže asi z neho nebude nič, tak díky
kukučka
27.07.08,12:25
veď je krásny aj bez kvetov :) ja vždy úmyselne sadím aj niečo kvôli kontrastu - zelené aj svetlé, napr. starček
Štefan5
27.05.10,18:11
idem s krížikom po funuse ale predsa možno niekomu poradím.
Jednoducho strčte mladú rastlinu ľadovca/dobre zakorenenú/ na dva dni do chladničky. Úspešné kvitnutie je zaručené.
jwlk
20.04.12,16:54
Prosím vás viete mi niekto poradiť, čo mám robiť aby mi kvitol ľadenec. Ked som ho kúpila tak mal kvietka no potom odkvitol a už sa len rozrastá a nekvitne má niekto skúsenosť s touto rastlinou mám ju prvýkrát a ked nebude kvitnúť tak asi aj poslednýkrát.:confused:


ak by si mala aj tento rok ladenec, tak pridaj hnojivo ktoré je určené na zvýšenie kvitnutia, môžeš vyskúšať aj menej polievať alebo zmeniť slnečnú polohu