DoubleAA
24.07.08,20:21
Dnes sa mi stalo ze som vypol PC ale on sa nevypol iba sa restartoval nedal sa nijako inak vypnut len vytiahnut zo zastrcky. Mal som podozrenie na virustak som dal oskenovat. Naslo kopu virusovtak som ich zmazal ale i tak sa neda vypnut. Skuste mi prosim nieco poradit ako to napravit pripadne aky antivirus pouzit. DAKUJEM
apx
25.07.08,07:22
Ahoj, skus si dat do googlu "system mechanic" nainstaluj (pri instalacii vyber moznost "TRIAL") a daj deep analyze PC. Je to super program, ktory vacsinou odstrani vsetky problemy. Dalej si nainstaluj antivirak AVAST Home (ten je zadara). Vela stastia :)
Stevo5
25.07.08,09:37
Ešte dodám k apx - System mechanic je OK, ale antivír by som doporučoval NOD32.

DoubleAA - systém bude pravdepodobne poškodený, lebo neverím že tie vírusy sa v PC neprejavili (viď vypínanie).

Asi bude potrebné opraviť poškodený systém. Preinštalácia by tiež pomohla ale vyskúšaj najprv opraviť systém pomocou inštalačného CD Windows. Nabootuj priamo z neho a nedaj inštaláciu ale len opraviť systém.

Ale ak sa ti po oprave systému znova prejaví neštandardné správanie systému alebo iných programov tak si myslím že kľud pri práci s PC ti prinesie jedine formát C a nová inštalácia systému.
mamminta
25.07.08,13:34
ahoj
kolega povedal, ze mas asi zlu maticnu dosku
Stevo5
25.07.08,13:46
ahoj
kolega povedal, ze mas asi zlu maticnu dosku

Neviem či toto vyjadrenie má väčšiu hodnotu ako "jedna pani povedala".

Predsa aby som si bol istý či je naozaj poškodená matičná doska, by som sa mal presvedčiť o tom, či je to tak na 100% a vylúčiť najprv všetko ostatné.

Kúpa MB a jej správny výber nie je lacná záležitosť a niekedy sa to už ani neoplatí - netvrdím že vždy, záleží od zostavy a v ktorom roku bola kúpená.
tomim7
27.07.08,09:25
skus antivirak nod 32 alebo kaspersky ten by to mal odstranit