klaudiak
25.07.08,07:12
Dobrý deň, ešte mám horúci výpis z Obchodného registra už mi prišiel šek na 2399,00 SK so zálohovou faktúrov od Register obchodu SR v.o.s. je povinnosť platiť takýto poplatok ?
Kazu
25.07.08,05:30
Dobrý deň, ešte mám horúci výpis z Obchodného registra už mi prišiel šek na 2399,00 SK so zálohovou faktúrov od Register obchodu SR v.o.s. je povinnosť platiť takýto poplatok ?
O tomto je na Porade popísaná celá kopa príspevkov. Daj si do vyhľadávača "register obchodu" a môžeš čítať. Ale nie je to povinnosť platiť.
hanelie
25.07.08,05:47
Zoltán Kovács
25.07.08,06:46
Do koša s ním.
anklar
25.07.08,08:28
Vyhľadaj si FIRMDATA, ak si chceš tu na Porade prečítať viac.
rickman
03.08.08,09:44
Tak, prislo to aj mne. Boli skoro rychlejsi ako danovy urad :D. No bola to asi moja prva obalka, ktoru som vyhodil bez otvorenia. Az mam z toho zly pocit, ze som ju aspon neotvoril ;).

Maju to premyslene - vedia preco to posielaju hned na zaciatku. Kazdy ma plnu hlavu vybavovaciek, a preto sa moze stat, ze to kopec ludi zaplati automaticky.

Tak ci tak, je to "podnikatelsky" napad ako "kazdy iny" a predstavuje pre Annerl-ovcov chlebík. A predpokladam, ze taketo seky zaplatilo velmi vela ludi.
Citty
01.02.13,14:07
Zdravim, prosím vás pomôžte mi, keď som bola taká hlúpa a uhradila ten šek, môžem očakávať ďalšie, teraz len ľutujem že som si tieto príspevky nevyhľadala skôr...ako to mám riešiť ďalej? o peniaze mi už tak neide len chcem vedieť čo bude ďalej nasledovať