Flexo
25.07.08,09:21
Mam problem vlozit peniaze na paypal. Pri polozke Add Funds mi vypise toto:

Add Funds is Not Available

PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.

When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account.

Mam Visa electron a overenu kartu na PayPal. Len mam problem s posielanim penazi. Da sa to aj cez internet banking, na ten isty ucet, co mi strhlo tych prvych 1,5 EUR?Musim si tam vlozit aj ucet pomocou IBAN?Ako nazov banky mam pouzit ciselny kod alebo skratku/cely nazov. Dakujem za odpoved
Filip Glasa
25.07.08,09:22
myslím, že máš overenú iba kartu a platiť môžeš priamo kartou. Nemusíš mať peniaze na pay pal. Ak by si chcel platiť bez karty ( len tým čo máš na pay pal účte), tak si tam musíš pridať ešte aj bankový účet.
Flexo
25.07.08,10:21
Ano mam obverenu iba kartu. Pri overovani bankoveho uctu je kolonka nazov banky. Tam treba napisat ciselny kod, skratku alebo cely nazov banky.Dakujem
rickman
25.07.08,13:24
Preco potrebujes mat na paypal ucte nejake peniaze? PP ucet je napojeny na tvoju kartu a ak potrebujes nieco zaplatit, tak to zaplatis kartou (napojenej na ucet v banke) v mene svojho paypal uctu.

Prat cez to peniaze aj tak nemozes..
Flexo
25.07.08,15:15
Vdaka za info. Pranie penazi som nemal ani v umysle :D
rickman
25.07.08,17:46
:)
mr.pedro
12.08.08,21:58
ja by som tiez chcel vlozit peniaze na paypal ucet, ale nemam overenu kreditnu kartu...mozem si vlozit peniaze na paypal ucet, ked budem mat overeny len bankovy ucet bez kreditnej karty?? A ako prebieha overenie bankoveho uctu? A ked mam banku CSOB, ake mam dat meno banky? MAm tam dat CSOB alebo tam mam dat cislo banky??
Vopred dakujem za odpovede...
rickman
13.08.08,04:54
Musis mat kartu, s ktorou vies platit na internete (t.j. mas CVV2 - 3miestny kod na opacnej strane pri mieste na podpis). Inac to velmi fungovat nebude..
mr.pedro
13.08.08,11:40
takze bez toho aby som tam mal pridanu kartu si nemozem preniest peniaze priamo na PayPal prostrednictvom banky, tak aby som ih mohol pouzit??? A naco tam je potom ta polozka "add funds"??
rickman
13.08.08,13:02
Mozes, ale na co potrebujes mat peniaze na PP ucte? To sme rozoberali uz vyssie... Ak ich tam silou mocou chces dostat, tak popros nejakeho znameho, ktory ma tiez PP ucet, aby ti tam nejake poslal - ty mu ich das v hotovosti.
dolfort
18.08.08,09:13
Moja skúsenosť:
- pridanie debetnej VISA Electron a účtu v Tatrabanke neúspešné
- pridanie kreditnej embosovanej Mastercard od VUB bez problémov.

Ak budeš mať stále problém, kontaktuj e-mailom customer service, dá sa s nimi rozumne komunikovať.

Dôvody prečo mať na paypal konte nejaké love môžu byť rôzne. Niekto to tam proste potrebuje mať, pre niekoho je to zbytočné.
Verím že od 2009 keď budeme na eure, paypal uvoľní plné služby pre Slovensko a bude možné z akéhokoľvek bežného účtu posielať ale aj prijímať prachy cez paypal. SVK je pre paypal zrejme dosť malý trh...