Olinka1
25.07.08,12:04
Dobrý deň ! Chcem Vás poprosiť, či nemá niekto vypracovanú pracovnú náplň pre mzdárku-personalistku-účtovníčku-fakturantku-sekretárku a upratovačku,
čiže dievča pre "všetko".
Veľmi pekne ďakujem.
Johanka
25.07.08,10:10
V rozprávke o Popoluške bola taká "milá" veta z úst macochy : " A prv ako skončíš svoje zvyčajné povinnosti, umy okná !" :rolleyes:
Olinka1
25.07.08,10:18
Asi toto platí aj pre mňa, lenže zamestnávateľ chce, aby som si spravila pre seba náplň práce a aby som nevynechala nič. Inak je veľmi fajn, len práve takú dobrú dušu potreboval do svojej malej firmy ako som ja. Ináč máme 25 zamestnancov.
nelly1810
25.07.08,10:30
tak,to tam doslova napiš všetko čo máš v náplni práce a netráp sa,a hlavne pomaličky tlač na toho milého zamestnávateľa ohľadom platu keď už máš toľko toho,veď on ešte pri tebe ušetrí tak sa nedaj a nepretrhni sa a ak sa mu nebude niečo páčiť len mu jemne naznač čo všetko preňho robíš.držím palce
Kazu
25.07.08,10:33
Asi toto platí aj pre mňa, lenže zamestnávateľ chce, aby som si spravila pre seba náplň práce a aby som nevynechala nič. Inak je veľmi fajn, len práve takú dobrú dušu potreboval do svojej malej firmy ako som ja. Ináč máme 25 zamestnancov.

A nezabudni, že v "malej firme" s 25-timi zamestnancami budeš aj vrátnička, informátorka a proviantní - však treba zabezpečiť aj stravu /ak pôjdeš do banky treba dokúpiť rohlíky a vlašák pre tých, čo nemajú obed a potom po nich kuchynku umyť/.:---
drobeceva
25.07.08,10:35
A nezabudni, že v "malej firme" s 25-timi zamestnancami budeš aj vrátnička, informátorka a proviantní - však treba zabezpečiť aj stravu /ak pôjdeš do banky treba dokúpiť rohlíky a vlašák pre tých, čo nemajú obed a potom po nich kuchynku umyť/.:---
Dovoľujem si pripomenúť, že len toto si z Teba urobia vo firme, čo im dovolíš. Ak ich naučíš, tak áno. A nakoniec zistíš, že Ti neostáva čas na Tvoju hlavnú činosť.
ZuzanaP
25.07.08,10:48
A nezabudni, že v "malej firme" s 25-timi zamestnancami budeš aj vrátnička, informátorka a proviantní - však treba zabezpečiť aj stravu /ak pôjdeš do banky treba dokúpiť rohlíky a vlašák pre tých, čo nemajú obed a potom po nich kuchynku umyť/.:---


mimotemyHovoríte o mne?:Dmimotemy
bv_alexandra
25.07.08,10:57
Braňo
25.07.08,11:02
- modul AM: - zakladanie kariet DHM + vykonávanie zmien;
- účtovanie DHM, DNM a ostatného majetku;
- vyradenie DHM;
- odpisy DHM a DNM;
- tlač zostáv majetku;
- modul FI : - účtovanie pokladne
Všetky vyššie uvedené činnosti bude zamestnanec vykonávať pre spoločnosť XY.
- vedenie účtovníctva spoločnosti XY
- implementácia IAS/IFRS do účtovníctva klientov
- spracovávanie uzávierkových operácií a analýz podľa príkazu nadriadeného pracovníka
- zostavenie účtovných závierok klientov
- mesačné výkazníctvo klientov podľa pokynov nadriadeného pracovníka
- vykonávanie priebežného interného auditu účtovníctva klientov spoločnosti podľa schváleného plánu
- ostatné práce podľa príkazov nadriadeného pracovníka.
- spracovanie mzdovej evidencie, tlač výkazov
Olinka1
25.07.08,11:08
Ďakujem, že so mnou súcítite a predstavte si, že to robím za 15.000 Sk. Ďakujem Braňovi, zhruba toto som potrebovala