sharingan
25.07.08,21:47
Uvažujem o tom, že pôjdem pracovať cez agentúru Edymax do jedného závodu v Nitre. Sú tam dobré platové podmienky aj ubytovanie zdarma. Pani v kancelárii bola ku mne veľmi milá, nepýtali odo mňa sprostredkovateľský poplatok, zatiaľ mi dala len formulár pre môjho obvodného lekára, ktorý ho má potvrdiť a povedala, že keď už presne budem vedieť, kedy by som nastúpila (musím totiž ešte vybaviť nejaké veci rodinného charakteru, čo potrvá asi mesiac), mám zavolať a v priebehu 2 týždňov budem zaradená do odchádzajúceho turnusu (doprava je zadarmo). Mám známu, ktorá cez túto agentúru našla prácu v Čechách a je veľmi spokojná. Teraz mi však kamarátka povedala o prípade jej príbuzného, ktorý šiel cez Edymax do presne toho istého závodu, ako chcem ísť ja a dopadlo to katastrofálne. Najprv od neho zobrali 2000 SK za sprostredkovanie, po príchode šli najprv na nejaké školenie, pričom sľúbené ubytovanie zdarma sa nekonalo (doslova povedal, že celý turnus vyhodili z ubytovne), takže si počas školenia museli platiť hotel a po školení ich všetkých poslali domov a odvtedy mu nevybavili nič. Ja konkrétne toho príbuzného nepoznám, takže mohol aj nadsadiť - možno s ním neboli spokojní a poslali ho domov. Na druhej strane - nechcem, aby sa stalo to isté mne, že investujem do toho peniaze a napokon nič. Takže sa chcem opýtať, či má niekto skúsenosť s touto agentúrou, alebo cez nich pracuje.
exkolega MP28
02.06.09,07:45
Aj Vás oslnil žlto-modrý reklamný motáčik spoločnosti EDYMAX Consulting s.r.o.:
„Necestujte za prácou ďaleko. / Ponúkame Vám zaujímavú prácu v Nitre. //
(Váš poradca: / Mária Farkašová / 0908 xxx xxx / Košice)“?
Súhlasím s Vámi, pani Wanda, že ROZ......, či dovt... ...málne seriózne a suverénne vystupujúca agentúra práce je skutočne solí..., je - bez potrebného časového odstupu takmer nemožné.
Zoberme si povedzme ich "hnedý" reklamný letáčik (Váš poradca: / Igor Baja / volajte 0907 xxx xxx / Bardejov), keďže podľa expertov na reklamu hnedá farba má navodiť zdanie pevnosti, užitočnosti, či všeobecnej prospešnosti.
V predmetnom letáčiku sa nás servisná spoločnosť EDYMAX Consulting s.r.o., formou osobnej spovede 28-ročného Martina, pokúša uistiť, ubezpečiť, a utvrdiť, že keď sa stanem/-e zamestnancom/-ami ktorejkoľvek z jej sesterských spoločností, poskytujúcich personálny leasing na Slovensku a v Českej republike, nič "neriskujem"/-e, keďže zamestnávateľ pána Poláka štandardne ponúka "odvody do sociálneho a zdravotného poistenia" (hnedý), resp. "odvody do sociálneho poistenia" (žltý).
A tí nadštandardne platení poradcovia, pani Wanda, ktorí Vám (na)hovoria, (že ONi NIČ), že spoločnosť EDYMAX Consulting s.r.o. Okamžite vyrovnala dlh, ktorý mala k 19.09.2008 voči Spoločnej zdravotnej poisťovni a.s., a že okamžite zareagovala aj spoločnosť EDYMAX-SK, s.r.o. a vyrovnala svoj dlh voči Sociálnej poisťovni, a teda, že spoločnosť 1. PERSONÁLNA A SPRÁVCOVSKÁ s.r.o. (predtým EDYMAX GROUP s.r.o.) sa ocitla na zozname dlžníkov poistného spoločnosti APOLLO zdravotná poisťovňa, a.s. a popritom aj na zozname dlžníkov Sociálnej poisťovne akoby vinou toho, že kontrolóri spomenutých inštitúcií nedocenili historicky známy fakt, že kontrolovaná spoločnosť je "seriózna firma", nie sú ďaleko od pravdy, všakže, ale ani Vy by ste nemali podceňovať hroziace nebezpečenstvo signalizujúci fakt, pani Wanda, keďže náš zamestnávateľ, to je:
-aj TOXICKÁ zrkadlová spoločnosť 1. PERSONÁLNÍ A SPRÁVCOVSKÁ s.r.o., - aj TOXICKÁ spoločnosť Schnell AGENCY CZ s.r.o. (predtým EDYMAX personální servis s.r.o.), - aj TOXICKÁ spoločnosť MM-EDYMAX-cz, s.r.o. "v likvidaci",
a nikto Vám nateraz nemôže garantovať - teda jeho poradcovia s nadštandardnými príjmami už vôbec nie, pani Wanda - že jedného sychravého dňa - v tej najnevhodnejšej chvíli - Vám nebude písomne oznámená taká "bezvýznamná" "Vec: Zmena majiteľa spoločnosti" EDYMAX -ing a Vy
spoznáte SVET VYSOKOKVALITNÝCH, ALE LACNÝCH SĽUBOV.
Exkolega MP28
P.S.: To fakt chcete?
exkolega MP28
03.09.09,09:31
To fakt dovolíte, aby sa o Vás nadriadení vyjadrovali ako o spodine "so sklonom k prvoplánovému vnímaniu informácií"?