matteskom
26.07.08,15:49
dobry den mam 19 rokov a nedavno som uspesne skoncil strednu skolu, chcel by som zacat budovat vlastnu firmu. chcel by som nejaku konkretnu radu ako zacat,moj otec sa venuje predaju alkoholu a nealka, ja by som sa chcel pustit napr do vyroby niecoho. Kapital by sa nasiel.
ak by mal niekto zaujem rozbehnut nieco mensie vacsie velke ponukam spolupracu som z hlohovca okres trnava,mam priestory ktore niesu v zastavanej oblasti .Inzinierske siete samozrejme tam su.objekt je plne zabezpeceny sbs,,.

nejde mi hned o nadviazanie kontaktu chcel by som len poradit pretoze som mlady a neskuseny no cim skorej sa do toho pustim tym lepsie lebo cas su prachy.
poslem emailom fotky spominanych priestorov /byvala mestska kotolna/.
dakujem za kazdu radu.
matteskom
26.07.08,13:52
imghosting.eu/uploaded31/a_58.jpg

imghosting.eu/view.php?img=b_31.jpg

mozte si pozriet ideovy navrh,,pre porovnanie velkosti su tam parkovacie miesta
vikinka11
27.07.08,08:05
Mám otázku ake povinnosti mi vyplývajú ak moj byt by bol sídlom spoločnosti ak by som nebola konateľom spoločnosti
matteskom
27.07.08,13:52
:-DDD

a co ti ja viem ake ..
rmozolik
29.05.14,07:00
Zdravim, vieme sa porozpravat o spolupraci? Ja uz nieco riesim, ak je zaujem, mozete pokracovat so mnou na mojej firme. Poslite mi cislo a email na VAs, spojime sa a prejdeme si moznosti.
kopretinka
29.05.14,07:03
vážne si myslíš,že od 26.7.2008 čaká na teba?
rmozolik
29.05.14,07:05
aha, ani som si nevsimol ten stary datum. pravdu mate. to uz nie je treba riesit, diky za info.