Norushka
26.07.08,18:56
Chcem sa opýtať, či sa daju do ICQ odniekal stiahnut a potom nasledne nainstalovat rozsirene ikonky, ktore sa udavaju ku statusu......pre tych co nechapu, mam na mysli ten zeleny kvietok, ktory sa da zmenit na telefon, telvizor.....a tak dalej......a v rozsirenom aj na srdiecko, toaletny papier a tak :D.....no ale tie rozsirene fungovali len v ICQ 5.1.......nie je nieco take aj pre ICQ 6.1?
kergulaan
26.07.08,18:21
Moc sa v tom nevyznam, ale moj syn (11 rokov) ano takze tu je jeho rada: V googli si daj - ICQ6 skiny - a vyhodi ti to nejake stranky. napr: (no kedze som tu novy tak mi to nedovoli poslat priamo vyhladane adresy) no a odtial si mozes stiahnut pozadovane ikony. Mozes tiez v googli vyskusat -ICQ6 statusy- Vela uspechov Kergulaan
Norushka
26.07.08,18:25
už som skusala, inak by som sem toto nepisala. stiahla som si ICQ 5.1 new status ale ono to na 6 nebere......skoda....:(
kergulaan
26.07.08,18:35
Pozri sa na stranku ... czicq.cz ....samozrejme no pred to musis dat 3w. tam mas na lavej strane statusy/ikony pre ICQ 6 a odtial si to stiahni.
MMCH - mas si precitat navaod, lebo po stiahnuti to nie je ziadna sranda nainstalovat. Ze prej musis do adresaru ICQ a tam cosi menit atd.
kergulaan
tomim7
27.07.08,07:49
pokial dobre viem tak na ICQ 6.1 nejsu tie rozšírené statusy to funguju len na 5.1 vieš
tre-ska
27.07.08,08:56
dlabte na cele ICQ to uz dnes nema vyznam... prestupte radsej na QIP alebo lepsie MIRANDU ma to omnoho viac funkcii vzhladov smajlov a podobne.... :D

Pozrite sa na tuto adresu: tre-ska.tym.cz/miranda.htm
kergulaan
27.07.08,17:16
pokial dobre viem tak na ICQ 6.1 nejsu tie rozšírené statusy to funguju len na 5.1 vieš

Asi nemas pravdu. Syn to mal stiahnute na 6.1 a fungovalo to. Takze skusaj. Upozornujem, ze tie nove ikony su viditelne len pre teba. Ostatni okolo u seba vidia take ikony ake maju navolene. ZAjtra mladeho zaukolujem nech to znovu cele vyskusa a napise navod na pouzitie. Neviem ale ci to nebude posudzovane ako vykoristovanie mladeze, a este ake bude pocasie. Ak pekne, pojdeme na plavaren http://www.porada.sk/images/smilies/smile.gif
kergulaan
28.07.08,08:27
Ahojte tak tatko mi dal úlohu a aj som ju splnil najprv treba ísť na stránku http://icq.7x.cz/statusy-do-icq-6 po stránke roluj dole a nájdeš dalšie okno v ktorom bude zoznam statusov jeden si vybereš napr.vista icons klikneš na SŤAHUJ! po stiahnuťí preveríš niakym antivírusom a ďalej súbor otvoríš ak bude .exe stačí sa riadiť pokynami ak bude .rar alebo .Zip treba súbor rozbaliť programom ako Winrar alebo Winzip ďalej už po česky:
1> Vypněte ICQ.

2> Z archivu zkopírujte složku TrayIcon do (najčastejšie)
C\Program Files\ICQ6\services\icqApp \ver1\theme\IMAGES\Common\IcqIcons\SpecificIcons

3> StatusIcons do (najčastejšie) C\Program Files\ICQ6\services\icqApp \ver1\theme\IMAGES\Common\IcqIcons

4> ICQ statusy/ikonky by měli být nainstalovány.
Vela zdaru pri instalovani.
PS:pri instalovani ikoniek pomocov .exe musis mat práva správcu počítača.
Stevo5
28.07.08,13:23
Mimo témy :

Na 11 ročného PC-človiečika pekný a s prehľadom napísaný návod. Ak ocko nepomáhal s formulovaním odpovede, klobúk dolu (no-trošku tá gramatika!).
Artemis Fowl
28.07.08,17:07
Mimo témy :

Na 11 ročného PC-človiečika pekný a s prehľadom napísaný návod. Ak ocko nepomáhal s formulovaním odpovede, klobúk dolu (no-trošku tá gramatika!). Mimo témy :Už som sa zaregistroval aj ako samostatná osoba a tatino s odpoveďou nepomáhal.No dúfam že to bude fungovať aspoň mne fungovalo.
Katabaticky
28.07.08,21:05
hmmm k mlademu len
Great job man ;)

a este odporucim mlademu

www.qipim.cz :)
tam sa s tvojim casom a ako vidim aj intelektom a sikovnostou vyblaznis ;)

mozes si spravit full vlastneho klienta (qipa) ... vela zdaru a zabavy :)
Fero11
29.07.08,03:24
jj qip odporucam aj ja, pouzivam to uz nejaky ten piatok
Artemis Fowl
29.07.08,06:31
No mozno skusim QIP ale teraz sa venujem vytvaraniu internetovej stranky ces PSpad.:)
Artemis Fowl
29.07.08,06:41
hmmm k mlademu len
Great job man

a este odporucim mlademu

qipim.cz
tam sa s tvojim casom a ako vidim aj intelektom a sikovnostou vyblaznis

mozes si spravit full vlastneho klienta (qipa) ... vela zdaru a zabavy Vieš čo ale také pokročilé nastavenia pluginov už pre mňa niesu.:cool: