rauh
26.07.08,19:48
Poradte mi prosim niekto ako sa zbavim vsetkych tych vyhladavanych fraz, ktore som vyhladaval v googli a zobrazuju sa mi v okne, ked vo vyhladavaci dam nejake pismeno a pod. Taktiez aj hesiel a internetovych odkazov, aby si to PC nepamatal. Kde sa to presne v Internet options nastavuje, ked mam xp v anglictine, ako sa to nazyva po angl?
Jurho
27.07.08,07:42
Stiahni si program - CCleaner (freeware, okolo 600 KB) ....nainštaluj.....spusti- maže to všetky nepotrebné veci - cookies, história, naposledy použité, dočasné, indexy........atď......
naboj sa, nič sa kompu nestane..........
Ale ak chceš konk. mazať hento - tak zaškrtni ak asi 7 od vrchu - autom.vypĺňané formuláre........
tomim7
27.07.08,07:47
takže ako som ti už v predchadzajucom članku napisal tak to zmažeš veci z internetoveho prehliadača a teraz ideme na hlavne web stranky ktore nie su cez prehliadač.takže ako maš prehliadač ja mam mozilu stlačiš hore nastroje-možnosti- sukromie a daš vymazať cookies a dalej daš bezpečnosť a tam zakažeš šecky hesla ak budeš chciet:) dufam že som pomohol :)
Keni
27.07.08,11:14
re: mohol si napisat ktory prehliadac pouzivas a aky jazyk, kedze to neviem tak tu su 2 asi najpouzivanejsie prehliadace

IE7: Tools (Nastroje) - Internet Options (Internet Nastavenie) - zalozka General (Vseobecne) a tam najdes cast Browsing History kde si mozes jednotlve veci vymazat, nastavit

Firefox 2,3: Tools (Nastroje) - Options (Moznosti) - zalozka (Privacy (Sukromne) a tam mas jednotilive casti ako History a Private Data (Historia a Sukromne udaje). V oboch si mozes nastavit co chces aby si prehliadac pamatal a takisto vymazat (Tlacitko Clear now (Vycisti)