Bumbo15193
27.07.08,12:08
Mam HDD rozdeleny na polovicu C a D. Vcera som normalne vypol PC a ked som ho dnes zapol mal som tam len C. Vybral som ho, pripojil externe a je vsetko ako ma byt aj vsetky data su tam, ale ked ho dam naspet zase tam je len C... Mam Windows Vista, dufam, ze to nieje neaky hnusny vyrus.
krason
28.07.08,06:54
to sa mi tiez stalo ze mi zmyzol disk.. ale potom siel. Mas dobre nastavene master slave? sice to s tym nema nic. snad. Tak potom skus nejaky program partition magic ci ti ho detekuje na 2 casti vo Viste.. a ked nie tak si zalohuj data a FORMAT
Chobot
28.07.08,07:00
Mam HDD rozdeleny na polovicu C a D. Vcera som normalne vypol PC a ked som ho dnes zapol mal som tam len C. Vybral som ho, pripojil externe a je vsetko ako ma byt aj vsetky data su tam, ale ked ho dam naspet zase tam je len C... Mam Windows Vista, dufam, ze to nieje neaky hnusny vyrus.

Kde nemáš tú partíciu D??? Vo Windows Explorer?

Pozri cez správu diskov, tam by si mal vidieť všetky partície, aj keď nie sú zobrazené. Malo by to byť aj vo VIste, v XP to bolo v menu Nastavenie - Ovládací panel - Nástroje na správu - Správa počítača - Správa diskov.