betka
27.07.08,21:55
Rozmýšľala som, či založiť, resp. nezaložiť novú tému, ale predsa som sa rozhodla, ak to má nejakým spôsobom pomôcť....:)

Rada:
Ak chcete založiť spoločnosť, najprv sa presvedčte, či náhodou:

1. spoločnosť neexistuje na www.orsr.sk, i keď si myslíte, že názov spoločnosti nemôže v žiadnom prípade existovať

2. preggoglujte sa k všetkým možným slovníkom cudzích slov, čo znamená výraz, resp. názov Vašej obchodnej spoločnosti, lebo nakoniec zistíte, že máte spoločnosť, kt. obsahuje nejakú ......fíliu, znamená "sladučkú" nadávku, nejaký nechutný výraz .........., máte vytlačené všetky zmluvy, podpisové vzory, vyhlásenia, nájomné zmluvy, ...... a toto by bolo ešte v poriadku :), horšie by bolo tieto skutočnosti zistiť po zápise do OR :D:D:D:D

(ak existuje nebodaj podobná téma, ospravedlňujem sa, idem moje ...fílie prerábať, alebo to nie je až také hrozné???...:mee::D:D
Dáša_
28.07.08,13:20
Ja by som ešte pridala, veľkým problémom sú rôzne názvy, ktoré sa inak píšu, inak čítajú. Prípadne krkolomné názvy, s ktorými majú v telefone problém aj vlastní pracovníci, nie to ešte zakazníci.

A ak to bude spoločnosť, ktorá planuje aj zahraničie, odporučila by som sa vyvarovať diakritiky v názve.

A super je, ked vyhladavače hľadajú podľa abecedy a si zadarmo hned vpredu - ale takych vymyselnikov je uz veľa :D