fipina
28.07.08,09:54
Zamestnankyňa skončila RD 20.7. a od nasledujúceho dňa je PN.
Aký príjem mám odovzdať do SP?
Predpokladaný (keďže bola vlani celý rok u nás zamestnaná, hoci nepracovala) a príjem prepočítam na dni za obdobie 01.07-20.07. (obdobie, za ktoré by sa platilo poistné) ?

Uvažujem správne?
Chobot
28.07.08,07:57
Zamestnankyňa skončila RD 20.7. a od nasledujúceho dňa je PN.
Aký príjem mám odovzdať do SP?
Predpokladaný (keďže bola vlani celý rok u nás zamestnaná, hoci nepracovala) a príjem prepočítam na dni za obdobie 01.07-20.07. (obdobie, za ktoré by sa platilo poistné) ?

Uvažujem správne?

A pracovala aspoň 1 deň? Či rovno z RD išla na PN? Lebo potom asi nebude mať nárok na nemocenské, lebo počas RD nie je nemocensky poistená.

Ale inak zasielaš predpokladaný príjem.
fipina
28.07.08,08:02
Uviedla som chybný dátum, RD jej skončila 19.7. a PN je od 21.07.; 20.07. bola nedeľa a nepracovala. Počíta sa tento deň ako odpracovaný?
brčko
28.07.08,10:18
Zamestnankyňa skončila RD 20.7. a od nasledujúceho dňa je PN.
Aký príjem mám odovzdať do SP?
Predpokladaný (keďže bola vlani celý rok u nás zamestnaná, hoci nepracovala) a príjem prepočítam na dni za obdobie 01.07-20.07. (obdobie, za ktoré by sa platilo poistné) ?

Uvažujem správne?

pred nejakým časom som tu na porade čítala otázku a radu. Bol to prípad, že mamičke vznikla PN-ka hned v prvý den, ked mala nastúpiť do práce po ukončení RD. Písalo sa tam, že sa jej ráta náhrada mzdy aj nemocenské z predpokladaného príjmu (lebo nárok na nem.dávku/náhr.mzdy pri DPN vznikol v den vzniku nem.poistenia § 57 ods.1 písm.b ZoSP). Myslím, že zadavatelka vedela, že sa to ráta z predpokl.VZ, len sa pýtala na spôsob jeho výpočtu. No ten príspevok neviem nájsť :o. (ak sa podarí pripnem)
Ak by jej však posledným dnom RD skončil PP, tak nárok na PN pravdepodobne nemá.

No a ako sa vyráta "VZ, z ktorého by sa platilo NP za mesiac nástupu na PN", na to sú tiež dva názory (aspon čo som tu čítala, nemám praktickú skúsenosť).
1. Jeden je ten, že je to jej "mesačná" HM podla aktuálnej prac.zmluvy k danému mesiacu (bez ohladu na PN a RD).
2. Druhý je ten, že sa vyráta VZ za tento mesiac od ukončenia RD do konca mesiaca (teda akoby PN nečerpala, ale prerušenie NP počas RD sa zohladní, teda obdobie od 20.7 do 31.7. ).
Chobot
28.07.08,10:30
pred nejakým časom som tu na porade čítala otázku a radu. Bol to prípad, že mamičke vznikla PN-ka hned v prvý den, ked mala nastúpiť do práce po ukončení RD. Písalo sa tam, že sa jej ráta náhrada mzdy aj nemocenské z predpokladaného príjmu (lebo nárok na nem.dávku/náhr.mzdy pri DPN vznikol v den vzniku nem.poistenia § 57 ods.1 písm.b ZoSP). Myslím, že zadavatelka vedela, že sa to ráta z predpokl.VZ, len sa pýtala na spôsob jeho výpočtu. No ten príspevok neviem nájsť :o. (ak sa podarí pripnem)
Ak by jej však posledným dnom RD skončil PP, tak nárok na PN pravdepodobne nemá.


Myslím, že to bola táto téma:

http://www.porada.sk/t86304-ochranna-lehota-skoncenie-pp.html

alebo táto:

http://www.porada.sk/t86319-nemocenske-po-rodicovskej-dovolenke.html
jankasm
28.07.08,10:42
Uviedla som chybný dátum, RD jej skončila 19.7. a PN je od 21.07.; 20.07. bola nedeľa a nepracovala. Počíta sa tento deň ako odpracovaný?

No ten deň, keďže to bola nedeľa, tak odpracovaný síce nebol, ale PP v ten deň trval, PN začala až na druhý deň, a preto ten deň musí byť nejako vyriešený. Mzdu za ten deň síce nedostane, ale keďže sa do SP platia odvody za kalendárne dni, tak neviem, či by sa za tento deň nemal urobiť odvod do SP. :confused: Snáď ešte niekto poradí.

No a potom by nebol problém s nárokom na PN, keďže by to nebola PN hneď po RD. ;)
Alebo je tu druhá možnosť, požiadať lekárku o vystavenie PN od nedele, aby jej tam ten deň nechýbal.
brčko
28.07.08,10:50
Janka, s tým dnom máš pravdu. (po jej doplnení, že na PN išla až na druhý den po ukončení RD som to už nedomýšlala) Tiež by ma to zaujímalo :confused:

Chobot, dík. Ale bol to iný príspevok. Myslím(no nie som si istá) ani ty ani ja sme sa don nezapojili, ale Janka Motyčková, neviem či nie aj p. Mihál (no to je tak na 50%)
fipina
28.07.08,11:08
No a ako sa vyráta "VZ, z ktorého by sa platilo NP za mesiac nástupu na PN", na to sú tiež dva názory (aspon čo som tu čítala, nemám praktickú skúsenosť).
1. Jeden je ten, že je to jej "mesačná" HM podla aktuálnej prac.zmluvy k danému mesiacu (bez ohladu na PN a RD).
2. Druhý je ten, že sa vyráta VZ za tento mesiac od ukončenia RD do konca mesiaca (teda akoby PN nečerpala, ale prerušenie NP počas RD sa zohladní, teda obdobie od 20.7 do 31.7. ).

1. U nás by tento spôsob bol dosť veľký problém, keďže väčšina zamestnancov je odmeňovaná v závislosti od úkolu a hrubá mzda pozostáva aj z množstva rôznych príplatkov za zmennosť, prémií a pod.

2. Bola som na SP, kde mi prevzali predpokladaný príjem za celý mesiac (bez ohľadu na to, že v strede mesiaca vznikla PN). A ohľadom toho, či má alebo nemá nárok na nemocenské, nepadlo ani slovko (ja som sa zabudla opýtať a pani mi prevzala PN bez výhrad - keď tam pôjdem najbližšie, spýtam sa.).