grušina
28.07.08,09:21
Dobrý deň,
potrebujem poradiť v účtovaní. Začínam účtovať pizzeriu - donášková služba,
teda len tú pizzu upečú a odvezú.
Mám to účtovať nákup surovín - ako nákup tovaru, a predaj pizze - ako predaj tovaru?
A viete mi poradiť, či je potrebné viesť aj skladové zásoby?

Vopred ďakujem za všetky rady a názory
Martin Mocko
28.07.08,07:22
Dobrý deň,
potrebujem poradiť v účtovaní. Začínam účtovať pizzeriu - donášková služba,
teda len tú pizzu upečú a odvezú.
Mám to účtovať nákup surovín - ako nákup tovaru, a predaj pizze - ako predaj tovaru?
A viete mi poradiť, či je potrebné viesť aj skladové zásoby?

Vopred ďakujem za všetky rady a názory

Tovar je niečo čo nakúpiš v zápätí predáš bez zmeny. V tomto prípade ide skôr o materiál - suroviny.
Zoltán Kovács
28.07.08,07:26
Vo všeobecnosti reštauračné zariadenia (ako fastfood, donáškové služby hotových jedál a aj klasické reštaurácie, bufety) sa účtujú nákup materiálu a predaj vlastných služieb a výrobkov.
grušina
28.07.08,08:20
Aj som si to myslela, ale pojem materiál sa mi zdal čudný pre hl.múku, droždi a tak...:o)
ďakujem za odpoveď
Martin Mocko
28.07.08,08:21
Aj som si to myslela, ale pojem materiál sa mi zdal čudný pre hl.múku, droždi a tak...:o)
ďakujem za odpoveď

Materiál je všetko, čo vstupuje do procesu výroby výrobkov alebo služieb. Podľa postupov k JU alebo PU sa do "materiálu" zaraďujú aj iné veci. Ale z tohoto pohľadu ide naozaj o materiál.
Šadar
28.07.08,11:33
...A viete mi poradiť, či je potrebné viesť aj skladové zásoby?

Vopred ďakujem za všetky rady a názory

Ano mala by si viest aj skladove zasoby, na pizzu by si mala mat kalkulacie, teda co a kolko sa spotrebuje na jednu pizzu a podla toho odpisovat zo skladu vsetky suroviny, ktore tam pouzijete...