Bemica
28.07.08,10:36
Pracovník máva absencie 3x bol písomne upozornený Chceme mu skončiť PP okamžite ale pracovník tvrdí, že má nárok na odstupné Je to naozaj tak? a ešte koľko dní sa mu kráti dovolenka za 9 absencií?
Bemica
28.07.08,08:41
Ďakujem za rýchlu odpoveď!
drobeceva
28.07.08,08:42
Pracovník máva absencie 3x bol písomne upozornený Chceme mu skončiť PP okamžite ale pracovník tvrdí, že má nárok na odstupné Je to naozaj tak? a ešte koľko dní sa mu kráti dovolenka za 9 absencií?
Že pracovník tvrdí, to ešte neznamená, že má pravdu.
Pri okamž.skončení PP nie je nárok na odstupné.
Čo sa týka krátenia dovolenky - pozri par. 109 - za každú neospr.zameškanú zmenu môže za-ľ krátiť z-covi dovolenku o 1až 2 dni.
Chobot
28.07.08,08:42
Pracovník máva absencie 3x bol písomne upozornený Chceme mu skončiť PP okamžite ale pracovník tvrdí, že má nárok na odstupné Je to naozaj tak? a ešte koľko dní sa mu kráti dovolenka za 9 absencií?

:D:D:D:D:D:D:D:eek::eek::eek::eek:
Tak takéhoto drzého (alebo neznalo-drzého) zamestnanca som ešte nevidel!:eek:

Aké odstupné chce pri porušení pracovnej disciplíny??? Pošlite ho niekam, ench sa zobudí!

ZA 9 dní absencie mu strhnite 18 dní dovolenky (ak ešte nejakú má). ;)
Jara
28.07.08,08:46
Ja by som mu stiahla aj keby ju mal vyčerpanú. Prečerpal to čo mu nepatrí. Ak teda samozrejme vôbec na 18 dní mal nárok. Už z princípu za tú drzosť. To, že mal chodiť do práce, to nevie, ale že mu treba dať odstupné, to vie...