L-M
29.07.08,00:11
Potrebovala by som poradiť,chcela by som sa dať ostrihať,mam už dosť dlhé vlasy-cop má tak 25-30 cm. Nemala som ich nikdy farbené-chcela by som ich predať-poradíte mi dajaké kaderníctvo BA a okolie. Okrem štúdia Renelook- o tom už viem.
ďakujem pekne:)
Stina
29.07.08,03:02
tiny77
29.07.08,03:25
Potrebovala by som poradiť,chcela by som sa dať ostrihať,mam už dosť dlhé vlasy-cop má tak 25-30 cm. Nemala som ich nikdy farbené-chcela by som ich predať-poradíte mi dajaké kaderníctvo BA a okolie. Okrem štúdia Renelook- o tom už viem.
ďakujem pekne:)
Presne vcera som na toto myslela. Totiz, tiez som si asi pred 15.rokmi dala odstrihnut cop dlhy v zapletenom stave 30-40 cm. Hruby bol teda poriadne (jeden pramen mal hrubku toho, co mam dnes na celej hlave). Vcera pri pohlade do zrkadla a uchyteni toho, co mi na hlave este zostalo, premyslala som nad tym, ci nemoze existovat nieco take ako skladovanie pupocnikovej krvi, ale s vlasmi :D ze v pripade potreby sa budu implantovat vlastne vlasy. :) asi zavitam na povalu a pohladam ten svoj hrubocizny zdravy chvost....
Katy a R
29.07.08,09:18
Parochňové štúdio : http://www.parochna.sk/pobocky.php?parochnaID=6e5c3e7199bcace69c595bfca99 4f322

...ale píšu, že nevykupujú:confused::D
L-M
31.07.08,09:13
Presne vcera som na toto myslela. Totiz, tiez som si asi pred 15.rokmi dala odstrihnut cop dlhy v zapletenom stave 30-40 cm. Hruby bol teda poriadne (jeden pramen mal hrubku toho, co mam dnes na celej hlave). Vcera pri pohlade do zrkadla a uchyteni toho, co mi na hlave este zostalo, premyslala som nad tym, ci nemoze existovat nieco take ako skladovanie pupocnikovej krvi, ale s vlasmi :D ze v pripade potreby sa budu implantovat vlastne vlasy. :) asi zavitam na povalu a pohladam ten svoj hrubocizny zdravy chvost....
To bol teda riadny copisko- už som volala aj do naturhair a tam mi povedali,že pri takej dĺžke,by som sa zrejme musela dať ostrihať dohola:eek:. Tak to asi nerisknem:o. Keď zistím kde sa to dá,aj bez ostrihania dohola-dám vedieť,keby dakto potreboval.
hair
20.08.08,18:50
Moje profesionálne pôsobenie vo vlasovej branži mi umožňuje zabezpečiť pohodlné odkúpenie Vašich vlasov alebo výkup každých iných vlasov od inej dámy. Koľko centimetrov majú Vaše vlasy v obvode okolo gumičky?
hair
20.08.08,18:53
Ak sa pokúsite najsť svoje v minulosti odstrihnuté vlasy a podarí sa Vám to, som pripravený zabezpečiť odkúpenie týchto vlasov.
L-M
25.08.08,04:43
Moje profesionálne pôsobenie vo vlasovej branži mi umožňuje zabezpečiť pohodlné odkúpenie Vašich vlasov alebo výkup každých iných vlasov od inej dámy. Koľko centimetrov majú Vaše vlasy v obvode okolo gumičky?
Ďakujem pekne, ale už som ostrihaná:). Takže ten obvod už neviem,mysleli ste hrúbku copu? keby som náhodou o niekom vedela, odložím si pre istotu Váš email- Keďže si neprajete prijímať emaily,tak jedine ,že mi ho pošlete ako súkromnú správu - teda ak súhlasíte.Vlasy vykupujú v štúdiu Renelook v BA, ale musia mať dľžku nejmenej
30 cm od copu.
L-M
kvietok:)
23.12.08,20:25
Neviete niekto kde by som mohla predat vlasy???
simka999
21.06.09,15:17
Ak máte záujem predať vlasy pozrite si túto stránku http://www.hairextension.sk/
adoree
24.01.10,11:00
ahoj, ak by si nasla este niekde ten hruby cop, tak by som ho mohla odkupit, ak by bol zdravy. Karin, 0905212047
Dianka2401
05.04.10,22:40
dobry den, bola by som zvedava ze kde v kosickom kraji/ v trebisovskom ci michalovskom okrese vykupuju vlasy? islo by asi o 50 cm dlhe vlasy, kuceravé, hnedé
veve552
28.11.10,15:00
Ak sa pokúsite najsť svoje v minulosti odstrihnuté vlasy a podarí sa Vám to, som pripravený zabezpečiť odkúpenie týchto vlasov.

Mám doma vlasy cca 20cm, farba plava, nefarbene, jemne a rovne. Mlade vlasky 6 rocneho dievcatka:). Bude mozne aj toto predat?:)
sarrah
16.03.11,17:04
ponukam na predaj 120 PRAMIENKOV dlzka 55 cm, blond farba foto mozem poslat na mail, je to metoda euroloky.cize vlasy sa daju jedine napojit. su ruske pannenske, boli iba raz farbene samponom, z jedneho odtiena blond na druhy. viac info, zavolajte...vlas je perfektny, zdravy, a pevny.0914 188 090