Bambi23
29.07.08,09:57
Ahojte, mame mensi problem so zamestnancami a neviem ako spravne to riesit. Mozno s tym ma niekto skusenosti. Ide o upratovacky, ktore su zamestnane na zaklade pracovnej zmluvy na 8 hod.pracovny cas, trvaly pracovny pomer, miesto vykonu prace maju uvedene na adrese firmy, kde nasa spolocnost sidli:

1. Zamestnancom - upratovacky, davame mesacne stravne listky do jedalne, ktora je v priestoroch budovy kde sa nachadzaju nase kancelarie ktore upratuju. Ide o stravne listky, ktore vydava tato restauracie, nie poukazky Ticker restaurant a podobne, za ktore by mohli nakupovat aj inde.
Upratovacky sa vsak rozhodli, ze chcu dostavat poukazcky Ticker testaurant, aby sa "vraj" mohli stravovat inde, pretoze im strava v budove nevyhovuje.

2. Pracovny cas v zmluve maju 8hodin denne, oni vsak chodia tak max. na 3-4 hodiny denne, pretoze to vraj za tu dobu stihnu upratat vsetko a "zbytocne" by tu zavadzali.

3. Miesto vykonu prace maju na pracovnej zmluve uvedene tak ako je sidlo firmy. Kedze ide o upratovaciu firmu, ktora poskytuje aj upratovanie inym, mozeme ich vyslat napriklad na tyzden na ine pracovisko. Oni si vsak zmysleli, ze to nemusia prijat, pretoze to v zmluve nemaju.
Doteraz upratovali len nase kancelarske priestory, ale kedze sme rozsili predmet podnikania aj o upratovanie inym na objednavku, potrebujeme aby isli obcas aj inam, su to vacsinou jednorazove upratania po malovani a podobne, nie dlhodobe. Oni vsak argumentuju tym, ze to nemusia prijat, pretoze to vzmluve namaju.

Prosim, ako to co najrozumnejsie vyriesit. Ostava nam uz len ich prepustit, ak budu aj nadalej takto spekulovat, co oni vlastne chcu dosiahnut, kedze maju uz vraj inde nejaku pracu a chcu cielene len "odstupne" ...

Dakujem
Zoltán Kovács
29.07.08,08:02
Ahojte, mame mensi problem so zabestnancami a neviem ako spravne to riesit. Mozno s tym ma niekto skusenosti. Ide o upratovacky, ktore su zamestnane na zaklade pracovnej zmluvy na 8 hod.pracovny cas, trvaly pracovny pomer, miesto vykonu prace maju uvedene na adrese firmy, kde nasa spolocnost sidli:

1. Zamestnancom - upratovacky, davame mesacne stravne listky do jedalne, ktora je v priestoroch budovy kde sa nachadzaju nase kancelarie ktore upratuju. Ide o stravne listky, ktore vydava tato restauracie, nie poukazky Ticker restaurant a podobne, za ktore by mohli nakupovat aj inde.
Upratovacky sa vsak rozhodli, ze chcu dostavat poukazcky Ticker testaurant, aby sa "vraj" mohli stravovat inde, pretoze im strava v budove nevyhovuje.
Týmto svoju povinnosť ste splnili, čo sa týka zabezpečenia stravovania. Netreba im ustupovať.

2. Pracovny cas v zmluve maju 8hodin denne, oni vsak chodia tak max. na 3-4 hodiny denne, pretoze to vraj za tu dobu stihnu upratat vsetko a "zbytocne" by tu zavadzali. Celkom to nechápem, že prečo potom boli na 8 hodín denne zamestnané, keď prácu mali max. na 4 hod. Zaveďte dochádzku, ale reálnu, a uvidí sa, ktorá koľko je na pracovisku.

3. Miesto vykonu prace maju na pracovnej zmluve uvedene tak ako je sidlo firmy. Kedze ide o upratovaciu firmu, ktora poskytuje aj upratovanie inym, mozeme ich vyslat napriklad na tyzden na ine pracovisko. Oni si vsak zmysleli, ze to nemusia prijat, pretoze to v zmluve nemaju. Môžte ich vyslať na služobnú cestu.
Doteraz upratovali len nase kancelarske priestory, ale kedze sme rozsili predmet podnikania aj o upratovanie inym na objednavku, potrebujeme aby isli obcas aj inam, su to vacsinou jednorazove upratania po malovani a podobne, nie dlhodobe. Oni vsak argumentuju tym, ze to nemusia prijat, pretoze to vzmluve namaju.

Prosim, ako to co najrozumnejsie vyriesit. Ostava nam uz len ich prepustit, ak budu aj nadalej takto spekulovat, co oni vlastne chcu dosiahnut, kedze maju uz vraj inde nejaku pracu a chcu cielene len "odstupne" ... Nerešpektovanie nariadenia vedúceho sa môže považovať za porušenie prac.disciplíny. Prípadne im dajte dodatky prac.zmluvy a rozšírte miesto výkonu práce aj na iné ako sídlo firmy.

Dakujem


V citáte.
Ale tiež by som bol zvedavý na iné názory.
Bambi23
29.07.08,08:14
V citáte.
Ale tiež by som bol zvedavý na iné názory.

Dakujem za odpoved.
Ked sme ich prijimali, tak to bolo na 8 hodin, predpokladalo sa, ze budu upratovate cely den a oni na polovicny uvazok nechceli pracovat. Prace je tu dost, ak by to robili podla mna poriadne a tak ako maju, tak za tych 8 hodin sa to tu bude vsetko lesknut. Lenze oni si to casom akosi same upravili tak, ze to stihaju aj za menej hodin a tak sme sa ustne dohodli, ze ak nebudu staznosti, ze nieco nie je upratane a odobne, tak tu nemusia byt presne 8 hodin, ale ako to stihnu ... ta podmienka, ze to musi byt urobene poriadne a nik sa nemoze na nich stazovat tam bola. Ale viete ako to je, mam dojem, ze kazdy si vyspekuluje vsetko tak ako je to pre neho vyhodnejsie.
Ja osobne to nechapem, ale ludia su rozny :)
Jara
29.07.08,08:50
Ja myslím, že ste nemali dovoliť skrátenie prac. doby ak mali v zmluve 8 hodín. Ak áno, tak to bolo potrebné riešiť dodatkom už vtedy.
Podali ste im prst a chcú celú ruku. Aj tak by som im na základe toho, že to stihajú dala dodatok, veď máte možnosť, že ak niekto bude chcieť odísť, tak vám jedna upratovačka urobí prácu za dve, takže im dajte na výber, kto nechce odíde a kto chce pracovať tak ostane. Myslím, že je treba s nimi otvorene porozprávať a ukázať im aj autoritu...
m.hladka
29.07.08,09:01
S upratovačkami bol vždy problém a myslím si, že aj bude. Treba sprísniť dochádzku - zaviesť knihu dochádzok a podľa toho ich aj platiť. Upraviť zmluvy dodatkom. Prijať nové pracovné sily aj ako dohodárov, ktorí môžu robiť prácu mimo firmy.
Niektorí ľudia si už konečne musia uvedomiť, že tu už dávno nie je socializmus, kde sa mzda dávala len preto, že sa vôbec chodilo do práce.
Gabi03
29.07.08,09:09
Ahojte, mame mensi problem so zamestnancami a neviem ako spravne to riesit. Mozno s tym ma niekto skusenosti. Ide o upratovacky, ktore su zamestnane na zaklade pracovnej zmluvy na 8 hod.pracovny cas, trvaly pracovny pomer, miesto vykonu prace maju uvedene na adrese firmy, kde nasa spolocnost sidli:

1. Zamestnancom - upratovacky, davame mesacne stravne listky do jedalne, ktora je v priestoroch budovy kde sa nachadzaju nase kancelarie ktore upratuju. Ide o stravne listky, ktore vydava tato restauracie, nie poukazky Ticker restaurant a podobne, za ktore by mohli nakupovat aj inde.
Upratovacky sa vsak rozhodli, ze chcu dostavat poukazcky Ticker testaurant, aby sa "vraj" mohli stravovat inde, pretoze im strava v budove nevyhovuje.

2. Pracovny cas v zmluve maju 8hodin denne, oni vsak chodia tak max. na 3-4 hodiny denne, pretoze to vraj za tu dobu stihnu upratat vsetko a "zbytocne" by tu zavadzali.

3. Miesto vykonu prace maju na pracovnej zmluve uvedene tak ako je sidlo firmy. Kedze ide o upratovaciu firmu, ktora poskytuje aj upratovanie inym, mozeme ich vyslat napriklad na tyzden na ine pracovisko. Oni si vsak zmysleli, ze to nemusia prijat, pretoze to v zmluve nemaju.
Doteraz upratovali len nase kancelarske priestory, ale kedze sme rozsili predmet podnikania aj o upratovanie inym na objednavku, potrebujeme aby isli obcas aj inam, su to vacsinou jednorazove upratania po malovani a podobne, nie dlhodobe. Oni vsak argumentuju tym, ze to nemusia prijat, pretoze to vzmluve namaju.

Prosim, ako to co najrozumnejsie vyriesit. Ostava nam uz len ich prepustit, ak budu aj nadalej takto spekulovat, co oni vlastne chcu dosiahnut, kedze maju uz vraj inde nejaku pracu a chcu cielene len "odstupne" ...

Dakujem

Ešte by som doplnila:

ad 1. ak chcete byť "hnusní", tak ako písal Smith. Avšak ani Vám nespadne klobúk z hlavy, ak im budete poskytovať gastrolístky inej spoločnosti. Ale môžete to "nefinančne kompenzovať" tak, že im poskytnete hodnotu určenú ako minimálnu v ZP, čo je teraz 74,- Sk, a preplácať im budete len 55% zo 74,- plus sociálny fond.

ad. 2. tiež som za upravenie pracovnej doby, alebo prepustenie polovice ZC-ov. Ak by si "ušetrili" pol hodinu, tak nepoviem, ale 4-5 hodín z 8-mich je teda dosť. Nepomysleli ste na šetrenie nákladov?

ad. 3. rovnaký prípad je aj u obchodných zástupcoch. Ako je tam riešené miesto výkonu? Okrem toho, na pracovnú cestu sú povinný (ak sa mýlim, opravte ma) nastúpiť.
silviamb
29.07.08,19:55
Ako vidim, ono to plati, ze upratovacka je vo firme najdolezitejsia :-)
Ale vazne - suhlasim s ostatnymi, podali ste prst a takto to dopadlo. V opatreniach sa zhodujem s ostatnymi, zaviest realne sledovanie dochadzky, skusit zamestnat napr. brigadnikov a do buducna riesit "miesto" vykonu prace "mestom" vykonu prace. Aspon my sme to tak v praci mali a nebol s tym ziaden problem.
brčko
29.07.08,20:39
niečo zo Zákonníka práce k tej prac.ceste
§ 57 Pracovná cesta

Zamestnávateľ môže zamestnanca vyslať na pracovnú cestu mimo obvodu obce pravidelného pracoviska alebo bydliska zamestnanca na nevyhnutne potrebné obdobie len s jeho súhlasom. To neplatí, ak vyslanie na pracovnú cestu vyplýva priamo z povahy dohodnutého druhu práce alebo miesta výkonu práce alebo ak možnosť vyslania na pracovnú cestu je dohodnutá v pracovnej zmluve. Na pracovnej ceste zamestnanec vykonáva prácu podľa pokynov vedúceho zamestnanca, ktorý ho na pracovnú cestu vyslal.

Z toho mi vyplýva, že ak je prac.cesta v obvode obce pravidelného pracoviska alebo ich bydliska, tak ich súhlas zamestnávatel nepotrebuje.
Čo chápete pod obvodom obce?
suzliky
30.07.08,07:44
niečo zo Zákonníka práce k tej prac.ceste
§ 57 Pracovná cesta

Zamestnávateľ môže zamestnanca vyslať na pracovnú cestu mimo obvodu obce pravidelného pracoviska alebo bydliska zamestnanca na nevyhnutne potrebné obdobie len s jeho súhlasom. To neplatí, ak vyslanie na pracovnú cestu vyplýva priamo z povahy dohodnutého druhu práce alebo miesta výkonu práce alebo ak možnosť vyslania na pracovnú cestu je dohodnutá v pracovnej zmluve. Na pracovnej ceste zamestnanec vykonáva prácu podľa pokynov vedúceho zamestnanca, ktorý ho na pracovnú cestu vyslal.

Z toho mi vyplýva, že ak je prac.cesta v obvode obce pravidelného pracoviska alebo ich bydliska, tak ich súhlas zamestnávatel nepotrebuje.
Čo chápete pod obvodom obce?
Ja by som to chápala ako katastrálne územie dediny, mesta.
suzliky
30.07.08,07:53
Vyslaním na pracovnú cestu by získlai nárok na stravné lístky, kedže by sa nemohli najesť vo vašej jedálni. Tak ich skúste týmto motivovať k podpisu dodatku o mieste výkonu práce, resp. súhlase s pracovnou cestou mimo obvod u obce pravidelného pracoviska alebo bydliska. :o).
P.S: Aj mne sa zdá, že to preháňajú...
Gabi03
30.07.08,07:58
Vyslaním na pracovnú cestu by získlai nárok na stravné lístky, kedže by sa nemohli najesť vo vašej jedálni. Tak ich skúste týmto motivovať k podpisu dodatku o mieste výkonu práce, resp. súhlase s pracovnou cestou mimo obvod u obce pravidelného pracoviska alebo bydliska. :o).
P.S: Aj mne sa zdá, že to preháňajú...

Nezískajú nárok na stravné lístky, ale na stravné alebo tzv. diéty, ktoré sa preplácajú v korunách.
rohff11
30.07.08,08:00
tak určite reálne koľko upratovačiek potrebujete, nemusíte hneď s nimi ,,zametať ako s vecami, dá sa dohodnúť aj ľudsky, zlepšite im podmienky( lepšie obedy,ovocie,kompót), vytvorte skvelý kolektív, a potom budete aj Vy aj Oni spokojní a firma sa bude lesknúť:)
stefany2505
30.07.08,10:42
no nehádžte všetky upratovačky do jedného vreca. Ja som tiež jeden čas robila upratovačku. Mali sme knihu dochádzky, kde sme sa pekne zapisovali a podľa nej sme mali vyplatenu mzdu. Tiež sme mohli odysť skôr, ale bolo to najviac 30minut. Stravenky a ani stravu sme nemali, lebo sme mali prerušenu prac.dobu. Ale ak sa vam chce, tak im dajte stravenky. Je to sice pre vas praca naviac. A čo sa týka upratovania mimo firmi, tak určite využite dodatok k zmluve a určite sa pekne ukáže o čo idem ,,špekulantkam" upratovačkam.
Bambi23
04.08.08,08:18
Takze, mali sme s nimi sedenie - slusne sme im vysvetlili co a ako, ake su nase naklady na ich mzdy a vsetko s tym spojene a co b y sme do buducna chceli zmenit. Dali sme im priestor na vyjadrenie, naozaj slusne sme im vsetko vysvetlili a chceli sa dohodnut.
Dopadlo to asi tak, ze oni s nicim nesuhlasia, vraj ich chrani zakon a my ich nemozeme nutit podpisat dodatky, ani co sa tyka zmeny pracovnej doby (skratenia) ani mzdy ani miesta vykonu prace.
Mam dojem, ze maju viac prehladu o tom co mozu ako co musia :)
Fakt nevieme co dalej, nemame chut po tom co tu vystrajaju im dat "zakonnnu" dvojmesacnu vypovednu a este 3-mesacne odstupne. Ak by sa spravali ferovo, tak urcite ano, bez problemov ale s takymto ich spekulativnym vahrazanim sa urcite nie.
Takze sme pristupili k tomu, ze ich prinutime striktne dodrziavat pracovnu dobu 8 hodin, ak sa omeskaju viackrat dame to ako porusenie pracovnej discipliny a vyhadzov.... co myslite?
Viem, ze sa to asi vela ludom nepaci, ale nechceme ich vyhodit, len sme chceli aby si pracu vazili a robili tak ako maju.
Pre porovnanie:
- naklady na ich pracu mesacne (4 upratovacky) su 62 tisic. V tom su mzdy, odvody, stravne, pracovne pomocky - oblecenie, obuv
- tu istu pracu co robili oni 4, nam pocas ich zastupovania vykonavala upratovacia firma - mesacne -za čistych 14.500,- Sk (to nam bolo fakturovane)

Takze znacny rozdiel, ze? Az to nam otvorilo oci, ako si kto vazi pracu a za kolko vie robit to iste :)
nelly1810
04.08.08,08:34
myslím že ste urobili správne ak sa nedá dohodnúť tak bohužiaľ ja som napr.také štastie nemala dohodnúť sa so zamestnávateľom,držím palce a pevné nervy,aj tak stále veľa )ludí ktorí radi pracujú...!
pekný deň
mladymuz
04.08.08,08:36
asi by som šiel tvrdo po pracovnej dobe. Ak opustí pracovisko skôr ako uplynie 8 hodin, tak je to hrubé porušenie pracovnej disciplíny. Ked si spravia robotu za 4 hodiny, tak si daju po firme kolečko ešte raz alebo dva razy. Ak budu počas pracovnej doby niekde sedieť a rečniť, dostali by písomné napomenutie za neplnenie si pracovných povinností a dokázal by som im, že prachu a špiny je vo firme dostatok. Nech tepujú koberce, alebo čistia linoleum od podrážok topánok..alebo čo ja viem. Roboty je dosť.
Myslim, ze ak by kvoli stravovaniu niekto povedal, ze strava podavana v jedalni je pre neho skodliva a ma z toho problemy, tak by ste mu mali tie stravne poukazky dat.