fachman
29.07.08,15:30
Čaute poraďáci,dnes som čítal n.čas,o prevoze R.Žitného do Kováčovej,že vraj prominentný pacient.To akože na Slovensku čo dokázal,nechápem rebríček hodnôt,podľa čoho,že je v markíze,je to chruňo,a takých behá po našich cestách veľa,môj názor,nech neublížia ľuďom,a nech sa sami vyhlušia.Tolko starosti z jeho liečbou,prajem si,aby šiel tam,kde bude mať čas rozmýšľať nad sebov,a bude oň postarané,strava a pár metrov štvorcových.Nech sa vráti do reality.Neni pánboh.
Tweety
29.07.08,13:31
Čaute poraďáci,dnes som čítal n.čas,o prevoze R.Žitného do Kováčovej,že vraj prominentný pacient.To akože na Slovensku čo dokázal,nechápem rebríček hodnôt,podľa čoho,že je v markíze,je to chruňo,a takých behá po našich cestách veľa,môj názor,nech neublížia ľuďom,a nech sa sami vyhlušia.Tolko starosti z jeho liečbou,prajem si,aby šiel tam,kde bude mať čas rozmýšľať nad sebov,a bude oň postarané,strava a pár metrov štvorcových.Nech sa vráti do reality.Neni pánboh.
Ani Ty aby si ho súdil. :)
Kazu
29.07.08,13:45
Čaute poraďáci,dnes som čítal n.čas,o prevoze R.Žitného do Kováčovej,že vraj prominentný pacient.To akože na Slovensku čo dokázal,nechápem rebríček hodnôt,podľa čoho,že je v markíze,je to chruňo,a takých behá po našich cestách veľa,môj názor,nech neublížia ľuďom,a nech sa sami vyhlušia.Tolko starosti z jeho liečbou,prajem si,aby šiel tam,kde bude mať čas rozmýšľať nad sebov,a bude oň postarané,strava a pár metrov štvorcových.Nech sa vráti do reality.Neni pánboh.

Čo sa čuduješ? Podľa bulváru je prominentné všetko čo zvýši predajnosť plátku.
linko1
29.07.08,13:46
Braňo
29.07.08,13:56
Nerozumiem teda, prečo kupuješ tento bulvárny denník a potom sa sťažuješ, že Ťa porazí....
:rolleyes:
pivko
29.07.08,14:36
Najlepšie na tom je že na Slovensku je celebritou aj obyčajný čítač správ! cha cha...
Martin Mocko
29.07.08,14:49
Veď je uhorková sezóna. Exprimátor Žiliny je asi na dovolenke..ani LenOn dávno nič nepovedal verejne. Tak si treba nájsť inde tému. Keby sa nestala tá nehoda - neviem o čom by sa písalo už asi mesiac. Sem-tam pre pobavenie zablúdim na portál denníka zvaných "new time" zopár článkov je naozaj super. Toť jeden z posledných ako odfotili Braňa Ondruša, ako nesie 2vrecia gilovacieho uhlia a nad článkom veľký titulok "Ondruš na nákupe (http://www.cas.sk/clanok/83918/ondrus-na-nakupe.html)"...a veľa ďalších. Ja sa nad tými článkami nerozčuľujem...no nie je to zábavné? :D
JankaV.
29.07.08,15:06
Pozri sa, to čo sa mu stalo s tým sa už nič nedá robiť, ale aj on je len človek. A stať sa to môže každému. Tak fakt ho nemáš právo súdiť a riešiť jeho liečbu. Keby sa o tom toľko nepísalo tak to ľudia toľko neriešia. A už by mu mohli dať pokoj.
pivko
29.07.08,16:43
Pozri sa, to čo sa mu stalo s tým sa už nič nedá robiť, ale aj on je len človek. A stať sa to môže každému. Tak fakt ho nemáš právo súdiť a riešiť jeho liečbu. Keby sa o tom toľko nepísalo tak to ľudia toľko neriešia. A už by mu mohli dať pokoj.
Tak každému jak každému :(, ja nejazdím 150-180 km/hod po cestách II. triedy a ešte pri tom možno aj telefonujem:mad: , tak že mne sa to určite nestane /a mám AUDI 3,0 TDI/Tak že ak sa dokáže že ešte aj telefonoval/ tá rýchlosť podľa toho ako vyzeralo AUDI po nehode taká musela byť/ mal by dostať hornú hranicu trestu.
Zoltán Kovács
29.07.08,16:47
Tak každému jak každému :(, ja nejazdím 150-180 km/hod a ešte pri tom možno aj telefonujem:mad: , tak že mne sa to určite nestane /a mám AUDI 3,0 TDI/Tak že ak sa dokáže že ešte aj telefonoval/ tá rýchlosť podľa toho ako vyzeralo AUDI po nehode taká musela byť/ mal by dostať hornú hranicu trestu.


Nikdy nehovor nikdy.
JankaV.
29.07.08,17:46
Tak každému jak každému :(, ja nejazdím 150-180 km/hod po cestách II. triedy a ešte pri tom možno aj telefonujem:mad: , tak že mne sa to určite nestane /a mám AUDI 3,0 TDI/Tak že ak sa dokáže že ešte aj telefonoval/ tá rýchlosť podľa toho ako vyzeralo AUDI po nehode taká musela byť/ mal by dostať hornú hranicu trestu.

Tak niekedy nemusíš ísť ani 150 ani telefonovať a nemusíš mať ani Audimu a stane sa.
Stanislav 1975
29.07.08,17:48
Musím zareagovať- p. Žitný je obyčajný vagabund, zabijak a sadista

Ale zas to pochopia len tí, čo takto prišli o príbuzných- tí, ktorí, o nich ( našťastie) neprišli začnú si p. Žitného chrániť , aký je to chudačík a pod.
do pekla aj so Žitným....
JankaV.
29.07.08,18:02
Musím zareagovať- p. Žitný je obyčajný vagabund, zabijak a sadista

Ale zas to pochopia len tí, čo takto prišli o príbuzných- tí, ktorí, o nich ( našťastie) neprišli začnú si p. Žitného chrániť , aký je to chudačík a pod.
do pekla aj so Žitným....

To nie je zastávanie ale hovoriť o niekom, že je vagabund, zabijak a sadista to je dosť nefér keď toho človeka nepoznáš. Nezastávam ho, tiež mám 5-ročného syna a tiež by som preklínala, nadávala a posielala niekoho do pekla keby sa niečo také stalo. Ale život tomu chlapčekovi už nikto nikdy nevráti a a žiť s pocitom viny tiež je v pohode. A kedy nebol Žitný mediálne známy tak to nikto nerieši.
Stanislav 1975
29.07.08,18:19
To nie je zastávanie ale hovoriť o niekom, že je vagabund, zabijak a sadista to je dosť nefér keď toho človeka nepoznáš. Nezastávam ho, tiež mám 5-ročného syna a tiež by som preklínala, nadávala a posielala niekoho do pekla keby sa niečo také stalo. Ale život tomu chlapčekovi už nikto nikdy nevráti a a žiť s pocitom viny tiež je v pohode. A kedy nebol Žitný mediálne známy tak to nikto nerieši.
Janulka, prepáč, ale nesuhlasim s tebou- áno, može sa stať, že ti niekto podbehne pod auto a pod. a može sa stat taká tragédia, ale ON vyslovene šiel likvidačne- 150- kou sa chodí po provinčných cestách??? A pritom frajerko telefonuje???
A niečo ti Janulka ešte poviem, nenašli sa na mieste stopy po brzdení a podľa mňa by policajti mali začať vyšetrovať, či fakt ide o nedbalosť, alebo či v tom nebol úmysel napakovať to do tých ľudí...Či to nebol pokus o vraždu, úmyselný- viacero indícii tomu nasvedčuje, PA
Bastian
29.07.08,18:29
Janulka, prepáč, ale nesuhlasim s tebou- áno, može sa stať, že ti niekto podbehne pod auto a pod. a može sa stat taká tragédia, ale ON vyslovene šiel likvidačne- 150- kou sa chodí po provinčných cestách??? A pritom frajerko telefonuje???
A niečo ti Janulka ešte poviem, nenašli sa na mieste stopy po brzdení a podľa mňa by policajti mali začať vyšetrovať, či fakt ide o nedbalosť, alebo či v tom nebol úmysel napakovať to do tých ľudí...Či to nebol pokus o vraždu, úmyselný- viacero indícii tomu nasvedčuje, PA
ty náš Sherlock Holmes:D
Danila
29.07.08,18:40
Janulka, prepáč, ale nesuhlasim s tebou- áno, može sa stať, že ti niekto podbehne pod auto a pod. a može sa stat taká tragédia, ale ON vyslovene šiel likvidačne- 150- kou sa chodí po provinčných cestách??? A pritom frajerko telefonuje???
A niečo ti Janulka ešte poviem, nenašli sa na mieste stopy po brzdení a podľa mňa by policajti mali začať vyšetrovať, či fakt ide o nedbalosť, alebo či v tom nebol úmysel napakovať to do tých ľudí...Či to nebol pokus o vraždu, úmyselný- viacero indícii tomu nasvedčuje, PAMilý Stanislav, na Poradu si občas prídem pozrieť, čo píšu nicky, ktoré zanechali natrvalo vo mne spomienky, že sú tu dobrí ľudia. Toto, čo tu čítam je niečo, čo ma veľmi nemilo prekvapilo. Aj pre Teba by mala platiť poraďácka Etiketa. A bol by najvyšší čas, nechať Žitného Žitným, on si svoj kríž ponesie a nebude ľahký. Prezumcia neviny je záväzná aj pre Teba. Nezneužívaj Poradu na Tvoje dohady a obvinenia, ktoré hraničia s netoleranciou najhrubšieho zrna.
" Kto čím hreší, tým trestaný býva ". Tentokrát som si fakt nedokázala kúsnuť do jazyka.
Ajuška
29.07.08,18:45
... na Poradu si občas prídem pozrieť...

...mimotemya v pohode v tom vytrvaj...;)...
Martin Mocko
30.07.08,04:37
Nikdy nehovor nikdy.

Presne tak. Človek nemusí jazdiť 150 alebo telefonovať, aby sa mu pritrafilo niečo podobné...
Jara
30.07.08,05:33
Je zbytočné to riešiť. Od toho su súdy, aj keď ja tiež spolucítim viac s rodinou, ktorú táto tragédia postihla. No aj Žitný si ponesie svoj kríž na celý život. Dúfam len, že súdy ho budú brať ako obyčajného človeka, čo spáchal trestný čin /nie clebritu/ a aj pre neho by to bolo zrejme lepšie, keby ten trest odpykal. Lepšie by sa s tým vysporiadal, aj keď to je ťažké.
Stanislav 1975
30.07.08,09:06
Milý Stanislav, na Poradu si občas prídem pozrieť, čo píšu nicky, ktoré zanechali natrvalo vo mne spomienky, že sú tu dobrí ľudia. Toto, čo tu čítam je niečo, čo ma veľmi nemilo prekvapilo. Aj pre Teba by mala platiť poraďácka Etiketa. A bol by najvyšší čas, nechať Žitného Žitným, on si svoj kríž ponesie a nebude ľahký. Prezumcia neviny je záväzná aj pre Teba. Nezneužívaj Poradu na Tvoje dohady a obvinenia, ktoré hraničia s netoleranciou najhrubšieho zrna.
" Kto čím hreší, tým trestaný býva ". Tentokrát som si fakt nedokázala kúsnuť do jazyka.
Fuuuha, tak to je fakt sila- a pevne dúfam, že túto stránku nečítajú rodičia a pozostalí malého , bezbranneho Tomaška- takto vehementne brániť zabijaka, to už chce fak poriadnu guráž...
Žasnem...
Martin Mocko
30.07.08,09:12
Nie je škoda o tom ešte písať? Čo tak sa venovať iným problémom. Celý tento problém je veľká bublina, ktorý pomohol nafúknuť náš bulvár. Keď by v tej audine sedel Jožko Mrkvička z malej dediny pri Trnave...tak by bola krátka správa v spravodajstve.... a za 3 dni by o tom nikto nehovoril. Vrchol cinizmu bol podľa mňa ukazovať zábery z pohrebu a terororizovať pozostalú rodinu jednej alebo druhej strany neustálymi otázkami.
Ja už len čakám, kto príde s ničim novým. Film o skutočnej udalosti "Žitne a zbesile" a podobne....
Kľudne by sa táto téma mohla uzatvoriť a hotovo. Vždy tu budú názory pre i proti...
Stanislav 1975
30.07.08,09:57
Milý Stanislav, na Poradu si občas prídem pozrieť, čo píšu nicky, ktoré zanechali natrvalo vo mne spomienky, že sú tu dobrí ľudia. Toto, čo tu čítam je niečo, čo ma veľmi nemilo prekvapilo. Aj pre Teba by mala platiť poraďácka Etiketa. A bol by najvyšší čas, nechať Žitného Žitným, on si svoj kríž ponesie a nebude ľahký. Prezumcia neviny je záväzná aj pre Teba. Nezneužívaj Poradu na Tvoje dohady a obvinenia, ktoré hraničia s netoleranciou najhrubšieho zrna.
" Kto čím hreší, tým trestaný býva ". Tentokrát som si fakt nedokázala kúsnuť do jazyka.
A ešte niečo- za to, že som na strane postihnutej rodiny som akože zlý človek? Ale však ty si na strane zla, tak o čom točíš?
Ja neviem, možem za to, že som bol vedený k slušnosti, úcte a spravodlivosti? Ako možem teraz brániť niekoho kto zničil život jednej mladej rodine- kde je v etikete porady písané, že mám obhajovať zlo???
barto
30.07.08,10:13
Tak každému jak každému :(, ja nejazdím 150-180 km/hod po cestách II. triedy a ešte pri tom možno aj telefonujem:mad: , tak že mne sa to určite nestane /a mám AUDI 3,0 TDI/Tak že ak sa dokáže že ešte aj telefonoval/ tá rýchlosť podľa toho ako vyzeralo AUDI po nehode taká musela byť/ mal by dostať hornú hranicu trestu.
Jedna vec je jeho trest a druhá vec je to ako sa cíti a aj to, že by mu mohol dať bulvár pokoj. Aj neznámym ľuďom sa stávajú takéto veci a bulvár to tak nerozoberá.
judita1971
30.07.08,10:36
Prosím Vás, už na túto tému jedna téma je - Žitný - môžeme tu viesť siahodlhé diskusie. Ale myslím si že zbytočne. Posledný čas tu vídam takéto
témy. Zbytočne rozvirujú náladu na PORADE. Nič nepomôžu, nič nevyriešia. Ako keby som zadala tému : čo bolo skôr kura alebo vajce. a máme tému na xxxx strán. A načo riešiť veci, ktoré nedokážeme vyriešiť, zbytočne sa nafukuje tu na PORADE bublina, ktorá bola uverejnená v tom časopise.

Stanislav 1975 akceptuj každý názor, hoci je odlišný od tvojho, a nerob
hneď závery, kto je na strane zla a dobra. Lebo aj ty chceš, aby tvoje názory boli akceptované, hoci sú iné. Čítala som tvoje príspevky aj v iných témach - niekedy súhlasím, niekedy nie. Ale je to tvoj názor. :D Nejdem ťa hneď prevalcovať :D - lebo som žena.

A ešte k tomu trestu : Bol potrestaný niekto " z tých horných " - za podobné veci ? .... smiešne očakávať, že teraz pôjde on..... taká je realita,
anklar
30.07.08,11:04
A ešte niečo- za to, že som na strane postihnutej rodiny som akože zlý človek? Ale však ty si na strane zla, tak o čom točíš?
Ja neviem, možem za to, že som bol vedený k slušnosti, úcte a spravodlivosti? Ako možem teraz brániť niekoho kto zničil život jednej mladej rodine- kde je v etikete porady písané, že mám obhajovať zlo???
Upokoj sa. Všetci chápeme, Tvoju rozhorčenosť a rozčúlenosť. Ide o to, že vo svojom spravodlivom hneve si sa znížil k invektívam voči osobe, ktorú vlastne nepoznáš (veď, ani väčšina z nás). Tým nepomôžeš rodine, ktorá svoju tragédiu musí prežívať. A, vidíš, zároveň staviaš ďalšieho človeka, poraďáčku Danilu do pozície ochrancu skrivodlivosti. Slušnosť, úcta, spravodlivosť? Keď nami lomcujú emócie, hádžeme blesky na všetky strany, aj tam, kam sme nechceli. Nezaoberajme sa situáciou jedného človeka (Žitného), ktorý nás o to nepožiadal. Nech sa s tým vysporiada sám.
willma
30.07.08,11:12
a k celej téme len toľko , najmúdrejšie by bolo UZAMKNÚŤ
Bastian
30.07.08,11:29
Upokoj sa. Všetci chápeme, Tvoju rozhorčenosť a rozčúlenosť. Ide o to, že vo svojom spravodlivom hneve si sa znížil k invektívam voči osobe, ktorú vlastne nepoznáš (veď, ani väčšina z nás). Tým nepomôžeš rodine, ktorá svoju tragédiu musí prežívať. A, vidíš, zároveň staviaš ďalšieho človeka, poraďáčku Danilu do pozície ochrancu skrivodlivosti. Slušnosť, úcta, spravodlivosť? Keď nami lomcujú emócie, hádžeme blesky na všetky strany, aj tam, kam sme nechceli. Nezaoberajme sa situáciou jedného človeka (Žitného), ktorý nás o to nepožiadal. Nech sa s tým vysporiada sám.
Lenže Stanislav je plný nielen emócií, ale aj chuti písať...
Ja som tu už písal aby sa tu neriešil p.Žitný. Nech sa rieši ako predchádzať takýmto situáciám, ale nie ich osud.
Bastian
30.07.08,11:36
A ešte niečo- za to, že som na strane postihnutej rodiny som akože zlý človek? Ale však ty si na strane zla, tak o čom točíš?
Ja neviem, možem za to, že som bol vedený k slušnosti, úcte a spravodlivosti? Ako možem teraz brániť niekoho kto zničil život jednej mladej rodine- kde je v etikete porady písané, že mám obhajovať zlo???

Stanko, ako vidíš ani tu na porade si nedopadol inak ako na blog.sme... zostal si nepochopený. Porozmýšľaj či problém nebude náhodou v tebe. Vedel by som ti to aj inak povedať, ale vidím že si dosť citlivý na svoju osôbku...

Si na veľkom omyle keď si myslíš, že na to aby si bol na ich strane stačí vykríkať reči ako „Do pekla so Žitným...“
Len si prečítaj po sebe, tvoje príspevky... mne nepripadajú ani slušne ani spravodlivo. Tak sa prosím nepasuj na slušne a spravodlivo vychovaného.
Ty iba rád lamentuješ... napr. že prečo nebol ten chudák chlapík - čo zomrel - poistený... alebo sa rád ukájaš témami ako Keď "tragická" nehoda vo mne vyvolala úľavu, alebo- však ten blázon mohol zabiť ajnás (http://www.porada.sk/t67811-ked-tragicka-nehoda-vo-mne-vyvolala-ulavu-alebo-vsak-ten-blazon-mohol-zabit-ajnas.html) alebo Šľak ma ide trafiť (http://www.porada.sk/t67584-slak-ma-ide-trafit-aj-s-rych-uverov-z-nebankovych-spolocnosti.html).
Už ťa tu niektorí posielali aj na psychiatriu... a ani sa im veľmi nečudujem. Tvoje príspevky majú totižto väčšinou taký zvláštny nádych... Zopár tvojich perličiek:
:confused: Ľudko, ja som ťa varoval, že skončíš ako ja a už to začína, proste ber to tak, že tu je 90% žien a ony držia spolu- proste ťa zničia, ako zničili mňa a možeš napísať, čo chceš, pravdu akú chceš...

Ja som sem napr. písal, že ako dobré, že sa zabili dvaja gauneri, čo leteli po meste 200 km/h- proste nechcel som, aby niekoho zabili-ja sa takých bojím a vyslovene som napísal ako dobre, že nezabili dieťa nejaké a výsledok- niektorí sa ich dokonca zastávali a dokonca som bol poslaný na psychiatriu a to len za to- že som chcel aspoň takto ochrániť bezbranné deti a výsledok- Žitný- buch, bum- zabil dieta, to na čo som vtedy upozorňoval- škoda , že to nedopadlo ako v tom článku mojom, veľká škoda.

:confused: Proste, chcel som ti len poradiť- tu nevyhraješ- tá prevaha žien ťa zvalcuje, nemáš šancu- proste si ťa zafixujú ako nepriateľa a možeš písať, čo chceš a nedostane sa ti uznania ani za mak...

:confused: Tak ja som HLUPÁČIK????????????????- NO COMMENT, S PáNOM BOHOM, za takúto dikutujúcu, hmhm- tak ja som hlupáčik, čo 10 rokov, riadim 10ľudí pod sebou???


Inak neviem komu tak veľmi záležalo na tom, aby sa môj príspevok #9 (http://www.porada.sk/710010-post9.html) nezobrazoval... že by niekomu vadilo odhalenie pána spisovateľa?
Lenka1979
30.07.08,11:42
mimotemyNezaškodilo by zopár ľuďom, ktorí navštevujú stránku porady prečítať si aj jej ETIKETU!!!:rolleyes:
milagros208
30.07.08,12:25
Toľko nenávisti. Naozaj je v nás ľuďoch toľko nenávisti, žeby sme každého kto urobil niečo zlé, hoc aj neúmyselne dokázali aj ukameňovať? Nie, nezdá sa mi vhodné nenávidieť človeka, pretože urobil chybu, a my, ktorým nič zlé neurobil. Ak už má niekto právo nenávidieť, tak rodina toho chlapčeka, pretože majú na to dôvod. Prišli o milované dieťa. Ale myslím, že my ostatní na to právo nemáme. On s tým bude žiť celý život a ponesie svoje následky. Zaplatí za svoje chyby. A my ostatní nesúďme.
evina
30.07.08,13:08
Inak neviem komu tak veľmi záležalo na tom, aby sa môj príspevok #9 (http://www.porada.sk/710010-post9.html) nezobrazoval... že by niekomu vadilo odhalenie pána spisovateľa?

Príspevok č. 9 písal Pivko a Ty si Bastián tomu nerozumiem zas ja ani tomu odhaleniu spisovateľa, ale nemám problém /aj keď túto túmu považujem za úplne nevhodnú a na tejto stránke za zbytočnú/ povedať, že do tmy som ho poslala ja. Prečo? Stať sa skutočne môže každému, že spôsobí smrť iného človeka pokiaľ je vodičom, môže ísť pritom 40-km rýchlosťou a skočí mu do cesty dieťa a spadne tak nešťastne, že to skončí... . Tie výčitky svedomia sú myslím tie isté, človek sa im neubráni, ťažko sa toho zbaví myšlienkou veď ja som išiel pomaly....Takže také vyhlásenia "mne nikdy" sa mi jednoducho nepáčia a nesúhlasím s nimi...
Aspoň vidíš ako sa zbytočne hľadajú konšpirácie tam kde vôbec nie sú a túto tému opúšťam...len som chcela ukľudniť Tvoju zvedavosť.
Zoltán Kovács
30.07.08,13:19
mimotemy A nemôže tému konečne moderátor uzavrieť???
Chobot
30.07.08,13:22
mimotemy A nemôže tému konečne moderátor uzavrieť???

Ak chcete, tak to uzavriem. ;) Aj tak to je o ničom debata.
Zoltán Kovács
30.07.08,13:25
Prosím, please, kérem.........



Ďakujem, thanks you, köszönöm...........
Tweety
30.07.08,13:27
Prosím, please, kérem.........



Ďakujem, thanks you, köszönöm...........
dzekujem šumne:)
Bastian
04.08.08,12:01
Príspevok č. 9 písal Pivko a Ty si Bastián tomu nerozumiem zas ja ani tomu odhaleniu spisovateľa, ale nemám problém /aj keď túto túmu považujem za úplne nevhodnú a na tejto stránke za zbytočnú/ povedať, že do tmy som ho poslala ja. Prečo? Stať sa skutočne môže každému, že spôsobí smrť iného človeka pokiaľ je vodičom, môže ísť pritom 40-km rýchlosťou a skočí mu do cesty dieťa a spadne tak nešťastne, že to skončí... . Tie výčitky svedomia sú myslím tie isté, človek sa im neubráni, ťažko sa toho zbaví myšlienkou veď ja som išiel pomaly....Takže také vyhlásenia "mne nikdy" sa mi jednoducho nepáčia a nesúhlasím s nimi...
Aspoň vidíš ako sa zbytočne hľadajú konšpirácie tam kde vôbec nie sú a túto tému opúšťam...len som chcela ukľudniť Tvoju zvedavosť.

Len malé vysvetlenie. Nemal som na mysli príspevok č.9
Tá mriežka s deviatkou je odkaz... stačilo na ňu zájsť myšou;). Inak súhlasím s Tebou Evina, že sa to môže stať každému... a vyhlásenia typu "mne sa to nemôže stať" sú zbytočne hrdinské.
Zoltán Kovács
04.08.08,12:04
mimotemy Veď téma už raz bola uzavretá. Či nie?
Bastian
04.08.08,12:13
mimotemy Veď téma už raz bola uzavretá. Či nie?
Bolo to len také malé vysvetlenie - prepáč ;)