LUSETA323
29.07.08,16:08
Chcem ist letecky do Bulharska mimo cestovku letecky do Burgasu. Vie niekdo poradit na koho sa mam obratit pri prichode na letisko, kto by mi poradil ako zohnat ubytovanie v sukromí v destinacii Sarafovo.
Assea
08.08.08,03:56
No ja by som sa tam tiež na budúci rok pozrela, ale ešte si čosi o tom mieste pozisťujem. Keďže z letiska tam pôjdeš pravdepodobne pešo, asi tam budú ako inde budú obstávať bábušky a ponúkať ubytko, resp. bude na domoch, penziónoch a pod. vyvesená tabuľa "svobodnaja stai"... ale ja som zhodou okolností pozerala na oficiálnej stránke sarafova nejaké hotely a asi by som si skúsila ubyt. rezervovať vopred v nejakom hotelíku-penzióne...
Assea
08.08.08,03:58
POTOM prosím daj vedieť ako Ti to dopadlo a či bolo dobre...
Domáca
13.08.08,08:13
Sarafovo asi nie je veľmi vhodné na prespávanie. Pokiaľ viem, je to časť Burgasu, kde sa nachádza letisko. No a v lete tam pristáva asi veľmi veľa lietadiel.
totka1
11.02.09,08:52
Ahoj.Ja som v Sarafove dovolenkovala a môžem ti povedať že tam bolo úžasne.Pokiaľ ale nečakáš žiadny komford.Ceny sú tam o polovicu menšie ako napr.Slnečnom pobreží ale máš tam klud.Na pláž sme chodili aj v noci a nikto si nás ani nevšimol robili sme si čo sme chceli.Voda je trocha kalná.Letisko je asi 5 km od Sarafova ale vôbec nás nerušilo.Ja sa tam velmi rada vrátim ale ak ty hladáš niečo podobné ako Chorvátsko Sarafovo to rozhodne nieje.Mi sme boli autom o lietadlách moc neviem.Ak sa tam rozhodneš ísť určite si zabespeč ubytovanie.
sančo
09.05.09,12:45
nnnnnnn
sančo
14.05.09,15:00
V Sarafove som ako doma, chodím tam už niekoľko rokov a mám tam veľa priateľov, ak niekto chcete tak vám dám kontakt na niekoho,kto je veľmi spoľahlivý a okolo ubytovania,odvozu z letiska prípadne z vlakovej stanice v Burgase všetko zabezpečí. Pán Ráčo Bonev celý život pracoval v cestovnom ruchu a teraz - už na dochodku robí licencovaného touroperátora pre Sarafovo.Dá sa s ním celkom dobre dohovoriť aj po slovensky(hovorí aj po anglicky, nemecky a rusky).
Čo sa týka cien ubytovania na súkromí dá sa nájsť ubytovanie na noc už od 7 eur a pravdou je i to,že ceny v reštauráciách v Sarafove oproti Slnečnému pobrežiu sú neporovnateľne nižśie, no zasa chýba vybavenosť na pláži a ako letovisko je skorej pre tých skromnejších.Kto však hľadá kľudnú a lacnú dovolenku pri mori, tak ten bude so Sarafovom určite spokojný.
Ak chcete vedieť ešte niečo viac o Sarafove, rád Vám poradím,stačí sem napísať.
totka1
10.06.09,06:37
Správa pre "sančo" Zdravím môžete mi dať kontakt na toho pána Boneva? Hľadám ubytovanie na letnú dovolenku v Sarafove. Ďakujem.
sančo
13.06.09,16:52
.......
sančo
13.06.09,17:03
Račo Bonev - licenced touoperator
Agentúra : BORA 2
adresa: 29 Chaika Str.
Sarafovo
Bourgas 8016 Bulgaria
e-mail:bora-2@mail.bg[/email]
fax: 00359 56 872 275
Napíšte, že máte kontakt od Ľuba.
sančo
15.06.09,05:19
v mailovej adrese nie je pomlčka ale podčiartnik(bora_2@mail.bg),sorry za chybu.
nuna123
10.07.09,04:49
Račo Bonev - licenced touoperator
Agentúra : BORA 2
adresa: 29 Chaika Str.
Sarafovo
Bourgas 8016 Bulgaria
e-mail:bora-2@mail.bg[/email]
fax: 00359 56 872 275
Napíšte, že máte kontakt od Ľuba.
Ahoj.
Suhlasim so Sancom.Minuli rok sme boli u pana Raca na dovolenke,len sme boli ubytovany v BORA1.Je to velmi ferovy chlap.Moc sa nam u nich lubilo.Tento rok tam ideme znova.
DOPORUCUJEM.....
milka 60
06.07.11,09:05
Prosím , kto máte najnovšie info zo Saratova ? odchádzame 16.7.Ďakujem , milka
natka249
24.07.16,16:06
Dobrý večer, máte niekto najnovšie info zo Sarafova? Myslím pláž, reštaurácie a tak? Ďakujem.