ffy
29.07.08,19:23
Dobrý deň, som tu nová, preto sa vopred ospravedlňujem, ak som tému zaradila nesprávne.

Chcela by som sa opýtať, či má niekto podobné negatívne skúsenosti so "súťažou" Nonstop šanca (linky ešte nemôžem pridávať), do ktorej som bola nechtiac automaticky zaradená po účasti v telefonickej hre na JOJke. Na stránke píšu, že odhlásiť sa je možné zaslaním SMS v tvare STOP SANCA na číslo 7503, avšak odpoveďou je vždy iba správa, že SMS bola zaslaná v nesprávnom tvare. "Hotline" nezdvíhajú, na e-mail pochybujem, že sa dočkám reakcie.

Máte niekto podobné skúsenosti? Vedel by niekto, prosím, poradiť ďalší postup? Ak niečo nevymyslím, budú mi každý mesiac strhávať 41,- Sk z kreditu, takže môžem akurát tak zmeniť číslo. Zvažovala som aj podnet na SOI, ďalšie nápady však rada uvítam.

Ďakujem
ffy
biaaa
30.07.08,07:39
Ked im zasles staznost formou listu - ale myslim aj emailu a dole ci uz v liste resp. maili napises na vedomie: SOI (najdi si prislusnu kontrolu pod ktoru spada podnikatel na zaklade vypisu z ORSR) a napis tam aj celu adresu.

Myslim ze by smal stacit mail - len nezabudni dole tuto poznamocku (na vedomie). Mali by ti to podla mna deaktivovat.

+ napis ze si sa to pokusila viackrat deaktivovat ale podla navodu na stranke to nefunguje, a ze bud tam maju mylnu informaciu cim zavadzaju zakaznikov, alebo to jednoducho nejde.
Hepi
30.07.08,07:51
Presne toto isté sa stalo aj mne. Ešte si dokonca aj počkali až si dobijem kartu, lebo ku koncu mesiaca som tam nemala dostatočný kredit. Jednoducho som nestíhala zaslať SMS na ukončenie. No ale tento mesiac sa mi to konečne podarilo. Hneď ako ti príde správa, máš napísať STOP SANCA, ja som to dala malými písmenami a poslala som na 7503 a teda konečne mi členstvo v klube bolo zrušené. Toto moje "členstvo trvalo " 4 mesiace.
ffy
18.08.08,16:23
Ďakujem pekne za rady. Neuveríte, ale na e-mail mi odpísali, že ma zo súťaže vyradia. Tak dúfam, že to naozaj urobia, a keby nie, skúsim ešte tie malé písmená.

Ďakujem ešte raz! :)
ffy
obscuration
19.01.10,17:46
Ja som sa pokusala zavolat pat krat na ich hru - respektive bol k tomu pouzity moj mobil a zafakturovali mi 18EUR ,ked som chcela zrusit clenstvo tri krat mi bolo oznamene ze zadavam zlu sms ,ked som ju podla Vasho navodu - male pismena ,zadala znova ,prisla mi sms ,ze clenstvo ani nemam aktivne....chape to niekto ?
Mirkaporada
09.11.10,05:44
Člen môže ukončiť členstvo zaslaním SMS správy s príkazom STOP SANCA na číslo 7403 .

7503 je číslo, z ktorého Vám bola SMS správa odoslaná. Ak pošlete SMS na toto číslo, odpoveďou bude, že SMS bola zaslaná v nesprávnom tvare.

http://www.nonstopsanca.sk/index.php?co=statut
gita
21.03.15,07:44
Ja hľadám všetko možné k tejto téme, mne sa to stalo teraz, že som raz zavolala do nonstopšance, kde samozrejme nereagovali, teraz neviem zrušiť členstvo, bolo mi obnovené, lebo SMSky nefungujú. Máte s tým skúsenosti?