fipina
30.07.08,09:18
Už druhý deň sa mi nedá prihlásiť. Mám chybu ja alebo s tým máte problémy aj vy? Vypisuje mi, že stránka sa nedá zobraziť (aj keď zadám priamu adresu, aj keď idem cez socpoist.sk).
Jara
30.07.08,07:23
Oni majú chybu. Sankcie vraj nebudú...
slaviatko
30.07.08,07:26
Sociálna poisťovňa má technickú poruchu. Včera som robila výkaz a zle prepočítalo poistné. Písala som dotaz do poisťovne a odpísali, že pracujú na odstránení chýb v MV a dnes by mala byť podateľňa v poriadku.
Treba čakať.
Monika V.
30.07.08,07:47
Sociálna poisťovňa má technickú poruchu. Včera som robila výkaz a zle prepočítalo poistné. Písala som dotaz do poisťovne a odpísali, že pracujú na odstránení chýb v MV a dnes by mala byť podateľňa v poriadku.
Treba čakať.
Mne povedali teraz, že už ráno to malo isť, ale možno ani zajtra sa nebude dať prihlásiť, musíme skúšať.:)
katka28
30.07.08,07:59
Neverím, že nebudú sancie, na túto nepríjemnosť z ich strany rýchlo zabudnú a pri kontrole si zistia len to, že sme nepodali doklady včas.
fipina
30.07.08,08:25
Už to funguje, ale chýba možnosť tlačiť dokument.
evka-janekova
14.08.08,07:28
Chcem sa spýtať k tejto téme, nedarí sa mi prihlásiť do SP. Novú Grid kartu už mám, ale dam prihlásenie novou grid kartou, tak chce najké SSN, co to je??? Skúsala som sa prihlásiť starým ICZ aj prihlasovacím menom a nic?

Boli s kartou zasielané aj nejaké nové prihlasovacie údaje?? Dakujem strasne moc... súri ma to
Anja111
14.08.08,07:36
Chcem sa spýtať k tejto téme, nedarí sa mi prihlásiť do SP. Novú Grid kartu už mám, ale dam prihlásenie novou grid kartou, tak chce najké SSN, co to je??? Skúsala som sa prihlásiť starým ICZ aj prihlasovacím menom a nic?

Boli s kartou zasielané aj nejaké nové prihlasovacie údaje?? Dakujem strasne moc... súri ma to
Áno, spolu s GRID kartou si dostala aj údaj SSN, t.j. jedinečné prihlasovacie meno, generované systémom SP. Je to desaťmiestné číslo. Ak si ho stratila, treba zavolať na príslušnú pobočku SP. Pozri aj sem:
http://www.porada.sk/t82418-p34-zmena-grid-kariet-na-sp.html
Antonia1
14.08.08,07:38
Chcem sa spýtať k tejto téme, nedarí sa mi prihlásiť do SP. Novú Grid kartu už mám, ale dam prihlásenie novou grid kartou, tak chce najké SSN, co to je??? Skúsala som sa prihlásiť starým ICZ aj prihlasovacím menom a nic?

Boli s kartou zasielané aj nejaké nové prihlasovacie údaje?? Dakujem strasne moc... súri ma to
Áno, prihlasovacie meno bolo zaslané spolu gridkartou je to 10 miestny kód
Modroocko
14.08.08,07:51
Chcem sa spýtať k tejto téme, nedarí sa mi prihlásiť do SP. Novú Grid kartu už mám, ale dam prihlásenie novou grid kartou, tak chce najké SSN, co to je??? Skúsala som sa prihlásiť starým ICZ aj prihlasovacím menom a nic?

Boli s kartou zasielané aj nejaké nové prihlasovacie údaje?? Dakujem strasne moc... súri ma to

To SSN je číslo, ktoré bolo uvedené v texte na sprievodnej obálke zasielanej s novou grid kartou. Vyzeralo to ako pokec nevinného sprievodného listu, je to tam uvedené ako jedinečné prihlasovacie meno (žiadne SSN sa tam nespomína, čo ma zaráža.) Takmer som ten lístoček miniatúrnych rozmerov vyhodila, našťastie som si povedala, že najprv skúsim ako funguje nová karta. A potom som chvíľu lúštila, čo je to SSN (ani doteraz neviem, čo táto skratka znamená).
evka-janekova
14.08.08,08:00
To SSN je číslo, ktoré bolo uvedené v texte na sprievodnej obálke zasielanej s novou grid kartou. Vyzeralo to ako pokec nevinného sprievodného listu, je to tam uvedené ako jedinečné prihlasovacie meno (žiadne SSN sa tam nespomína, čo ma zaráža.) Takmer som ten lístoček miniatúrnych rozmerov vyhodila, našťastie som si povedala, že najprv skúsim ako funguje nová karta. A potom som chvíľu lúštila, čo je to SSN (ani doteraz neviem, čo táto skratka znamená).
No tak zobralo mi to cez starú grid kartu... no a ten list čo prišiel s kartou som zahodila...teda brnknem na soc. poist. Hádam mi to dajú... porazi ma z toho

...dakujem Vám za odpovede
3lla
14.08.08,10:03
Neviete mi povedať, či mám podávať registračné listy aj elektronicky aj v papierovej forme alebo iba elektronicky stačí?

Lebo už som z toho jeleň, počul som 3 rôzne názory:

- mesačné výkazy iba elektronicky, reg.listy aj elektronicky aj v papierovej forme
- mesačné výkazy iba elektronicky, reg. listy iba elektronicky
- mesačné výkazy iba elektronicky aj v papierovej forme, reg.listy aj elektronicky aj v papierovej forme

tieto 3 názory som počul od pracovníkov sociálnej poisťovne. Všetko robím iba elektronicky(pretože musím), ale teraz neviem, či to bolo ok.
Zoltán Kovács
14.08.08,10:06
Neviete mi povedať, či mám podávať registračné listy aj elektronicky aj v papierovej forme alebo iba elektronicky stačí?

Lebo už som z toho jeleň, počul som 3 rôzne názory:

- mesačné výkazy iba elektronicky, reg.listy aj elektronicky aj v papierovej forme
- mesačné výkazy iba elektronicky, reg. listy iba elektronicky
- mesačné výkazy iba elektronicky aj v papierovej forme, reg.listy aj elektronicky aj v papierovej forme

tieto 3 názory som počul od pracovníkov sociálnej poisťovne. Všetko robím iba elektronicky(pretože musím), ale teraz neviem, či to bolo ok.


Označené je správne riešenie.
3lla
14.08.08,10:10
Ďakujem pekne rýchle riešenie, už som si začal niečo zlé myslieť o našej socpoist.
heja3
21.08.08,06:15
Ja nemám ešte novú GRID kartu, a odkedy boli problémy s podateľnou SP, tak som sa nemohla prihlásiť ani starou.
Včera som sa konečne dovolala na EZU - pomoc - a tam mi to pozeral chlapík, prečo mi to nejde. Že mi to stále dookola načítava, a preto ma to nepustí.

Záver: Treba sa prihlasovať cez Internet Explorer, na Mozille to nejde. A je po probléme.
hirkova1
04.09.08,06:00
Chcem Vás poprosiť o pomoc- ja som zaslala výkaz 2x za jeden mesiac do SP, neviete mi poradiť, ako to vystornujem, keď je to za mesiac jún 2008. Ďakujem veľmi pekne.... Hana
Melnick
17.09.08,13:55
Nedá sa mi elektronicky odoslať prihláška FO do SP :confused: Som sama, alebo......
m.hladka
17.09.08,14:21
Chcem Vás poprosiť o pomoc- ja som zaslala výkaz 2x za jeden mesiac do SP, neviete mi poradiť, ako to vystornujem, keď je to za mesiac jún 2008. Ďakujem veľmi pekne.... Hana
Aj mne sa to stalo, nemusiš stornovať, v SP to vyminusujú.
cloe
17.09.08,14:23
Nedá sa mi elektronicky odoslať prihláška FO do SP :confused: Som sama, alebo......

Majka a akú chybu ti vypisuje? Alebo sa nedá vôbec prihlásiť?
Melnick
17.09.08,14:31
Majka a akú chybu ti vypisuje? Alebo sa nedá vôbec prihlásiť?
Už mi ju otvorilo, ale číta a číta .....
AnnaK
17.09.08,15:00
Už mi ju otvorilo, ale číta a číta .....
Aj mne to robí to isté. Dokonca som sa ani nemohla odhlásiť, iba natvrdo zrušiť stránku SP. Od 16:00 do 17:00 vraj mali údržbu systému, ale ja som sa prihlásila až po pol šiestej.
m.hladka
17.09.08,15:38
Aj mne to robí. Je to otravné. Najlepšie sa prihlasuje v noci, alebo cez víkendy, vtedy to ide ako po masle. To naozaj.