daja
30.07.08,10:50
Ahojte, chcem sa spýtať tému úrady cez paypal. V pondelok som prvýkrát odoslala úhradu cez paypal /za tovar kúpený cez ebay/. Kedy sa mi v banke zrealizuje úhrada /nakoľko je táto čiastka na mojom bankovom účte stále len blokovaná, teda nemôžem s ňou manipulovať/. Dostala som aj mailom potvrdenie z paypalu o platbe. Budem rada ak mi niekto poradíte.
m.majling
30.07.08,09:22
no vseobecnt ot trochu trva pokial sa platbe zrealizuje a potvrdi.
je to podobne ako ked ste v usa a zaplatite kartou a dojdete domou a peniaze su este na ucte. pokial chcete aby tieto sa tieto platby realizovali rychlo mozete vyuzit to ze si prevediete urciry obnos na paypal ucet,, z ktoreho potom platite, tam to potom prebieha rychlo.

este ma napada ze zdrzanie by mohlo byt sposobene tym ze ked patite cez paypal vy odoslete platbu ale druha strana ju musi prijat / akceptovat az potom platba naozaj prebehne. a ak ju druha satrana este neodklikla ako akceptovanu mozno to trochu trva.
daja
30.07.08,09:48
no vseobecnt ot trochu trva pokial sa platbe zrealizuje a potvrdi.
je to podobne ako ked ste v usa a zaplatite kartou a dojdete domou a peniaze su este na ucte. pokial chcete aby tieto sa tieto platby realizovali rychlo mozete vyuzit to ze si prevediete urciry obnos na paypal ucet,, z ktoreho potom platite, tam to potom prebieha rychlo.

este ma napada ze zdrzanie by mohlo byt sposobene tym ze ked patite cez paypal vy odoslete platbu ale druha strana ju musi prijat / akceptovat az potom platba naozaj prebehne. a ak ju druha satrana este neodklikla ako akceptovanu mozno to trochu trva.

Ďakujem moc. Začínala som mať pochybnosti, či som úhradu zrealizovala správne.
m.majling
31.07.08,08:46
Vpripade za sa to nanapravi do 2- 3 dni ,anpiste cloveku ktoremu ste platili ze sluzbu/tovar, pripadne na ebay a na paypal. a strucen im popiste problem ktory mate.