nelly1810
30.07.08,14:13
dobrý ďeň.chcela by som upozorniť na jednu ...ževraj cestovku ... moji rodičia sa nechali ošáliť.minulý rok ževraj vyhrali dovolenku/ha ha/boli na tom stretnutí a tam museli dať zálohu 15 000,- o dva dni na to 16 000,-sk bo super ušetria ale keďže starší ľudia komu sa chce čítať tie ich zmluvné podmienky a tu je háčik,keďže mamka stratila zamestnanie pred mesiacom nemá odvahu ísť na dovolenku a len tak míňať peniaze tak že radšej zruší zájazd ale podľa ich podmienok/tej cestovky/musí zaplatiť pokutu cestovke 28 000,- no povedzte mi či je to normálne ale bohužial moji rodičia to nepreštudovali ,ked som telefonovala s ich zamestnankinou odmietla som mnou komunikovať kedže niesom ich klientka a hotovo,bola strašne nepríjemná...len si na to spomeniem a mám vysoký tlak ...je tam aj viac zváštností ale podmienky a zmluva s tým nič neurobím,bohužiaľ,oni sú na koni ale chcem aspoň touto cestou upozorniť o aké podmienky ide /lebo oni vám ich nepovedia až keď pojdete na ich sedenie/okrem toho ,že tych28 000 je závezných+stravu si platíte samy+letenky si zabezpečujute sami,oni vám to povedia ,tak že to ani nepostrehnete ,nepáči sa mi to vobec,hoci ponúkajú 2 nádherné destinácie,pri akomkoľvek probléme sa s vami nebabrú.iné cestovky majú zmluvné podmienky pekne napísané v katalogu a mamka by nedopadla tak ako pri nich.škoda,no sú ľudia ktorý sa nabaľujú na starších ktorým to až taknepáli .
nelly1810
30.07.08,12:15
zabudla som aj minister rozprával o nejakej CK ktorá sa chová podobne ako táto,má niekto podobné skúsenosti?