Zuzana2
30.07.08,18:18
Teda, aby som to preložila: elektronický informačný portál SP.
Máte s tým nejaké skúsenosti? Mne prišiel zo SP list, v ktorom bolo prihlasovacie meno a grid karta, s ktorými sa mám prihlásiť na stránke socpoist. Ale nedá sa mi. Už som aj písla do SP, ale stále mi odpisujú, že portál funguje. Dostali ste aj vy také listy s grid kartou? A dostanete sa na svoj individuálny účet?
Inak, ak som zle zaradila otázku, tak sa ospravedlňujem, ale naozaj neviem, kam ju "šupnúť".
Zuzana
Zoltán Kovács
30.07.08,16:21
Zuzka prosím ťa, pozri si nasledovnú tému o čom je:

http://www.porada.sk/t82418-zmena-grid-kariet-na-sp.html
Zuzana2
30.07.08,18:50
Ospravedlňujem sa, ale ja som túto tému zbežne pozrela a pochopila som to tak, že tu sa jedná o zamestnávateľov - odvádzateľov poistného. Fakt je, že som nečítala podrobne.
Ďakujem.
Zuzana2
30.07.08,19:08
Teda, ja som ale riadne trdlo.
Až teraz som pochopila o čo ide. Nakoľko som medzičasom odišla z nemenovanej firmy - kde som robila mzdárku a samozrejme aj odosielala výkazy, tak vlastne až teraz, keď čítam tému, ktorú mi tu prilepil smith mi dochádza, že tú grid kartu som vlastne nedostala ja ako súkromná osoba, ale ako zamestnankyňa onej firmy.
Takže teraz iba musím zistiť, čo mám s tou kartou spraviť. Či ju mám vrátiť SP, alebo odovzdať bývalému zamestnávateľovi, čo je samozrejme blbosť, lebo je na moje meno. To sa asi tiež dočítam v prilepenej téme, že?
No sranda. Akosi mi to nepáli. To bude tým teplom. Ako vidieť, čím je vonku chladnejšie, tým sa mi viac rozjasnieva. Snáď nebudem musieť byť hore do rána, aby som to celé úplne pochopila.:)
Dobrú noc.